15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Cesur ve Güzel Alttan Kesilmiş Bob Saç Kesimi

21. Alttan Kesilmiş Asimetrik Bob

Sırada şık bir asimetrik kesim daha var. Saçın bir tarafı yaklaşık çene uzunluğunda, diğer tarafı daha uzun. Ayrıca çok kısa bir kesik var. Bu muhteşem ve modaya uygun bir saç fikri. Rengi de harika. Bunun gibi koyu mor bir gölge herkes üzerinde harika görünecek. Bunu yeniden oluşturabilir veya kesimi farklı bir renkte deneyebilirsiniz..

Alttan Kesimli Asimetrik Bob

Kaynak: @salonrooted

22. Trendy Undercut + Canlı Kızıl Saç

Cesur olun ve bunun gibi cüretkar bir saç kesimini deneyin! Bu saç fikri, canlı ve canlı bir kırmızı bob’a sahiptir. Saçlar önde bob uzunluğunda ve arkada oldukça kısa. Ayrıca modaya uygun bir desene sahip kahverengi bir alt kesim var. İki rengin kontrastı kırmızıyı daha da öne çıkarıyor ve tıraşlı kesim saçı daha da eşsiz kılıyor. Bu, vay ve dikkat çekmek isteyen bayanlar için.

Canlı Kızıl Saçlı Trendy Undercut

Kaynak: @_anastasia_shkilevich_

23. Alttan Kesilmiş Katmanlı Bob

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç fikri şık ve giymesi kolay. Burada arkada katmanları ve traşlı bir alt kesimi olan kısa bir sarışın bobumuz var. Tıraşlı kısmı çok moda ve keskin göründüğü için seviyoruz. Sinirli ama alçakgönüllü bir şekilde. Şık sarışın görünümü yeniden yaratın veya farklı bir renkte benzer bir kesimi deneyin.

Alttan Kesilmiş Katmanlı Bob

Kaynak: @hairbydida

24. Kör Bob

Ardından, size göstermek için kör ve modern bir bobumuz var. Bu görünüm için saç, düz patlama ve alttan kesim ile uzun bir bob halinde kesilir. Bu saç modeli, iddialı saç yapmayı seven bayanlar içindir. Bu bob’u seviyoruz ve bize Emma Roberts havası veriyor. Bu kesim herhangi bir renkte yeniden oluşturulabilir ve hatta bob’u biraz daha kısaltabilirsiniz..

Düz Patlama ile Künt Bob

Kaynak: @undercut_ral

25. Sevimli Pembe Saç Modeli

Yeni bir kesim ve renk denemek istiyorsanız bu tam size göre. Burada sevimli bir pembe bobumuz var. Saç çenenin hemen altına kadar kesilir ve kalın traşlı bir bölüm vardır ve kakül de vardır. Bu saç stilini gerçekten öne çıkaran şey rengidir. İlkbahar ve yaz için mükemmel olan çarpıcı ve eğlenceli bir pembe ton..

Sevimli Pembe Saç Modeli

Kaynak: @alicebuthlay_hair

26. Sinirli Alt Kesim

Bu sinirli alttan kesme stiliyle içinizdeki rock piliçinizi ortaya çıkarın. Böylece saç bir tarafa süpürülür. Bir taraftaki tüyler katmanlara sahiptir ve çeneye çarparken diğer taraf kısadır. Görünümü yeniden yaratırken, başın arkasını da tıraş edeceksiniz. Saçlarını tamamen dönüştürmek isteyenler için mükemmel olan havalı ve trendy bir stil..

sinirli sarışın undercut

Kaynak: @heatheraustrie

27. Vurgulanan Bob

Saçınıza renk katmanın bir başka sevimli yolu da vurgularla. Bir sonraki saç fikri, vurguların ve alttan kesimin nasıl giyileceğini gösterir. Bu görünüm için saç, altında modaya uygun alt kesim ile klasik bir bob şeklinde kesilir. Koyu saçların da pembe vurguları vardır. Pembe vurguları seviyoruz çünkü böyle cesur bir rengi denemenin daha incelikli ve daha az bakım gerektiren bir yolu. Elbette, bob’u herhangi bir vurgu rengiyle yeniden oluşturabilirsiniz..

Vurgulanan Bob

Kaynak: @neelylaurenhair

28. Alttan Kesilmiş Şık Bob

Bu sonraki alt kesim, favorilerimizden bir diğeri! Burada arkada daha kısa ve önde daha uzun olan şık bir bobumuz var. Görüldüğü gibi saçların altında da tıraşlı bir kısım var. Bu saç hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, kesim ve renk. Bunun gibi zengin bir bordo rengi herkese yakışacak ve kesim çok trend belirleyici. Böyle saçlar herkese yakışacak ve her mevsim harika görünecek..

Alttan Kesilmiş Bordo Bob

Kaynak: @bonnie_elise05

29. Trend Belirleyen Saç Modeli

Daha ince bir alt kesim istiyorsanız, bu sizin için mükemmel. Bu saç modeli, traşlı bir alt kesimi olan daha uzun ve şık bir bob’a sahiptir. Tıraş olmuş saçın kısmı, eğer saç kulağın arkasına sıkıştırılmazsa arpa görünür, bu yüzden görünümü tamamen dışarı çıkmadan denemek isteyenler için harika. Bu giymek kolay bir stil.

Alt Kesimli Trend Belirleyen Saç Modeli

Kaynak: @desdoesbeauty

30. Kısa Gökkuşağı Saçı

Gökkuşağı saçı sevdiğimiz başka bir trend ve işte alttan kesimli görünümü nasıl giyeceğiniz. Sarı saç, geometrik bir traş alt kesimi ile kısa bir bob halinde kesilir. Bu saç modeli gökkuşağı renkleri ile tamamlandı. Eğlenceli ve cesur bir saç modeli ve renk trendini denemek isteyenler için birebir. Bunu yeniden oluşturabilir veya gökkuşağı renklerini farklı bir alttan kesme deseniyle deneyebilirsiniz..

Gökkuşağı Saçı

Kaynak: @loganloveshair

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres