15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Güzel Tatil Çivileri Sizi Noel Ruhuna Kavuşturacak

Kendinizi şenlikli hissetmeye mi başladınız? Yılbaşına uygun tırnak fikirleri mi arıyorsunuz? O zaman Instagram’da bulduğumuz en iyi 43 tatil çivisine göz atmalısın! Işıltılı kar taneleri, Noel ikramlarından ilham alan tırnak sanatı, klasik Noel karakterleriyle tasarımlar ve daha fazlası var. İster göz alıcı bir Noel partisine gidiyor olun, ister sezonu şık bir şekilde kutlamak isteyin, herkese uygun bir şeyler var! Bu listenin sizi Noel ruhuna sokacağından emin olabilirsiniz..

1. Glam Tatil Çivileri

Bu kar tanesi ve parıltılı tatil tırnaklarıyla başlıyoruz. Tırnaklar, farklı beyaz kar tanesi tasarımları ve küçük, ışıltılı kristallerle ışıltılı. Ayrıca gümüş parıltılı bir vurgu çivisi var. Bunun gibi çiviler Noel için mükemmel! Tüm görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda sadece bir kar tanesi tasarımını deneyin.

Kar Taneleri ile Glam Tatil Çivileri

Kaynak: @kt_tk1

2. Sevimli Noel Baba Tırnak Fikri

Bir sonraki fikrimiz Noel Baba’dan ilham alan bir tasarım. Bazı tırnaklar kırmızı ve ışıltılı, ikisi ise Santa tırnak sanatına sahip vurgulu tırnaklardır. Bir çivi Noel Baba’nın yüzünü ve diğerinin takım elbisesini gösterir. Sevimli ve şenlikli bir tırnak fikri. Bu tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Tatiller için Sevimli Noel Baba Tırnak Fikri

Kaynak: @lalalovenailart

3. Sevimli Zencefilli Çiviler

Zencefilli kurabiye olmadan Noel olmazdı! Şimdi, size lezzetli tatil ikramından ilham alan bu sevimli tırnakları göstermek istiyoruz. Çiviler, tüm farklı zencefilli stil tasarımlarına sahiptir. İlki sevimli bir yüze sahip, ikincisi zencefilli kurabiye düğmelerine sahip, ardından şenlikli bir altın çivimiz var ve son görünen tırnakta beyaz kremalı zencefilli kurabiye var. Tüm görünümü yeniden yaratın veya denemek için tırnak tasarımlarından birini seçin.

Sevimli Zencefilli Kurabiye İlhamlı Tatil Çivileri

Kaynak: @clairelofthouse

4. Altın Parıltı ve Ekose Çiviler

Tatil ve kış mevsimleri, tırnak sanatı için birçok ilham kaynağı sağlar! Burada şık ve sevimli bir fikrimiz var. Tırnaklar, altın yaldız ve beyaz tırnaklar ile kırmızı ve yeşil ekose deseni ile boyanmıştır. Bu fikri seviyoruz çünkü şenlikli renkler ve parıltılı ekose (kışın olmazsa olmazı) kullanıyor.

Altın Parıltı ve Ekose Çiviler

Kaynak: @amkuch15

5. Zarif Tatil Çivileri

Tatil sezonu için şık bir oje fikri arıyorsanız bu ojeler tam size göre olabilir! Tüm tırnaklar, güzel desenler ve değerli taşlar ile hafif bir gölgedir. Bir çivi karlı, bir sonrakinde kristal bir Noel ağacı tasarımı var, ardından parıltılı bir çivi ve son olarak üç güzel mücevher var. Bunun gibi çiviler bir parti için mükemmel olurdu.

Zarif Tatil Çivileri

Kaynak: @gabbysnailart

6. Şenlikli, Altın ve Gümüş Puantiyeler

Ardından, sizinle paylaşmak için şık bir tatil tırnak fikrimiz var. Tırnaklar gümüş ve altın puantiyeli koyu kırmızıdır. Sezon için mükemmel oldukları için burada kullanılan renkleri seviyoruz. Bu görünümü yeniden yaratmak kolaydır, tek ihtiyacınız olan kırmızı, altın ve gümüş bir cila ve bir noktalama aracıdır. Üç rengi de kullanın veya sadece kırmızı ve altın ya da kırmızı ve gümüşü deneyin.

Şenlikli Altın ve Gümüş Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @thedotcouture

7. Güzel Kar Tanesi Tatil Çivileri

Bir sonraki fikrimiz bir kış kar tanesi tasarımına sahip. Çivilerin tümü, şeker kamışı esintili çizgiler, şenlikli parıltı ve bir kar tanesi gibi farklı tasarımlara sahiptir. Bunlar tatil sezonu için güzel ve basit tırnaklar.

Güzel Kar Tanesi Tatil Çivileri

Kaynak: @badgirlnails

BadGirlNails’in bu hızlı YouTube videosunun yardımıyla tasarımı kolayca yeniden oluşturun. Eğlence!

8. Noel Süsleri

Süsler Noel ağacı için olmazsa olmazlardandır. Bu tırnaklar süslemelerden ilham almıştır. Her çivi, tüm farklı desenlere sahip farklı bir bibloya sahiptir. Bu çok sevimli ve Noel gibi bir fikir. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya benzer süsleri istediğiniz renklerde kullanabilirsiniz..

Noel Süsleri Tatil Çivileri

Kaynak: @lifeisnails

9. Fındıkkıran İlhamlı Tatil Çivileri

Size göstermemiz gereken bir sonraki fikir, başka bir Noel klasiği olan Fındıkkıran’dan ilham aldı. Bu tırnaklar, Fındıkkıran üniformasına dayanan bir vurgulu çiviye sahip koyu kırmızıdır. Bu, herhangi bir tırnak şekline ve uzunluğuna uyacak geleneksel bir tatil fikridir..

Fındıkkıran İlhamlı Tatil Çivileri

Kaynak: @mvargas_nails

10. Mat Kırmızı Tatil Çivileri

Basit tatil tırnakları mı arıyorsunuz? O zaman bu fikir tam size göre! Bu tırnaklar, bir vurgu çivisi ile cesur, Noel kırmızısıdır. Vurgulu çivi, yaratıcı, altın yaldızlı bir Noel ağacına sahiptir. Bu, görünümünüze şenlikli bir ışıltı ve cazibe katacak çok şık ve şık bir tırnak fikri. Bunları mat veya parlak bir yüzeyde yeniden oluşturabilirsiniz..

Mat Kırmızı Tatil Çivileri

Kaynak: @ nailbyjema

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres