15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 İçin Sevdiğimiz En İyi 23 Kısa Kızıl Saç Fikirleri

11. Kısa Kıvırcık Kızıl Saç

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç fikri şık ve tarz sahibi bir bob. Bu görünüm için saç, sadece omuzlara çarpan bir uzunlukta kesilir. Güzel bir kırmızı renge karışmadan önce kökünde karanlık başlayan başka bir saç modeli. Burada kullanılan kırmızı, öne çıkardığımız diğerlerinden daha incelikli ve daha sade çünkü o kadar canlı değil. Güzel bir saç modeli ve bukleler kırmızıya zarafet görünümü veriyor.

Kısa Kıvırcık Kızıl Saç

Kaynak: @monarchhairco

12. Canlı Kırmızı Bob

Cesur hissediyor ve cesur ve canlı yeni bir renk denemek mi istiyorsunuz? O zaman bir sonraki saç stilini görmelisin! Burada parlak ve canlı bir kırmızı gölgede renklendirilmiş modaya uygun bir bobumuz var. Bu saç modeli ve rengi, çok benzersiz ve ifade edici olduğu için favorilerden biri. Böyle bir bob, öne çıkmak isteyen bayanlar için mükemmeldir. Benzer bir rengi farklı bir kısa kesimde de kullanabilirsiniz..

Canlı Kırmızı Bob

Kaynak: @serahdoeshairahh

13. Şık Kısa Kızıl Saç

Çok kısa bir kesim istiyorsanız, bu saç fikri sizin için mükemmel olabilir. Saç arkada kısa, üstte ve bir tarafta daha uzun. Saçın alt yarısı koyu kırmızıdır ve daha sonra saç üst yarısında parlak bir gölgeye dönüşür. Herkesin üzerinde harika görünecek modaya uygun ve sinirli bir saç modeli. Bunu yeniden yaratın ya da tüm saçınızda bir ton kırmızı kullanabilirsiniz..

Şık Kısa Kızıl Saç Fikir

Kaynak: @parturikampaamokerttu

14. Katmanlı Bakır Bob

Ateşli bakır renkleri sever misiniz? O zaman bu saç stiline bir göz atın. Burada parlak bakır tonunda renklendirilmiş kısa bir bobumuz var. Şık bir saç modeli ve herkese yakışacak. Rengi seviyoruz çünkü giymesi kolay ve kırmızıyı daha ince bir şekilde denemek isteyen biri için mükemmel. Aynı zamanda daha doğal bir görünüme sahiptir. Uzun boblardan perilere kadar kesilen herhangi bir saçta böyle bir bakır rengi kullanabilirsiniz..

Katmanlı Bakır Bob Saç Kesimi

Kaynak: @domdomhair

15. Şık Kırmızı Bob

Ardından, size göstermek için şık bir kırmızı bobumuz var. Bu görünüm için, saç kökünde daha koyudur ve daha sonra güzel bir kırmızı gölgeye dönüşür. Saçlar açılı olarak kesilir, böylece arkada daha uzun ve önde daha kısa olur. Aynı zamanda düz bir tarza sahiptir. Bu modaya uygun ve sinirli bir saç fikri ve renk karışımı çarpıcı. Şık bob’u yeniden yaratın yoksa biraz daha kısa gidebilirsiniz.

Şık Kırmızı Bob Saç Modeli Fikir

Kaynak: @monarchhairco

16. Trendy, Yumuşak Kızıl Saç Fikri

Bir sonraki saç modeli sevimli ve şık. Burada başka bir açılı kısa yolumuz var. Bu kökte siyah, sonra yumuşak kırmızıya dönüşüyor ve sonunda saç uçların yakınında şeftali rengine dönüşüyor. Bu renk karışımını seviyoruz çünkü kırmızı tonlanmış ama yine de bir açıklama yapıyor ve turuncu kırmızıyı güzel bir şekilde tamamlıyor. Diğerlerinden farklı bir saç modeli isteyen bayanlar için mükemmel olan eşsiz bir saç fikridir..

Modaya Uygun, Yumuşak Kızıl Saç Fikri

Kaynak: @shmoakin_hair

17. Canlı Kırmızı Bob

En basit saç kesimlerini kırmızı gibi soğuk bir renkle canlandırabilirsiniz ve işte size harika bir örnek. Bu saç modeli, dalgalarla şekillendirilmiş kısa bir bob kesimine sahiptir. Bu saç modeli kırmızı olmasaydı sadece klasik bir bob olurdu ama gördüğünüz gibi parlak kırmızı renk hepimizin bildiği ve sevdiği bob’a trendy ve asi bir görünüm kazandırdı. Bu rengi yeniden oluşturun ve farklı bir kırmızı gölge kesin veya seçin.

Canlı Kırmızı Bob

Kaynak: @cellardoorhairdesign

18. Parlak Kırmızı Peri

Sevimli ve modaya uygun bir peri stili denemeyi düşünüyorsanız, bir sonraki saç fikrini görmelisiniz. Bu saç modeli, benzersiz bir kırmızı gölgede renklendirilmiş şık bir peri kesimine sahiptir. Harika bir renge sahip basit bir saç kesimi. Giymesi kolay ama cesur bir saç modeli için bu rengi deneyin ve kesin. Bir açıklama yapmak istiyorsanız elbette çok koyu bir gölgeye gidebilirsiniz..

Parlak Kırmızı Peri Kesim Saç

Kaynak: @the.oliviadanielle

19. Bakır Kırmızı Bob

Bir sonraki fikrimiz başka bir bakır saç modeli. Burada kökü koyu olan dalgalı bir bobumuz var ve ardından canlı bir bakır rengine dönüşüyor. Bu saç modelini seviyoruz çünkü kullanılan bakır rengi bazılarına göre daha canlı. Baharatlı bir saç rengidir ve herhangi bir kısa kesimde muhteşem görünecektir..

Bakır Kırmızı Bob Saç Modeli Fikir

Kaynak: @ohlucyy

20. Kısa Koyu Kızıl Saç

Saçınızdan sıkıldınız ve modaya uygun bir değişikliğe mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, bu saç fikri sizin için mükemmel olabilir. Saç modeli sevimli bir kısa kesime sahiptir. Daha koyu bir tabana ve güzel koyu kırmızı vurgulara sahip köklere sahiptir. Kullanılan renkler saça adeta degrade bir görünüm kazandırıyor. Bu sinirli bir saç modeli ve kesinlikle aradığınız saç makyajını size verecek..

Kısa Koyu Kızıl Saç

Kaynak: @shmoakin_hair

21. Kırmızı Ombre Kısa Saç

Sonra, başka bir açılı bobumuz var. Bu görünüm için saç, eklenen kırmızı ombre vurgularıyla siyahtır. Bu kırmızı rengin, saça süper şık bir bordo görünümü veren mor tonları vardır. Bu muhteşem bir renk kombinasyonudur ve herhangi bir kısa saç kesiminde yeniden oluşturulabilir. Değişim çok dramatik olmayacağından, ilk kez kısa saç denemek isteyen bayanlar için böyle bir bob harika..

Kırmızı Ombre Kısa Saç

Kaynak: @kellyawesomesauce

22. Şık Açılı Lob

Uzun bob saç modellerini seviyor musunuz? O zaman bir sonraki saç fikrine göz atmalısın. Burada arkada daha uzun ve önde daha kısa olan açılı bir lobumuz var. Saç ayrıca şık bir kırmızı bakır tonunda renklendirilmiştir. Kalın olduğu için kullanılan bakırı seviyoruz, ancak gerçek renk daha tonlu, bu da ona daha ince bir görünüm kazandırıyor. Daha kısa bir bob için de gidebilirsin.

Şık Açılı Lob

Kaynak: @bcostahair

23. Canlı Kırmızı Peri

Size göstermemiz gereken son kısa saç modeli sevimli ve canlı bir peri. Bu peri kesimi, yandan süpürülmüş patlamalara sahip bir yan kısma sahiptir. Çok parlak ve cesur bir kırmızı gölgede renklendirilmiştir. Bu çarpıcı bir saç modeli ve görünüşünü tamamen değiştirmek isteyen bayanlar için mükemmel. Kırmızı yaparak ifade giymenin şık bir yolu. Bu saç stilini yeniden yaratın veya farklı bir kırmızı gölge seçin.

Canlı Kırmızı Peri Saç Kesimi Fikri

Kaynak: @beccasuniverse

Kısa kızıl saç fikirlerimizden ilham aldığınızı umuyoruz.!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres