15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 Trendy Tanrıça Kutusu Örgü Saç Modelleri

21. Bordo Kutu Örgüler

Ardından, başka bir şık saç rengi fikrimiz var. Bu kutu örgüler güzel bir bordo rengidir. Bordo örgüleri çok seviyoruz çünkü renk çok zengin, canlı ve modaya uygun. Böyle bir renk, sonbahar ve kış görünümünüzü gerçekten ısıtacak. Bu kullanımı kolay saç stilini yeniden yaratın ya da daha kısa örgüler deneyebilirsiniz.

Bordo Kutu Örgüler

Kaynak: @qthebraider

22. Tığ Tanrıça Kutu Örgüler

Bir sonraki saç fikri, güzel ve zarif örgülere sahiptir. Bu örgüler, her örgünün ucunda kısa ve sıkı bukleler ile orta uzunluktadır. Bu, herkese uyacak başka bir basit ve çarpıcı stil. Sadece zahmetsizce muhteşem görünüyor. Bu şekilde sade ve şık olsun ya da daha cesur bir görünüm için örgüleri daha parlak bir renkte deneyebilirsiniz. Görünümü oluşturmak için kullanılan saç: Mane Concept Sentetik Afri-Naptural örgüler – 3 paket Coily Ends Box Örgü 18″. Msnaturally Mary tarafından DIY öğretici aşağıdadır!

Tığ Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @msnaturallymary

23. Şık ve Giymesi Kolay Örgüler

Giymesi kolay ve her durum için göz alıcı bir görünüm veren bir saç modeli ister misiniz? Eğer öyleyse, bu örgülü stil sizin için mükemmel olabilir. Burada çok sayıda güzel bukleli çok uzun örgülerimiz var. Ne giyersen giy, nereye gidersen git böyle örgülerle şık görüneceksin. Uzun uzunluğu yeniden oluşturun veya stilin daha kısa bir versiyonunu deneyebilirsiniz.

Şık ve Kolay Giyilebilir Örgüler

Kaynak: @braidbaby8189

24. Yazlık Sarı Saç Modeli

Sonra, başka bir yazlık sarışın stilimiz var. Burada gevşek ve uzun buklelere sahip kısa örgülerimiz var. Örgüler ayrıca sıcak sarı bir gölgedir. Bu saç modeli, yaz sezonu için mükemmel kılan kumsal ve güneş öpücüğü bir görünüme sahiptir. Bu şekilde sade ve şık tutun veya aksesuarlar ekleyerek daha benzersiz hale getirin. Kabuklar harika görünecek. Kullanılan saç: MT27/613, 18″ renginde 6 paket Urban Beauty Hair.

Yazlık Sarı Saç Modeli

Kaynak: @nnescorner

25. Süper Uzun Tanrıça Kutu Örgüler

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç fikri, göz alıcı ve süper şık. Bu görünüm için saç, kıvırcık uçlu çok uzun tanrıça kutu örgülerine biçimlendirilir. Bu, herkesi şaşırtacak ve her durumda şık görünmenizi sağlayacak başka bir saç modeli. Aşağıdaki sayfada saçınızın uçlarını nasıl kıvıracağınızı gösteren bir YouTube eğitimi var. Bu nedenle, aşağıdaki bağlantıya tıklayın, videoyu izleyin ve görünümü kendiniz yeniden yaratın.

Uzun Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @brosiaaa

26. Aksesuarlı Tanrıça Örgüleri

Sırada güzel ve aksesuarlı tanrıça örgülerimiz var. Bu örgüler uzun ve kullanılan bukleler göz kamaştırıyor. Bazı örgüler ayrıca altın kordonlar ve altın manşetler ile süslenmiştir. Bu çok güzel bir saç fikri ve herkes üzerinde harika görünecek. Bunu yeniden oluşturun veya bunun yerine gümüş aksesuarları deneyebilirsiniz..

Aksesuarlı Tanrıça Örgüleri

Kaynak: @iam_cynthe_braidslayer

27. Yan Parçalı Glam Örgüler

Bu sıradaki saç fikri bizim favorilerimizden bir diğeri! Stil, bir yan parça ile çok uzun. Ayrıca tıknaz örgüler ve sıkı bukleler var. Süper glam bir saç modeli ve gerçekten bir açıklama yapıyor. Saçı basit tutun veya bazı kablolarla daha da cazip hale getirebilirsiniz. Renkli kordonlar bununla harika görünecek.

Yan Parçalı Glam Örgüler

Kaynak: @iam_cynthe_braidslayer

28. Çarpıcı Çok Tonlu Örgüler

Bu sonraki saç fikrini de seviyoruz. Bu görünüm için, gerçekten bir açıklama yapan büyük parçalara sahip kutu örgülerimiz var. Saç modeli ayrıca gevşek dalgalara sahiptir. Bütün bunlar yetmezse çok tonlu örgüler de var. Bu tarzla ilgili her şey muhteşem ve yeni bir şeyler denemek isteyenler için harika. Örgüler için herhangi bir renk seçebilirsiniz.

Çarpıcı Çok Tonlu Örgüler

Kaynak: @kersti.pitre

29. Kabuklu Tanrıça Örgüleri

Saçınızda kullanabileceğiniz pek çok farklı aksesuar var. Bu saç modeli kabuklara sahip ve harika görünüyorlar! Gördüğünüz gibi, bazı örgüler kabuklarla süslenmiştir. Bu çok güzel bir fikir ve kabuklar yaz için mükemmel. Bu şekilde ince tutabilir veya daha fazlasını ekleyebilirsiniz.!

Kabuklu Tanrıça Örgüler

Kaynak: @cilalı örgüler

30. Muhteşem Yarım Yukarı Tanrıça Örgüleri

Bu sıradaki saç modeli ile kendinizi bir Kraliçe gibi hissedin. Bu görünüm için tanrıça örgülerimiz var. Bazıları gevşek bırakılır ve bazıları başın üstünden bir topuz şeklinde bağlanır. Yarım topuz görünümü çok moda ve saç modeli her duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı çekici olabilir. Bunu yeniden oluşturun veya topuz yerine at kuyruğu kullanabilirsiniz..

Muhteşem Yarım Yukarı Tanrıça Örgüleri

Kaynak: @whitneynhawkins

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020