15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Büyük Gününüz İçin En İyi 21 Quinceanera Saç Modeli

11. Uzun Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Bukleler

Vay canına ve ilgi odağını çalacak bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel. Burada yarı yukarı, yarı aşağı çok uzun saçlarımız var ve çarpıcı bukleleri de var. Bu harika bir saç modeli ve herkes üzerinde güzel görünecek. Bunu daha kısa saçlarla da yeniden oluşturabilirsiniz..

Uzun Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Bukleler

Kaynak: @cindyzuleyma

12. Şık Örgülü Taç

Işıltılı bir taç giymek istemiyor musun? O zaman neden bunun yerine örgülü olanı denemiyorsunuz?! Bu saç modeli, önünde gevşek bukleler bulunan muhteşem bir örgülü taçya sahiptir. Gördüğünüz gibi, muhteşem bir kabarık ve bir parti için mükemmel. Bunu yeniden yaratın ya da saç spiralleri gibi saç aksesuarları ekleyebilirsiniz. Benzer bir görünümü nasıl oluşturacağınızı göstermek için çevrimiçi birçok öğretici var..

Şık Örgülü Taç Kabarık

Kaynak: @dvir_tvik

13. Muhteşem Bukleler ve İfade Aksesuarı

Sıradaki Quinceanera saç modelimiz süper şık ve göz alıcı. Saçlar yarı yukarı, yarı aşağı ve buklelerle de şekillendirilmiştir. Muhteşem ve ışıltılı bir aksesuarla tamamlandı. Buna benzer saç aksesuarlarını çevrimiçi olarak satın alabilir ve bunun gibi bir saç modeline veya kabarık bir saç modeline takılabilir. Düz saçla da çok güzel olur.

Muhteşem Bukleler ve İfade Aksesuarı

Kaynak: @raquels.salon

14. Oldukça Kabarık

Güzel ve zarif bir kabarıklık istiyorsanız, aradığınız şey bu olabilir. Saç, alçak bir kabarıklıkta şekillendirilmiştir ve ön kısmında gevşek bukleler vardır. Bu herkese yakışacak güzel ve takması kolay bir saç modeli. Sade tutabileceğiniz veya saç aksesuarlarıyla hareketlendirebileceğiniz bir başka kabarık saç modeli..

Güzel Quinceanera Kabarıklığı

Kaynak: @hairicome_

15. Prenses Saç Modeli

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç modeli bir prenses için mükemmel! Burada kıvrılmış çok uzun saçlarımız var. Güzel bir taç ile tamamlandı. Bu, herkesin üzerinde harika görünecek çarpıcı bir saç modeli. Bunun gibi bir saç modeli oluşturmak için saç ekleme takabilirsiniz, herhangi bir tacı da kullanabilirsiniz..

Prenses saç modeli

Kaynak: @makyajbykiraarvizu

16. Işıltılı Aksesuarlı Kabarık

Ardından, şık ve zarif bir saç modelimiz var. Saç, başın üstünde hacimli, alçak ve kıvırcık bir kabarıklıkta şekillendirilir. Önde de gevşek bukleler var ve saçlar ışıltılı bir aksesuarla tamamlanıyor. Muhteşem bir saç fikri ve vintage bir görünüme sahip başka bir saç modeli..

Işıltılı Aksesuarlı Kabarık

Kaynak: @hairbymaribel_e

17. Zarif Yarım Yukarı Saç Modeli

Zarif ve kıvırcık bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Saç uzundur ve gevşek bukleler halinde şekillendirilmiştir. Yarı yukarı, yarı aşağı bir görünüm oluşturan bir örgü de var. Bu herkese yakışacak muhteşem ve takması kolay bir saç modeli. Bir parti için mükemmeldir. Bu stili değerli taşlar, inciler, çiçekler veya bir taç ile süsleyebilirsiniz..

Zarif Yarım Yukarı Saç Modeli

Kaynak: @alejandras.artistry

18. Glam, Aksesuarlı Kabarık

Eşsiz ve şık bir şekilde ifade veren bir saç modeli istiyorsanız, bu mükemmel olabilir. Burada yan örgülü bir kabarıklık var. Saç stilinde bir taç ve çarpıcı bir çiçek saç aksesuarı da var. Aksesuarları seviyoruz çünkü saç stilini diğerlerinden farklı kılıyor. Herhangi bir saç stiline aksesuar ekleyebilirsiniz..

Glam, Aksesuarlı Kabarık

Kaynak: @a_rr.edondo

19. Köpüklü Quinceanera Saç Modeli

Size göstermemiz gereken bir sonraki Quinceanera saç modeli zarif ve güzel. Bu görünüm için saç yarı yukarı, yarı aşağı şekillendirilir ve bukleler ve ışıltılı aksesuarlar ile tamamlanır. Bu güzelce parlayacak şık bir saç modeli. Bu görünümü herhangi bir mücevher veya diğer aksesuarlarla deneyebilirsiniz, saç spiralleri bunun için mükemmel olur..

Işıltılı Quinceanera Saç Modeli

Kaynak: @jessicareyeshair

20. Güzel Taç ve Bukleler

Taçlı saç modellerini beğendiniz mi? O zaman bu fikir tam size göre. Bu saç modeli, ışıltılı, muhteşem bir tacı olan basit ve güzel buklelere sahiptir. Bu çarpıcı bir saç fikri ve böyle özel bir etkinlik için mükemmel. Bu görünümü herhangi bir taç ile yeniden oluşturabilirsiniz. Bu stil de herhangi bir saç uzunluğu ile harika görünecek.

Güzel Taç ve Bukleler

Kaynak: @rosita_aliana

21. Çarpıcı Kıvrılmış Kabarık

Size göstermemiz gereken son Quinceanera saç modeli muhteşem bir kabarıklığa sahip. Bu görünüm için saçlar güzelce kıvrılmış ve alçak bir kabarıklıkta şekillendirilmiştir. Saçın üst tabakasında hacim, önde gevşek bukleler ve şık bir aksesuar da var. Böyle saçlar çok şık ve bir parti için mükemmel olduğu için harika olacak.

Çarpıcı Kıvrılmış Kabarık

Kaynak: @fabbenjaminhair

Bu Quinceanera saç stillerinden ilham aldığınızı umuyoruz! yaptığımızı biliyoruz.

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres