15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu

21. Eşsiz Tırnak Sanatı

Bir sonraki tasarım benzersiz ve süper şık. Bu tırnaklar üçgen tasarımlı beyazdır ve her tırnak da altın bir üçgenle süslenmiştir. Bunun gibi altın süslemeler, beyaz manikürü gerçekten göz kamaştırıyor. Bunun gibi tırnak süslemelerini çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz ve birçok farklı şekil ve renkte mevcutturlar. Yani, bunu yeniden oluşturabilir veya kendi tasarımınızı deneyebilirsiniz..

Benzersiz Tırnak Sanatı

Kaynak: @dxnailz

22. Mani ve Pedi Fikir

Bu sonraki tırnak fikri favorilerimizden biri! Burada açık vurgulu çivili tabut çivilerimiz var. Tırnak sanatı çok benzersiz ve çok modern ve trend belirleyen bir manikür yaratıyor. Bunun gibi çiviler herkese yakışacak ve sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak..

Şeffaf Vurgulu Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @ozdenguzelnair

23. Glitter Ombre Çiviler

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak tasarımı şık ve zarif. Tüm tırnaklar beyaz ve pembe pullarla süslenmiş. Özel bir fırsat için mükemmel olacak çok çekici ve güzel bir tırnak fikri. Bu renk kombinasyonunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir renk deneyebilirsiniz..

Pembe Payetli Tabut Çivileri

Kaynak: @ nailbydon239

24. Beyaz ve Parlak Tabut Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri göz alıcı ve ışıltılı! Burada beyaz tabut çivilerimiz var ve iki çivi de bol parıltılı açık. Parıltı, beyaz maniyi gerçekten canlandırıyor ve tasarım yapan böyle bir ifade. Bu gibi tırnaklar yaz ve özel günler için mükemmeldir. Şeffaf tırnağı seviyoruz çünkü bu da olmazsa olmaz bir trend..

Beyaz ve Simli Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbykatrins

25. Çiçekli Şık Ombre Çiviler

Ardından, çarpıcı ve güzel bir tırnak fikrimiz var ve bu bizim favorilerimizden biri! Bu görünüm için tüm tırnaklar sadece Fransız ombresidir. Beyaz çiçeklerle süslenmiş iki vurgulu çivi var. O kadar zarif ve özgün bir tasarım ki. Bu mani bir gelin için mükemmel olurdu. 3D çiçekleri yeniden oluşturabilir veya elle boyayabilirsiniz. Çiçek çıkartmaları çevrimiçi olarak bile satın alınabilir, bu nedenle görünümü denemenin birkaç farklı yolu vardır.

Rhinestones ile Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @nailedbyvu

26. Yumuşak Kirli Beyaz Tabut Çivileri

Her beyaz parlak olmak zorunda değildir. Daha ince bir görünüm yaratacak daha yumuşak bir gölge seçebilirsiniz. İşte güzel bir örnek. Bu tırnakların yumuşak beyaz bir ombresi vardır. Böylece, tırnaklar açık bir çıplak renkle başlar ve ardından beyaza dönüşür. Bir çivi de yapay elmaslarla kaplıdır. Bunun gibi ince bir ombre, şık ve zarif tırnaklardan hoşlanan ancak modaya uygun tırnak sanatını denemek isteyenler için harika. Tüm görünümü yeniden yaratın ya da vurgu çivisi olmadan ombre’ye sahip olabilirsiniz..

Yumuşak Kirli Beyaz Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

27. Kalpli ve Parıltılı Sevimli Tabut Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri çok sevimli ve güzel! İki tırnağı beyaz ve ten rengi ombre, bir tırnağı tamamen beyaz, diğer tırnaklar ise payet ve ışıltılarla ten rengindedir. Işıltılı tırnaklarda pembe gibi parlak renkler kullanılıyor ve biz de kalp pullarını seviyoruz. Bu, yaz ve Sevgililer Günü gibi durumlar için mükemmel olacak eğlenceli ve açıklama yapan bir mani. Kalp pulları internetten satın alınabilir.

Kalpli ve Parıltılı Sevimli Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

28. Folyolu Beyaz ve Gümüş Tabut Çivileri

Beyaz tırnaklarınızı canlandırmanın bir başka yolu da gümüş gibi metalik renkler. İşte muhteşem bir örnek. Üç çivi beyaz, biri gümüş ve bir çivi altın ve gümüş folyolarla şeffaftır. Karışık metal görünümü seviyoruz, beyaz ile çok moda. Bu görünümü yeniden yaratın ya da şeffaf tırnağı gümüş veya altın cila ile değiştirebilirsiniz. Folyoları denemek isterseniz, çevrimiçi olarak satın alınabilirler..

Folyolu Beyaz ve Gümüş Tabut Çivileri

Kaynak: @artbystephanny

29. Zarif ve Işıltılı Mani

Basit ama çarpıcı beyaz tabut çivileri mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada uzun tabut tırnaklarımız var ve hepsi beyaz ombre ve ışıltılı. Bu çarpıcı bir tırnak tasarımıdır ve partiler, geceler ve düğün gibi diğer özel günler için mükemmel olacaktır..

Taşlı Zarif Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

30. Beyaz ve Pembe Tırnak Sanatı

Beyaz, daha cesur renklerle harika görünüyor. Bu harika bir örnek. Mani, beyaz tabut çivilerine sahiptir ve tümü canlı pembe renkli işaretlerle dekore edilmiştir. Pembe tasarımı seviyoruz çünkü mermer görünümü ve boya sıçraması havası var, böylece her iki şekilde de giyebilirsiniz. Bu sadece açıklama yapan ve yazlık olan eğlenceli ve parlak bir mani. Bunu yeniden yaratın veya tırnak sanatı için herhangi bir canlı rengi deneyebilirsiniz..

Beyaz ve Pembe Nail Art Tasarım

Kaynak: @nailbymztina

Previous Post
En Kısa Sürede Kopyalanacak 43 Güzel Mavi Siyah Saç Rengi Fikirleri
Next Post
43 atrevidas y rudas ideas de tatuajes de serpientes para mujeres