15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Gümüş Saç Rengi Fikirleri ve 2020 Trendleri

Gümüş bir süredir sahip olunması gereken bir saç rengi olmuştur. Çok popüler hale geldi çünkü Kim Kardashian ve Lady Gaga gibi trend belirleyen ünlülerin görünüşünü salladığı görüldü. Gümüş saçı seviyoruz ve sizin de seveceğinizi düşünüyoruz, bu yüzden denemeniz gereken 43 moda gümüş saç rengi fikri bulduk! Metalik tonlardan canlı vurgulara sahip gümüşe kadar herkes için bir saç modeli var. Bir göz atın, hangi fikri deneyeceğinize karar veremiyorsunuz.

1. Buzlu Gümüş ve Mavi

İlk önce bu gümüş ve mavi saç rengi fikrine sahibiz. Saç tepede koyu renkle başlar, sonra gümüşle karışır ve sonunda uçlarda maviye döner. Saça buzlu bir görünüm verdiği için parlak gümüş ve açık mavi kombinasyonunu seviyoruz. Gümüş ve maviyi yeniden oluşturabilir veya pembe veya koyu mavi gibi farklı bir renk seçebilirsiniz..

Mavi ve Buzlu Gümüş Saç Rengi Fikir

Kaynak: @thevividbrunette

2. Metalik Gümüş Saç Rengi Fikri

Ardından, metalik görünen çarpıcı bir gümüş saç rengi fikrimiz var. Gümüş metalik bir tona sahip olduğu için saçın ışıltılı ve parlak görünmesini sağlar. Bu güzel bir gümüş renk tonu ve bir açıklama yapmak isteyen bayanlar için mükemmel..

Metalik Gümüş Saç Rengi Fikir

Kaynak: @supvalerie

3. Sarışın ve İnce Gümüş Öne Çıkanlar

Gümüş trendini seviyor ama saçınızda dramatik bir değişiklik istemiyor musunuz? O zaman bu sonraki fikir sizin için olabilir. Burada gümüş vurguları eklenmiş sarı saçlarımız var. Saç sarıdan başlar ve sonra yavaş yavaş gümüş rengine döner. İki rengi birleştirerek daha ince bir gümüş görünüm elde edersiniz..

Sarışın ve İnce Gümüş Parlak Noktalar

Kaynak: @liz.colors

4. Trendy Açık Saç Rengi Fikri

Bir sonraki fikrimiz açık gümüş rengine sahip. Diğer tüm renklerde olduğu gibi, gümüşün de farklı tonları vardır. Daha önce metalik bir gümüş kullandık, bu daha çok gri bir gümüş. Renk biraz daha koyudur ve bu da saça gri bir ton verir. Böyle bir saç rengi, trendleri takip eden ve süper şık bir görünüm isteyen bayanlar için idealdir..

Trendy Açık Gümüş Saç Rengi Fikir

Kaynak: @loveisinthehair_byjanet

5. Griden Gümüşe Ombre Saç

Bir renk seçmek zorunda değilsiniz, bu sıradaki saç fikri gibi çok tonlara sahip olabilirsiniz. Saç koyu gri olarak başlar ve sonra yavaş yavaş çok açık bir gümüşe dönüşür. Öne çıkanlara benzer renkleri seçebilir veya daha açık veya daha koyu yapabilirsiniz..

Griden Gümüşe Ombre Saç

Kaynak: @calyncrosshair

6. Açık Simli Sarışın

Daha koyu gümüş tonlar sizin için değilse, bir sonraki fikir tam da aradığınız şey olabilir. Saç hafif gümüşi bir sarıdır. Bu saç rengi ile her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz, gümüş tonlarında parlak sarışın elde edersiniz. Böyle saçlar yaza çok yakışıyor.

Açık Simli Sarı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @alexa.hamilton.saç

7.  Gümüş ve İnce Pembe Vurgular

Pembe ve gümüş birbirini çok güzel tamamlıyor. Bunun için sadece sözümüze güvenmeyin, bir sonraki saç fikrimize göz atın. Burada, içinden ince pembe geçen çok açık gümüş var. Buna benzer bir görünüm seçebilir veya çok ince ise daha koyu bir pembe seçebilirsiniz..

İnce Pembe Vurgulara Sahip Gümüş Saç

Kaynak: @supvalerie

8. Açık Kahverengi – Gümüş Ombre Bob

Daha önce, gümüşle harmanlanmış sarı saçları öne çıkardık. Sonra, benzer bir fikrimiz var ama bunun yerine kahverengi saçlar için. Saç açık kahverengi olarak başlar ve daha sonra koyu gümüşe dönüşür. Daha koyu gümüş, daha iyi karıştığı için kahverengi saçlı güzel görünüyor. Daha ombre bir görünüm istiyorsanız daha açık bir gümüş tercih edebilirsiniz..

Açık Kahverengi ila Gümüş Ombre Bob

Kaynak: @maggiemh

9. Gümüş Renkli Erime Lob

Ardından, gümüş rengi bir eriyik fikrimiz var. Renk eritmeyi duymadıysanız, renkleri o kadar iyi harmanlayan bir tekniktir ki ombre gibi diğer tekniklerde olduğu gibi net bir çizgi görmezsiniz. Gördüğünüz gibi, renk erimesi bu griden gümüşe görünümde harika görünüyor. Böyle saçlar çok moda ve herkesi kıskandıracak. İşte stilist dökümü – Orta şaftını parlattı ve daha hızlı uygulama ve kaldırmada daha fazla kontrol için BlondMe, 7 hacim ve Olaplex kullanarak ıslak saça son verdi. Kök Erimesi: Schwarzkopf Igora Vibrance 10g 5-1 ;10g 6-12 ;1 damla 0-22. Renkten çekin: 20g 9-1 ;20g 9,5-21; 1 damla 0-22 ; %1.9/6 hacimli jel geliştirici ile 1 damla 0-11.

Lob'da Gümüş Renk Erimesi

Kaynak: @camouflageandbalayage

10. Koyu Gümüş Ombre Saç

Bir sonraki fikrimiz koyu bir gümüş içeriyor. Koyu gümüşü seviyoruz çünkü sinirli ve şık görünüyor. Sadece koyu gümüş rengi tercih edebilir ya da aşağıdaki görseldeki gibi saçlarınıza daha koyu tonlar ekletebilirsiniz. Gümüş trendini seven ancak parlak saç istemeyen bayanlar için harika bir renk seçimidir..

Koyu Gümüş Ombre Saç

Kaynak: @loveisinthehair_byjanet

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres