15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tabut Şeklinde Çiviler için 43 Çılgın-Muhteşem Tırnak Fikirleri

21. Neon Yeşili Ombre Çiviler

Ombre’yi sever misin? O zaman bu tırnak tasarımını kontrol etmeniz gerekiyor. Tırnaklar çok hafif başlar ve ardından neon yeşile karışır. Yaz için mükemmel, modaya uygun bir ombre tırnak tasarımıdır. Sünger ile ombre sanatı oluşturabilirsiniz. Süngerin üzerine istediğiniz renkleri boyayın ve ardından tırnaklarınıza sürün. İnternette ayrıntılı eğitimler var. Ombre sanatını tabut çivilerinde seviyoruz, çok şık bir kombinasyon.

Açık Yeşil Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @mjnailz

22. Oldukça Mor Tabut Çivi Fikir

Paylaşmak istediğimiz bir sonraki tırnak fikri başka bir mor görünüm. Bu tasarımda farklı mor tonlar, bir pembe çivi ve parlak vurgulu bir çivi bulunur. Çok güzel bir manikür ve mor veya parlak tırnak tasarımlarını seven herkes için mükemmel. Bu görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklar için bir mor renk seçin. Tabii ki, her zaman başka, daha incelikli bir oje rengi seçebilirsiniz..

Güzel Mor Tabut Çivi Fikir

Kaynak: @chaunlegend

23. Işıltılı Kısa Tabut Çivileri

Listemizde sıradaki bu renkli tırnak fikri. Tüm tabut çivileri uzun olmak zorunda değil, tıpkı bunun gibi daha kısa bir versiyona gidebilirsiniz. Gördüğünüz gibi tırnaklar tabut şeklinde ama çok uzun değiller. Daha kısa tırnaklarda istediğiniz tasarımı yaptırabilir, hatta bu cesur, ışıltılı görünümü deneyebilirsiniz! Daha kısa tırnaklar, hareket halindeki bayanlar veya çok uzun tırnak kullanamayanlar için mükemmeldir..

Işıltılı Kısa Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

24. Güzel Mat Mavi Çiviler

Sırada, size göstermek için yazlık bir oje fikrimiz var. Burada güzel bir turkuaz mavisi tonu olan uzun tabut tırnaklarımız var. Tırnaklar da mattır ve bu da onlara modaya uygun bir görünüm kazandırır. Böyle bir renk, yaz için mükemmel olan parlak ve eğlencelidir. Bunu böyle basit tutun veya tırnaklarınızı canlandırmak için mücevher veya parıltı ekleyebilirsiniz..

Güzel Mavi Çiviler

Kaynak: @philglamournails

25. Pastel V Uçlu Tabut Çivileri

Modaya uygun tırnak sanatı gibi mi? O halde v ipuçları tam size göre! V uçlarla tasarım Fransız manikürüne benzer, ancak düz bir çizgi yerine uçlar v şeklindedir. Aşağıdaki çiviler, v ucu sanatının muhteşem bir örneğidir. Tüm tırnaklar ten rengindedir ve her birinin farklı pastel renkli ucu vardır. Eşsiz ve yazlık bir tasarım için pastel tırnakları yeniden yaratabilir veya klasik ten rengi ve beyazı seçebilirsiniz..

Pastel V Uçlu Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

26. Zarif Pembe Krom Çiviler

Krom başka bir modaya uygun tırnak görünümüdür ve işte onu şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz! Bu tırnakların hepsi çarpıcı, açık pembe kromla kaplanmıştır. Pembe, pembe bir renk ve çok zarif ve şık görünüyor. Bu gibi çiviler herkese yakışacak ve özel bir durum için mükemmel olacaktır. Bu tabut çivileri daha kısa ama yine de şık görünüyorlar..

Zarif Pembe Krom Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

27. Altın Detaylı Trend Mavi Tırnaklar

Sırada, size göstermek için başka bir güzel mavi tırnak fikrimiz var. Burada çarpıcı bir açık mavi tonuna boyanmış tabut çivilerimiz var. Tüm tırnaklar parlak ve hepsinde altın tırnak sanatı var. Altın ve mavi birbirini mükemmel şekilde tamamlar ve altın aynı zamanda tırnakları da büyüler. Altın görünümü deneyin ya da mavi ve gümüş kombinasyonunu tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız muhteşem görünecek!

Altınlı Mavi Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbyniko

28. Renkli Ombre Glitter Çiviler

Parıltılı tırnakları sever misin? O zaman bu maniküre bir göz atın. Bu tırnaklar uzun, tabut şeklinde ve renklidir. Tırnaklar bir kat ışıltılı parıltıyla tamamlanır. Rengarenk tırnaklar ve parıltının birleşimini seviyoruz. Bu çok şık, şık ve benzersiz bir fikir. Bunlara benzer tırnakları deneyin veya parıltılı pardösü ile ombre tırnaklara sahip olabilirsiniz..

Renkli Ombre Glitter Tırnaklar

Kaynak: @solinsnaglar

29. Oldukça Turuncu Tabut Çivi Fikir

Turuncu rengi ve cesur tırnak tasarımlarını seviyorsanız, bu sizin için bir fikir. Burada muhteşem tabut tırnaklarımız var ve bazı tırnaklar parlak turuncu, geri kalanı mat turuncu. Turuncu tonları çarpıcı ve açıklama yapıyor. Bu yaz için mükemmel bir mani olurdu çünkü canlı, çekici ve eğlenceli..

Parlak ve Mat Turuncu Tabut Çivileri

Kaynak: @gelicious_joann

30. Şık Yılan Baskı Çivileri

Tırnak tasarımları için hayvan baskıları çok popülerdir. Genellikle leopar desenli veya zebra desenli seçiliyor ama yılan tırnak sanatını denemeyi düşündünüz mü?! Eğer yapmadıysanız, bir sonraki seçimimizi gördükten sonra denemek isteyeceksiniz. Bazı tırnaklar pembe, bazıları siyah ve geri kalanı en havalı yılan derisi tasarımına sahip. Yılan görünümünü oluşturmak için bir şablon kullanabilir veya tırnak çıkartmaları kullanabilirsiniz. Vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın ve bu maniyi deneyin!

Şık Yılan Baskılı Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres