15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Cesur ve Sinirli Siyah Tabut Çivileri

11. Uzun Mat Tırnaklar

Mat ve parlak görünümleri seviyor musunuz? O zaman bu fikir tam size göre. Bunun için tırnakların çoğu mat ve bir parlak tırnak. Parlak tırnak üstte ince bir ışıltıya sahiptir. Bu şık ve muhteşem bir tırnak fikri. Bu klas ama aynı zamanda süper şık.

Mat Siyah Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

12. Parıltılı Siyah Beyaz Çiviler

Bir sonraki fikrimiz parıltı ve cazibe dolu. Bu tırnaklar, şık vurgulu tırnaklarla mat siyahtır. Vurgulu tırnaklardan biri gümüş şerit tasarımına sahiptir ve geri kalanı parıltılıdır. İkisi siyah ve gümüş ombre parıltılı, diğer tırnak ise gümüş parıltılı siyah. Bu görünümü seviyoruz, NYE ve tatil sezonu için mükemmel olurdu.

Simli Siyah Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

13. Parıltılı Siyah Mat Tırnaklar

Ardından, başka bir ışıltılı görünüme sahibiz. Bu tırnaklar, iki ışıltılı vurgulu tırnaklarla mattır. Parıltı, ince gölgeler nedeniyle bir deniz kızı havasına sahiptir. Bu güzel bir manikür fikri ve herhangi bir parlak renkle benzer bir şey yaratabilirsiniz..

Parlak Siyah Mat Tırnaklar

Kaynak: @riyathai87

14. Gümüş Sanatlı Siyah Tabut Çivileri

Vay canına çivi mi arıyorsunuz? O zaman bunları kontrol etmeniz gerekiyor. Tüm tırnaklar parlak siyah ama her birinin farklı bir tasarımı var. Başparmak tırnakları düz, geri kalanların hepsinde gümüş veya değerli taşlar var. Kristal tırnaklara bayılıyoruz, özellikle manikür tasarımı, çok çarpıcı ve şık. Benzer bir görünüm oluşturmak için çevrimiçi olarak mücevher satın alabilir ve bu tasarımı deneyebilir veya kendi ışıltılı desenlerinizi ekleyebilirsiniz..

Gümüş Sanatlı Siyah Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

15. Şık Siyah, Beyaz ve Altın Çiviler

3D çiçekler tırnaklarda harika görünüyor. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu maniküre bir göz atın. Bu görünümde mat siyah tırnaklar, beyaz tırnaklar ve altın parıltılı vurgulu tırnak bulunur. Tırnakların çoğunda değerli taşlar ve bazılarında çiçekler vardır. Bunun gibi çiçeklerin uygulanması kolaydır ve çevrimiçi olarak satın alınabilir. Seçtiğiniz çiçeklerle tüm görünümü veya sadece siyah tırnakları deneyin.

Şık Siyah, Beyaz ve Altın Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbymztina

16. Trendy Swirls ile Uzun Tabut Çivileri

Bir sonraki tırnak fikrimiz göz alıcı ve moda! Tırnakların çoğu siyah ama iki vurgulu tırnak var. Vurgulu çivilerden biri mermer görünümlü, diğeri ise güzel altın girdaplara sahiptir. Bize bir Yunan Tanrıçasını hatırlatıyor, bu yüzden öne çıkmak, fark edilmek ve şık görünmek isteyen bayanlar için mükemmel..

Trendy Swirls ile Uzun Tabut Çivileri

Kaynak: @fiina_naillounge

17. Parıltılı ve Mat Tabut Çivileri

Şık bir şekilde parıldayan tırnaklara ihtiyacınız varsa, bu sonraki görünüm tam size göre. Bu manikürde mat tırnaklar, parlak tırnaklar ve bir parıltı vurgulu tırnak bulunur. Siyah tırnakları, rengi canlandıran ve modaya uygun bir görünüm yaratan gümüş bir şeritleri olduğu için seviyoruz. Böyle bir manikür sinirli ama aynı zamanda zarif ve şık.

Glitter ve Mat Tabut Çivileri

Kaynak: @joannasnails

18. Gökkuşağı Sanatlı Siyah Tabut Çivileri

Bu gibi tırnaklarla görünümünüze renk katın! Bu tırnaklar, iki gökkuşağı vurgulu çivi ile siyahtır. Gökkuşağı sanatı metalik görünüyor ve muhtemelen folyolar kullanılmış, ancak farklı renkli cilalar kullanarak da bir gökkuşağı görünümü oluşturabilirsiniz, kuru fırça tekniği harika görünür. Bunun gibi renkleri veya kendi canlı kombinasyonunuzu deneyin.

Gökkuşağı Sanatlı Siyah Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

19. Trendy Gümüş ve Siyah Tabut Çivileri

Böyle bir tasarımla tırnaklarınıza modaya uygun bir görünüm kazandırın. Bu manikür, gümüş folyo vurgulu tırnaklara sahip siyah tırnaklara sahiptir. Gümüş folyo çok şık ve şık görünüyor. Gümüş görünümü elde etmenize yardımcı olacak birçok öğreticiyi çevrimiçi olarak bulabilir ve tırnak folyolarını çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Gümüşü deneyin veya glam altın için gidin. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek.

Trendy Gümüş ve Siyah Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

20. Siyah Ombre Tabut Çivileri

Siyah her şeyle gittiğinden, tırnak sanatınızı gerçekten deneyebilir ve eğlenebilirsiniz. İşte harika bir örnek. Burada iki vurgulu tasarıma sahip siyah tırnaklarımız var. Biri taşlı siyah ombre, diğeri ise gümüş, holografik disklere sahip. Bu korkak ve şık bir fikir. Bu görünümü deneyin veya farklı bir ombre kombinasyonu deneyin veya diskler yerine puantiyeli deneyin.

Siyah Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

21. Siyah Tabut Akrilik Çiviler

Size göstermemiz gereken son fikir, bu göz alıcı tabut çivileri. Bu muhteşem tırnaklar, mermer ve yapay elmas vurgulu tırnaklarla siyahtır. Bu tırnakları seviyoruz çünkü mermer sanatı ve kristaller olmazsa olmaz görünümler ve birbirlerini mükemmel şekilde tamamlıyorlar. Herhangi bir mermer ve kristal desenle yeniden yaratabilirsiniz ve çevrimiçi mermer öğreticilerini bulabilirsiniz..

Siyah Tabut Akrilik Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

Umarız denemek için şık bir tırnak fikri bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020