15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020 İçin 41 Şirin Sevgililer Günü Tırnak Fikirleri

31. Glam Sevgililer Günü Çivileri

Sevgililer günü için bir glam maniye mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, bir sonraki fikri görmeniz gerekir. Bu tırnaklar uzun. Bazıları çıplak, bazıları ışıltılı ve iki çivi kırmızı kalp tasarımına sahip. Bu vesileyle ne kadar eğlenceli ve özel olduğunu gösteren parıltılı kalpleri seviyoruz. Yine, görünümü yeniden oluşturabilir veya tüm tırnaklarda tasarımlardan bir veya ikisine sahip olabilirsiniz..

Glam Sevgililer Günü Tırnakları

Kaynak: @aşkefekttırnakları

32. Altın Kalpli Açık Pembe Çiviler

Ardından, size göstermek için şık bir tırnak tasarımımız var. Bu görünüm için tırnaklar açık pembe renktedir ve her bir yandan birer çivi altın kalplerle süslenmiştir. Bu, olayı kutlamanın daha alçakgönüllü bir yoludur. Altın ve pembe ojelerle görünümü yeniden oluşturabilir ya da tırnaklarınızı pembeye boyayıp altın kalplere yapıştırabilirsiniz. Çiviler için altın kalpler çevrimiçi satın alınabilir.

Altın Kalpli Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @_alured

33. Şık ve Güzel Tırnak Fikri

Pembe ve kalp kombinasyonunu sevdiniz mi? O zaman bu senin için. Burada şık ve güzel pembe tırnaklarımız var. Her biri ayrıca gümüş parıltı, yapay elmas ve küçük kalplerle süslenmiştir. Sevgililer Günü için mükemmel olan güzel bir mani. Benzer bir görünüm, herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde yeniden oluşturulabilir..

Şık ve Güzel Tırnak Fikirleri

Kaynak: @esnail_japan

34. Pembe Ombre Sevgililer Günü Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri daha benzersiz. Her çivi pembe ombre ile süslenmiştir ve üst kısmında gümüş kalp damlama tasarımı vardır. Bunu seviyoruz çünkü klasik Sevgililer Günü renklerini kullanıyor ama modaya uygun ve daha sıra dışı bir şekilde. Bu görünüm Serendipity Polish Big Red Bow, Pink Poinsettia, Summer Sunnies ve Midnight Kisses ile oluşturuldu. Whats Up Nails’in kalp kalıpları da kullanıldı.

Gümüş Kalpli Pembe Ombre

Kaynak: @lalalovenailart

35. Sevgililer Günü için Fransız Ombre Çivileri

Bir başka popüler tırnak görünümü, Fransız ombresidir ve bu sonraki mani, bir Sevgililer Günü bükümüne sahiptir. Her çivi pembe ve beyaz ombre tasarımına sahiptir, ancak iki çivi de süslenmiştir. Vurgulu tırnaklar gümüş ışıltılar, kırmızı dudaklar ve kalplerle çıplaktır. Şık ombre üzerinde eğlenceli bir dokunuş ve bu mani herkese yakışacak.

Sevgililer Günü için Fransız Ombre Çivileri

Kaynak: @beaunailss

36. Güzel Aşk Kalp Çivileri

Sonra, daha güzel kalp tırnaklarımız var. Bu görünüm için tüm tırnaklar açık pembe renktedir ve küçük koyu pembe kalplerle süslenmiştir. Tasarım çok sevimli ve giymesi kolay. Herkese ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Görünümü pembe ojeler ve kalp kalıbıyla yeniden yaratabilirsiniz..

Güzel Pembe Aşk Kalp Çivileri

Kaynak: @kazmiraemery

37. Parıltılar ve Kalpler

Bunun gibi bir tasarımla tırnaklarınıza biraz ışıltı katın. Burada bir kalp ve parıldıyor mani var. Her çivi ya parıltı, yapay elmas veya kalplerle süslenmiştir. Bu tasarımı seviyoruz çünkü ifade veriyor, benzersiz ve şık! Kalpler elle boyanabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz ve yapay elmaslar tutkalla yapıştırılabilir. Böylece, bu görünümü evde kendiniz deneyebilir ve yeniden oluşturabilirsiniz..

Parıltılı Kalpli Tabut Çivileri

Kaynak: @art_emma

38. Sevimli Şeker Kalp Tırnak Tasarımı

Şeker kalpler olmadan Sevgililer Günü olmazdı ve bu sonraki tırnak tasarımı onlardan ilham aldı. Üç çivi pembe, biri ışıltılı, diğeri ise şeker kalp sanatına sahip. Çok sevimli bir görünüm ve Sevgililer Günü için mükemmel. Bunu yeniden oluşturabilir veya kalpleri tüm çivilere koyabilirsiniz. Görünüm, OPI Suzi mağazaları ve ada şerbetçiotu, Essie Coconut cove, Blossom dandy, Chillato, Baguette Me Not ve Prêt a sörfçü ve NudeExperience Athena ile oluşturuldu..

Sevimli Şeker Kalp Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailuponatime

39. Yapay Elmaslar ve Yaylar

Sıradaki tırnak fikri çok güzel ve feminen! Burada mat pembe olan uzun tabut tırnaklarımız var. Bazıları sade, bir çivi fiyonklu, diğeri ise ortasında bir kalp bulunan yapay elmaslarla kaplı. Yapay elmasları seviyoruz çünkü onlar farklı şekil ve renkler. Bu göz kamaştırıcı ve açıklama yapan bir mani. Tırnaklarınız için fiyonklar ve yapay elmaslar çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Rhinestones ve Yaylar

Kaynak: @_alured

40. Bugs Bunny İlhamlı Çiviler

Bugs Bunny’nin hayranı mısınız? Öyleyse, sıradaki tırnak fikrine bayılacaksınız Bu eşsiz bir Sevgililer Günü görünümü. Tırnakların çoğu, aşk kalp gözlü Bugs Bunny, kız arkadaşı Lola, kalpler, aşk kelimesi ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Eğlenceli bir manikürdür ve sizi kalabalığın arasından öne çıkaracaktır..

Bugs Bunny'den Esinlenilen Çiviler

Kaynak: @nail_va_

41. Sevgililer Günü Tırnak Gradyanı

Pembe mi yoksa kırmızı mı olacağına karar veremiyor musunuz? Eğer öyleyse, neden ikisini de seçmiyorsunuz? Bunun gibi degrade çiviler oluşturabilirsiniz. Küçük parmak açık pembe renkte başlar ve başparmak tırnağı kırmızı olana kadar her tırnak yavaş yavaş koyulaşır. Gördüğünüz gibi, güzel, şık ve cesur bir fikir. Bazı tırnaklar beyaz kalplerle süslenmiştir. Bunu yeniden oluşturabilir veya sadece degradeye sahip olabilirsiniz..

Pembe Gradyan Sevgililer Günü Çivileri

Kaynak: @ Nails.n. Makeupbynessa

Sevgililer Günü’nü şık bir şekilde kutlamak için mükemmel tırnak tasarımını bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres