15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Doğal Saç Örgüleri Giymenin 21 Kolay Yolu

Yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman burası olması gereken yer! Sizinle paylaşmak için bazı muhteşem doğal saç örgüleri bulduk. Bunlar düz saç gerektiren ve yüksek bakım gerektiren diğer saç stilleri gibi değil, bu saç modelleri saçınızın doğal ve güzel görünmesini sağlayacaktır. Bazı harika örgülü stiller yaratabilirsiniz, bu yüzden bir göz atın ve ilham alın. Şık at kuyruğu, modaya uygun çörekler ve daha fazlasını bulacaksınız.

1. Ters Örgü ve Topuz

Size göstermek istediğimiz ilk doğal saç örgüsü bu baş aşağı saç modeli. Bu görünüm için örgü, yüksek bir topuz ile başın arkasındadır. Bu herkese yakışacak sevimli ve şık bir görünüm. Bunun gibi baş aşağı örgülerin nasıl yeniden oluşturulacağını çevrimiçi eğitimlerle kontrol edebilirsiniz..

Doğal Saçlar İçin Örgülü Topuz Fikir

Kaynak: @_ammamama_

2. Aksesuarlı Yan Örgü

Giymesi kolay ama sevimli bir stil, tıpkı bunun gibi bir balık kuyruğu örgüsüdür. Bu, aksesuarlı bir yan balık kuyruğu örgüsüdür. Bunun gibi bir saç modeli, özel bir durum için süslenebilir veya rahat bir görünüm için gelişigüzel bir şekilde giyilebilir. Saç stilini benzersiz kılmak için kendi aksesuarlarınızı seçin veya aksesuarları dışarıda bırakın. Her iki durumda da, şık bir doğal saç örgüsüdür..

Doğal Yan Örgü Saç Fikir

Kaynak: @ebscurlytv

3. Bir Puf Halinde Doğal Saç Örgüleri

Birçok at kuyruğu saç modeli, şık ve uzun bir at kuyruğu içerir, ancak birçoğunun zaten bildiği gibi, kısa ve kıvırcık olduklarında da harika görünürler. İşte muhteşem bir örneğimiz var. Bu at kuyruğu şık örgülere ve boncuklara sahiptir. Modaya uygun ve güzel bir saç modeli. Bu görünümü yeniden yaratın veya benzersiz kılmak için farklı örgüler ve boncuklar deneyin.

Puf Halinde Doğal Saç Örgüleri

Kaynak: @samimilyoghosa

4. Doğal Saçlar İçin Taç Örgü

Ardından, örgülü bir taçımız var. Bu tarz için başın ön kısmında bir kafa bandı oluşturmak için iki örgü oluşturulurken arkadaki saçlar gevşek ve kıvırcık bırakılmıştır. Bu herkese yakışacak güzel bir saç modeli. Bu doğal saç örgü fikrini çok sevdik! Bu görünümü beğendiyseniz, kontrol ettiğinizden emin olun. YouTube eğitimi 4aDaniels tarafından.

Doğal Saçlar için Taç Örgü

Kaynak: @4daniels

5. Zarif Cornrow Kabarık

Bir glam saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için! Burada örgülü bir topuzla biten tıknaz mısır tarlalarımız var. Bu güzel bir saç modeli ve sıradan bir günden bir partiye veya geceye kadar her yerde giyebileceğiniz başka bir saç modeli. Gördüğünüz gibi, bunun gibi örgüler gerçekten aksesuarlarınızı da gösteriyor.!

Zarif Cornrow Kabarık

Kaynak: @mimi.irvin

6. Uzun Yan Örgü

Bir sonraki fikrimiz uzun kenar örgüsü. Ayrıca bazı güzel altın saç manşetleri de eklendi. Bu, giymesi çok kolay olan güzel ve zarif bir saç fikri. Şık ve çekici hissetmek istediğiniz bir randevu gecesi veya başka bir fırsat için mükemmeldir. Bu görünümü yeniden yaratın veya daha kısa bir at kuyruğu deneyin. Hatta farklı saç aksesuarları bile ekleyebilirsiniz..

Doğal Saçlar İçin Uzun Yan Örgü

Kaynak: @spstyled

7. Boncuklu Örgüler

Vay canına bir saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Burada önden örgülü kısa saçlarımız var. Örgüler boncuklar ve altın manşetlerle süslenmiştir. Bu, dikkat talep edecek harika bir saç modeli. Bu saç modelini deneyebilir veya saçınızın ön kısmında kendi korkak modelinizi oluşturabilirsiniz..

Boncuklu Örgüler

Kaynak: @zumbahairgüzellik

8. Doğal Saçlar İçin Örgülü Kabarık

Ardından, örgülü bir kabarıklığımız var. Bu tarz arkada kalın örgüler ve öne doğru daha ince örgüler içerir. Önünde de kalın bir örgü var. Bu, herhangi bir özel etkinlikte göz alıcı görünecek çarpıcı bir kabarık. Tatil sezonu, partiler, geceler ve daha fazlası için mükemmel olurdu. Burada bir YouTube eğitimi bu görünümü yeniden yaratmak isterseniz.

Doğal Saçlar İçin Örgülü Kabarık

Kaynak: @4daniels

9. Şık Yan Örgüler

Örgülerinizle dışarı çıkmak zorunda değilsiniz. Belki böyle ince ve şık bir şey deneyin. Saç, üç küçük yan örgü ile güzelce kıvırcık bırakılmıştır. Bunun gibi küçük örgüler ekleyerek sadece saçınızı canlandırıyor ve size trend bir görünüm kazandırıyor. Bunun gibi yan örgüler farklı saç uzunluklarında da işe yarayacaktır..

Doğal Saçlarda Şık Yan Örgüler

Kaynak: @syeda_bombom

10. Doğal Saçlar İçin Oldukça Örgülü Saç Modeli

Bir sonraki fikrimiz çift örgüler ve bir topuz içeriyor. İki örgü, şık bir taç örgü görünümü yaratan başın her iki yanından aşağı iner. Ardından örgüler buluşarak güzel bir örgü topuz oluşturur. Saç glam altın kordon ile tamamlandı. Bu, saçlarınızla büyülemek istediğiniz tatiller ve diğer etkinlikler için mükemmel olacak çarpıcı bir saç modeli..

Doğal Saçlar İçin Oldukça Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @_ammamama_

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres