15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 En Güzel Çilek Sarısı Saç Rengi Fikirleri

Çilek sarısı muhteşem bir saç rengidir. Sarışının kırmızı tonlarla güzel bir karışımıdır. Jessica Chastain, Blake Lively, Nicole Kidman ve daha fazlası gibi ünlüler bu saç rengini sarstı ve stilin spot ışığına koydu. Size göstereceğimiz 43 saç fikrimiz var, böylece bu A listesindeki görünümü kendiniz elde edebilirsiniz. Pastel tonları, sıcak bakır tonları ve canlı çilek saçlarını bulacaksınız. Bu trendi herkes için giymenin bir yolu var!

1. Hafif Çilek Sarısı Saç

Sizinle paylaşmamız gereken ilk saç fikri açık çilek sarısı. Bu görünüm için saç koyu renkte başlar ve ardından daha açık, bal sarısı bir tonla karışır. Bu güzel bir karışım ve herkese uygun. Bu görünümü yeniden yaratın veya saça farklı sarı tonları ekleyin – uçlarda parlak bir sarışın şık görünür.

Hafif Çilekli Sarı Saç

Kaynak: @chadkenyon

2. Koyu Çilek Sarışın Lob

Çilek sarısı sandığınız gibi çok hafif olmak zorunda değil. Siz de bu şekilde koyu renk eritebilirsiniz. Saç kökünde çok koyu ve sıcak bir çilek tonuna karışıyor. Bunun gibi saçlar tüm saç uzunluklarında çarpıcı görünecek ve esmerler ve daha koyu saçlı bayanlar ile çalışacak.

Koyu Çilek Sarışın Lob

Kaynak: @createdbyami

3. Bordo’dan Çilekli Sarışın Ombre’ye

Ardından, özellikle sonbahar ve kış aylarında şık görünecek güzel bir saç fikrimiz var. Saç koyu bordo bir tonda başlar ve ardından parlak bir çilek sarısı ile karışır. Bu iki ton birlikte çarpıcı ve sıcak bir karışım yaratıyor. Bu görünüm, spot ışığında olmayı seven cesur bayanlarımız için mükemmel..

Bordodan Çilekli Sarı Ombre Saça

Kaynak: @hairbybriannareilly

4. Pastel Çilekli Sarı Saç

Bir sonraki saç rengi önerimiz bu muhteşem, pastel tonlu çilek sarısı. Saç, köklerde daha açık ve uçlarda biraz daha koyu görünüyor. Görünümü yeniden oluşturabilir ve tamamen renge sahip olabilir veya bir ombre veya balayage görünümü oluşturmak için doğal saçınızla benzer bir ton kullanabilirsiniz. Bu saç rengi doğal sarışınlar için idealdir..

Pastel Çilekli Sarı Saç

Kaynak: @hairbyjackieb

5. Çilekli Sarıdan Gül Altına

Gül gibi pembe renkler her zaman modadır. Burada çilek ve gül altın karışımı olan bir sarı saç fikrimiz var. Gördüğünüz gibi, bu karışım modaya uygun ve hoş bir görünüm yaratan hafif pembe bir tona sahip. Buna benzer bir stile sahip olun veya daha açık kök rengi seçin.

Çilekli Sarışından Gül Altın Ombre'ye

Kaynak: @luzie_the_balayage_artist

6. Yumuşak Çilek Sarısı Saç

Sıradaki fikrimiz yumuşak çilekli sarışın. Saç parlak başlar ve daha sonra saçın sonuna doğru biraz daha koyulaşır. Bunun gibi bir karışımı yeniden oluşturun veya sadece açık üst rengi seçebilirsiniz. Her iki durumda da tüm yıl boyunca moda olacak güzel bir saç fikrine sahip olacaksınız..

Yumuşak Çilekli Sarı Saç

Kaynak: @hairbyjackieb

7. Yazlık Sarışın

Sonra, yazlık bir sarışın fikrimiz var. Bu, ilkbahar ve yaz için size taze, hafif bir görünüm kazandırmak için mükemmel saç modeli, aynı zamanda sonbahar ve kış aylarında daha karanlık ve soğuk aylarda görünümünüzü aydınlatmak için. Kökler koyu renkte başlar ve bir parça çilek ile sıcak ve açık sarıya karışır. Bunu seviyoruz!

Yazlık Çilek ve Bal Sarısı Saç

Kaynak: @hairbychrissydanielle

8. Bakır Tonlu Çilek Sarışın

Çilek sarısının kırmızı tonu vardır, bu nedenle bakır gibi diğer kırmızı tonlarla güzel çalışır. İşte muhteşem bir örneğimiz var. Gördüğünüz gibi, saçın tepesi daha koyu bir kırmızıdır ve daha sonra baştan sona bakırımsı tonlarla çilek tonuna karışır. Bu sıcak görünümü yeniden yaratın veya uçlara açık sarı gibi daha soğuk tonlar ekleyin.

Bakır Ton Çilekli Sarı Saç

Kaynak: @camouflageandbalayage

9. Dağınık Çilekli Sarışın

Görünümünüzü tamamen değiştirecek modaya uygun yeni bir saç modeli arıyorsanız, sıradaki fikir tam size göre. Kök rengi bakırımsı bir tondadır ve daha sonra hafif bir çilek sarısı ile karışır. Bu saç fikrindeki renkleri seviyoruz, aynı zamanda saçın nasıl şekillendirildiğini de. Karışım kıvrılmış, dağınık saçlarla harika görünüyor. Bu tarz herkese saç gıpta edecek!

Dağınık Çilek Sarısı Saç

Kaynak: @jaywesleyolson

10. Siyah Saçlar İçin Çilekli Sarışın Öne Çıkanlar

Sıradaki fikrimiz ise koyu renk saçlı bayanlar için başka bir saç modeli. Bunda, saç daha belirgin bir görünüme sahip ve çilek sarısı, açık sarı ipuçlarıyla daha sıcak. Bu saç fikrini gerçekten çok seviyoruz çünkü sıcak sarışınların çok koyu saçlarla ne kadar güzel görünebileceğini gösteriyor. Bu görünüm, çilek saçının sadece sarışınlar için olmadığını kanıtlıyor..

Koyu Saçlar İçin Çilekli Sarışının Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @color.yeşim

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020