15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Açık Pembe Tırnak Tasarımları ve Denenecek Fikirler

11. Işıltılı Pembe ve Gümüş Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikrimiz ışıltılı bir açıklama yapıyor! Parıltıdan ombreye kadar her çivinin farklı bir tasarımı var. Özel bir durum için veya sadece çekici hissetmek istediğiniz günlerde harika görünecek güzel bir tırnak seti. Tüm görünümü yeniden yaratın ya da beğendiğiniz tasarımlardan sadece birini veya ikisini seçebilirsiniz..

Işıltılı Pembe ve Gümüş Tırnak Tasarımı

Kaynak: @merlin_nails

12. Çiçekli Mat Pembe Çiviler

Bir sonraki tırnak fikrimiz pembe renkte güzel görünmenizi sağlayacak. Çivilerin çoğu farklı bir tasarıma sahiptir. Bazıları sadece incili pembe, tırnaklardan birinde ise sadece kristal var. Çiçeklerin de kullanıldığı iki tasarım daha var. Herkese yakışacak şirin, eğlenceli ve şık bir fikir. Benzer bir görünümü kendiniz yeniden yaratmak için çevrimiçi 3D çiçeklerle yapabilirsiniz..

Çiçekli Mat Pembe Çiviler

Kaynak: @ana0m

13. Güzel Tabut Çivi Tasarımı

Tırnaklarınızın biraz daha cesur ve parlak olmasını tercih ediyorsanız bu fikir tam size göre. Tırnaklar uzun ve tabut şeklindedir ve tırnakların çoğu güzel, açık pembe renkte boyanmıştır. Ayrıca iki parıltılı vurgu çivisi de var. Bu görünümü seviyoruz çünkü göz alıcı ve ışıltılı. Ayrıca öne çıkardığımız diğer bazı tasarımlardan daha canlıdır..

Açık Pembe Tabut Çivileri

Kaynak: @_alured

14. Trendy Beyaz Nail Art ile Pembe Çiviler

Sırada, benzersiz tırnak sanatına sahip modaya uygun bir tırnak fikrimiz var. Bu görünüm için tırnakların çoğu yumuşak pembe bir tonda boyanmıştır. Her iki elde de taşlı şık beyaz tasarıma sahip bir vurgu çivisi var. Sanatsal ve yaratıcı bir görünümdür ve beyaz tasarımı ince bir fırça ile elle boyayabilirsiniz..

Trendy Beyaz Nail Art ile Pembe Tırnaklar

Kaynak: @nailbykatrins

15. Açık Pembe ve Parıltılı Tırnaklar

Sade ve şık bir tasarım mı arıyorsunuz? Bu tasarım tam size göre! Çiviler, bir gümüş parıltılı vurgulu çivi ile açık pembe bir tonda boyanmıştır. Böyle bir manikürün giyilmesi kolaydır ve oluşturulması da kolay olacaktır. Tasarım herhangi bir çivi uzunluğuna ve şekline uyacaktır. Görünümü oluşturmak için kullanılan ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Açık Pembe ve Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @xxlovelauren

16. Çiçekli Pembe Çiviler

Çiçekler ve pembe renk birlikte mükemmel, o zaman neden tırnak sanatınız için bu kombinasyonu seçmiyorsunuz?! İşte muhteşem bir örnek. Tırnaklar yumuşak pembe renge boyanmıştır ve tırnaklardan ikisi şık bir çiçek tasarımına sahiptir. Sevimli bir görünüm ve bahar için mükemmel olacak. Çiçekleri elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan ojelerin tamamı Semilac’ın tonlarında: 150 Hunter Queen, 151 Army Green, 001 Strong White, 031 Black Diamond, 009 Baby Girl, 228 Light Pink, 239 Go Bolivya ve 272 Powder Pink.

Çiçekli Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @amanda.sudolll

17. Sevimli Karpuz Çivileri

Karpuz tırnak sanatı yazın olmazsa olmazı! Eğlenceli, canlı ve şık. İşte karpuz sanatının süper sevimli bir versiyonu. Çiviler karpuz vurgulu bir çivi ile pembedir. Bu, karpuz çivilerinin daha kolay bir versiyonudur çünkü sadece bir çivi karpuz tasarımına sahiptir. Herkese yakışacak ve tatilde de harika görünecek.

Yaz İçin Şirin Karpuz Çivileri

Kaynak: @kras_nogti

18. Zarif Opal ve İnci Tasarım

Zarif bir tırnak tasarımı arıyorsanız o zaman bu sizin için. Tırnaklar, toplamda üç vurgulu çivi ile güzel bir açık pembe renkte boyanmıştır. Her vurgu çivisi incilere ve diğer değerli taşlara sahiptir. İnciler ve pembe birbirini mükemmel şekilde tamamlar. Bunun gibi bir tırnak tasarımı, bir düğün veya diğer özel etkinlikler için mükemmel olacaktır..

Zarif Opal ve İnci Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

19. Pembe ve Parıltılı İpuçları

Parıltı, tırnaklarınızı canlandırmanın kolay bir yoludur. Basit bir şey ve bunun gibi ifadeler oluşturabilirsiniz. Tırnaklar muhteşem bir pembe tonda boyanmış ve uçlara parıltı eklenmiştir. Parıltı, tırnaklarınızı şık bir şekilde parlatacak ve parlatacak! Bunu herhangi bir pembe cila ve herhangi bir parıltılı cila ile yeniden oluşturabilirsiniz. Sadece pembeyi boyayın ve kuruduktan sonra uçlara bir miktar parıltı ekleyin.

Pembe ve Simli Uçlar Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ nailwithcolors

20. Rhinestones ile Açık Pembe Tabut Çivileri

Bir sürü yapay elmas takmayı seviyor musun? O zaman bir sonraki tasarımı kontrol edin. Tırnaklar, kristal vurgulu tırnaklarla çok açık pembe bir renktir. Bir çivi kristallerle kaplıyken diğeri daha ince bir yapay elmas tasarımına sahiptir. Bu gibi tırnaklar, bol ışıltılı cesur tırnaklar isteyen bayanlar için idealdir. Yapay elmasları çevrimiçi satın alabilir ve tırnak tutkalı ile yapıştırabilirsiniz..

Rhinestones ile Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @_alured

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres