15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Fark Etmenizi Sağlayacak 23 Mohawk Örgü Stili

11. Kıvırcık Örgü ile Örgülü Mohawk

Ardından, güzel örgülü çörekler içeren bir mohawk var. Saçlar üç bölüme ayrılmış ve örgüler mohawk görünümünü yaratan üç topuz şeklinde şekillendirilmiştir. Bu saç stilini seviyoruz çünkü mohawk takmanın benzersiz ve modaya uygun bir yolu. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha küçük bölümlerle daha fazla çörek kullanmayı deneyebilirsiniz. Aşağıdaki Joana’nın YouTube eğitimini kontrol ettiğinizden emin olun..

Kıvırcık Örgü ile Örgülü Mohawk

Kaynak: @joana_p.b

12. Resmi Mohawk Fikri

Sıradaki mohawk modelimiz şık ve zarif. Saç, başın tepesinde gevşek bir şekilde örülür ve düşük kıvrılmış bir at kuyruğuna dönüşür. Bunun gibi saçların kullanımı kolaydır ve her durum için şık görünmenizi sağlar. Bu, mohawk takmanın güzel ve daha incelikli bir yoludur. Bu saç modelini deneyin yoksa daha sıkı bir örgü de deneyebilirsiniz..

Resmi Mohawk Saç Modeli

Kaynak: @tonyastylist

13. Doğal Saçlı Kıvırcık Fro Hawk

Bir mohawk bukleleri gerçekten en iyi şekilde gösterir. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu saç stiline bir göz atın. Burada saçın güzel, sıkı bukleler ile basit bölümlere yerleştirildiği bir mohawk var. Sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak sevimli bir görünüm! Görünümü yeniden oluşturmak istiyorsanız aşağıda bir YouTube eğiticisi bulabilirsiniz. Çok kolay ve kesinlikle seviyoruz!

Doğal Saçlarda Kıvırcık Fro Hawk

Kaynak: @jori.chioma

14. Kabarcık Mohawk

Kabarcık mohawklar çok moda! Bu tarz biraz balonlu at kuyruğuna benziyor, ancak o mohawk görünümünü yaratmak için sadece baloncukları kafanın üzerinde daha yükseğe başlatmanız yeterli. Yapması basit, sadece saçı ayırmanız ve elastik saç bağları eklemeniz gerekiyor. Bu stili kendi başınıza uygulayabilmeniz için çevrimiçi olarak resimlerle derinlemesine eğitimler var. Bunu deneyin ve yeniden oluşturun veya biraz örgü ekleyin.

Kabarcık Mohawk Saç Modeli

Kaynak: @lipstickncurls

15. Siyah Saçlar İçin Mohawk Örgü

Gönderinin başlarında, muhteşem bir aksesuarlı saç fikri sunduk. İşte mohawk stilinize saç manşetleri eklemenin başka bir yolu. Bu görünüm için güzel bir kıvırcık örgüye sahip ince yan örgüler var. Örgüler ayrıca glam altın manşetlere sahiptir. Bu, her durum için harika görünecek çok yönlü bir saç modeli. Bu yan örgüleri deneyebilir veya farklı bir korkak desen deneyebilirsiniz..

Siyah Saçlar İçin Mohawk Örgü

Kaynak: @_ammamama_

16. Trendy Bun Mohawk

Ardından, size göstermek için başka bir üst düğüm görünümümüz var. Saç daha küçük bölümlere ayrılarak daha önce öne sürdüğümüz üçünden daha fazla topuz elde edilir. Gördüğünüz gibi, daha fazla üst düğüm ekleyerek daha cesur ve daha iddialı bir görünüm yaratır. İşlem aynı olacak, sadece daha küçük saç kısımlarını kullanacaksınız..

Trendy Bun Mohawk

Kaynak: @marke.dejanae

17. Yan Örgülü Mohawk

Bir sonraki mohawk stilimiz çok etkileyici! Saç, başın tepesinde cesur bir mohawk şeklinde şekillendirildi ve güzel yan örgüler de var. Saç stiline daha eşsiz bir görünüm kazandırdığı için mohawk’tan geçen daha açık bir gölgenin olmasını seviyoruz. Bu, çekici görünmenizi sağlayacak ama aynı zamanda sinirli stilinizi de gösterecek bir saç fikri..

Yan Örgüler ve Dokuma ile Mohawk

Kaynak: @maiaboitrago

18. Mohawk Örgü At Kuyruğu

Bir mohawk denemek istiyor ama çok cesur olmak istemiyorsanız bu saç modeli fikri tam size göre. Saç, basit bir üç ayaklı, çekmeli örgü şeklinde örülmüştür. Sevimli, yandan bir Hollanda örgüsü de var. Herkese yakışacak bir görünüm giymek kolaydır. Yan örgüyle veya örgüsüz yeniden oluşturabilirsiniz. Herhangi bir örgü türü bu saç modeli ile harika görünecek, bu yüzden yaratıcı olun!

Mohawk Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @wb_upstyles

19. Bukleli Örgülü Mohawk

Frohawkları sever misin? O zaman bir sonraki fikri görmelisin. Bu saç modeli için saçlar düzgün ve şık örgüler halinde örülmüştür. Görünüm, cesur ve kıvırcık bir mohawk ile tamamlandı. Bu, fark edilen bir ifade görünümü isteyen kadınlar için mükemmel! Bu modeli deneyebilir veya yanlarda farklı bir örgü modeli deneyebilirsiniz..

Bukleler ile Örgülü Mohawk

Kaynak: @erica_letstalkhair

20. Şık Mohawk Kabarıklığı

Ardından, şık bir twist mohawk var. Saç bölümlere ayrılmıştır ve başın üstünde güzel bir büküm mohawk stili vardır. Bu, bir günden şehirdeki bir geceye kadar her yerde giyilebilecek muhteşem bir saç fikri. Yanlara örgüler ekleyebilir ve üstte daha sıkı kıvrımlar deneyebilirsiniz..

Şık Mohawk Kabarık

Kaynak: @ebonybomani

21. Basit ve Şık Mohawk Örgü

Cesur bir mohawk seçmek zorunda değilsiniz. Belki bunun yerine daha ince bir şey deneyin. Saç basitçe üç telli bir örgüye örülmüştür. Giymesi kolay ve herkese yakışacak bir saç modelidir. Bu görünümü evde yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak çevrimiçi eğiticiler bulabilirsiniz..

Basit ve Şık Mohawk Örgü

Kaynak: @kristin.does.hair

22. Mohawk Kabarık Açıklama

Eğer baloncuklu mohawkları seviyorsanız, bir sonraki fikre bir göz atın! Saç, kabarcık tasarımıyla bölümlere ayrılmıştır. Özel günler için mükemmel bir saç modelidir. Benzer bir stili deneyin ve yeniden yaratın veya yanlara örgüler ekleyin. Yine de onları küçük ve ince tutun, böylece ilgi odağını mohawktan uzaklaştırmayın.

Açıklama Mohawk Kabarıklığı

Kaynak: @naturallytemi

23. Yan Örgülü Büküm Mohawk

Göstermemiz gereken son mohawk örgü görünümü kesinlikle çok etkileyici. Başın üstünde bükülmüş bir mohawk bulunan şık ve düzgün yan örgülere sahip karmaşık bir stildir. Böyle saçlar sanat eseri gibidir. Göz alıcı saçlar istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu görünümü yeniden yaratın ya da bu saç stilini cesur bir renkte deneyebilirsiniz, kırmızı harika bir seçim olacaktır.!

Yan Örgülü Büküm Mohawk

Kaynak: @boobabe1202

Umarız denemek için havalı bir mohawk örgü saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres