15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Mutlaka Denenmesi Gereken Rose Gold Nail Art Tasarımları

Tırnaklarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız burası tam size göre! Görmeniz gereken, denenmesi gereken 23 pembe altın tırnak fikri bulduk. Moda ve güzellikteki en sıcak renklerden biri haline gelen pembe altın, tırnaklarda da göz alıcı görünüyor. En iyi seçimlerimizde krom çiviler, taşlı zarif tasarımlar, modaya uygun desenler ve daha fazlasını bulacaksınız. Herkesin zevkine uygun pembe altın ojeler var.

1. Zarif Gül Altın Çiviler

Bu gül çivi fikriyle başlayacağız. Tırnaklar pembe altındır ve çarpıcı bir gül desenine sahiptir. Bu tırnaklar çok güzel ve Models Own Chrome Rose oje ile Nicole Diary ND014 damgalama plakası ile oluşturuldu. Bu çok güzel, pembe ve romantik bir fikir. Düğünler veya randevu gecesi gibi özel günler için muhteşem görünecek..

Zarif Gül Altın Çiviler

Kaynak: @nailbynemo

2. Gül Altın Parıltılı Çiviler

Mücevherler ve kristaller tırnaklarınızı gerçekten canlandırabilir. Sadece şunlara bir göz atın! Burada iki vurgulu çivili gül altın parıltılı tırnaklarımız var. Vurgulu tırnaklar, büyülü opal taşlarla açık pembedir. Bunun gibi opal taşlar görünümünüzü büyüleyecek ve benzer taşlar düşük bir fiyata çevrimiçi olarak satın alınabilir. Herhangi bir pembe altın cila ve güzel değerli taşlarla bunun gibi çarpıcı tırnaklar yaratabilirsiniz..

Gül Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @superflynails

3. Siyah ve Gül Altın Çiviler

Size göstermek istediğimiz bir sonraki fikir, bu muhteşem siyah ve pembe altın tırnaklar. Bu tırnaklar yarı şeffaf cila ve yarı siyah ciladır. Ayrıca kuru bir fırça darbesiyle oluşturulmuş pembe altın rengi bir süpürme var. Bu tekniği yapmak kolaydır. Şişenin yanındaki fırçanın üzerindeki rengin çoğunu silin, ardından bir vuruş yapın. Minimal renk kuru bir fırça tasarımı yaratacaktır. Bunu herhangi bir tırnak rengi için kullanabilirsiniz..

Güzel Siyah ve Pembe Altın Çiviler

Kaynak: @superflynails

4. Açık Pembe ve Parıltılı Tabut Çivileri

Rose gold, özellikle açık renklerle kombinlendiğinde çok şık görünüyor. Burada güzel bir örneğimiz var. Tırnaklar, iki gül altın parıltılı vurgulu çivi ile yumuşak ve güzel bir pembedir. Pembe, pembe tonlarla güzel çalışır. Bunun gibi bir tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Açık Pembe ve Simli Tabut Çivileri

Kaynak: @joannasnails

5. Gül Altın Jel Çiviler

Desenli tırnak sanatını özellikle bunun gibi karmaşık tasarımları seviyoruz! Bu görünüm için bazı tırnaklarda üçgen desen, şık çizgiler ve parıltılı sanat var. Mücevherler ve altın taşlar gibi süslemeler de vardır. Bu, bir açıklama yapan çok yaratıcı ve benzersiz bir tasarım. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya sadece üçgenleri veya sadece çizgileri deneyebilirsiniz. Her iki durumda da modaya uygun bir manikürün sahibi olacaksınız..

Gül Altın Jel Çiviler

Kaynak: @superflynails

6. Gül Altın Stiletto Çiviler

Bir sonraki fikrimiz güzel ve renkli. Stiletto şeklindeki tırnaklar, koyu bordo, gül altın ve açık pembe dahil olmak üzere birkaç renge sahiptir. Bu renk kombinasyonu güzel. Bordo gibi koyu mor tonları sonbahar ve kış için harikadır. Tüm görünümü yeniden yaratın veya belki de pembe altın ile renklerden sadece birini deneyin.

Gül Altın Stiletto Çiviler

Kaynak: @joannasnails

7. Metalik Gül Altın Çiviler

Ardından, sizinle paylaşmak için modaya uygun bir tırnak fikrimiz var. Çiviler muhteşem bir pembe altın krom ile uzun. Rose gold krom çok şık görünüyor ve metalik görünüm tüm tırnak uzunlukları ve şekillerinde harika. Tüm kromu bu şekilde alabilir veya en sevdiğiniz renklerle vurgu çivisi olarak ekleyebilirsiniz..

Metalik Gül Altın Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

8. Rose Gold Glitter ile Mat Tabut Çivileri

Manikür yapan bir ifade arıyorsanız, bu tırnaklar tam size göre! Tırnaklar açık pembe renkte uzundur. Ayrıca pembe altın parıltılı vurgulu bir çivi ve ışıltılı taşlara sahip bir çivi de var. Parıltı ve taşlar çarpıcı bir kombinasyon, istediğiniz herhangi bir tırnak tasarımını oluşturmak için taşları kullanabilirsiniz..

Rose Gold Glitter ile Mat Tabut Çivileri

Kaynak: @fiina_naillounge

9. Gül Altın Badem Çiviler

Rose gold ile dışarı çıkmak zorunda değilsiniz. Belki bunun gibi bir tırnak tasarımıyla ipuçları eklemeyi deneyin. Çiviler, parıldayan gül altın bir süpürme ile grinin iki tonudur. Bu görünümü seviyoruz çünkü üç renk de uçta korkak bir tasarım yaratıyor. Bu, şık ama çok cesur olmayan yaratıcı tırnaklar isteyen bayanlar için mükemmel..

Gül Altın Badem Çiviler

Kaynak: @superflynails

10. Zarif Gül Altın Tırnak Fikir

Sırada, zarif bir pembe altın çivi fikrimiz var! Tırnaklar, ışıltılı taşlar ve pembe altın parıltılı süpürmelerle çok açık pembedir. Bazı tırnaklarda parıltı tırnağın altından, bazılarında ise üstten başlar. Bunun gibi farklı desenler kullanmak, tırnakların benzersiz görünmesini sağlar. Parıltılı bir vurgu çivisi de var. Bunun gibi çiviler her durum için harika olacak.

Zarif Gül Altın Tırnak Fikir

Kaynak: @superflynails

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres