15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Sonraki Görünümünüze İlham Verecek 23 Tığ Faux Locs Stili

Koruyucu bir saç modeli mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Denemeniz gereken 23 kroşe sahte konum stilini bir araya getirdik! Herkese uygun bir saç modeli var. Canlı renkler, modaya uygun göğüsler, atkuyruğu, topuz ve daha fazlası var. Bunlardan herhangi biri size herkesin saçlarını kıskandıracak yeni ve şık bir görünüm kazandıracak! Ne için bekliyorsun? Bir göz atın, bir dahaki sefere hangi saç modelini deneyeceğinize karar veremiyorsunuz..

1. Faux Locs’ı Bir Çöreğe Tığ İşleyin

İlk saç modelimiz bu güzel yüksek topuz. Lokaller tıknazdır ve çok tonlu siyah ve koyu kahverengiye sahiptir. Bu topuzu istediğiniz renkte daha küçük veya daha büyük yuvalarla yeniden oluşturabilirsiniz. Görünümünüzü büyüleyecek şık bir şey arıyorsanız, buna benzer bir saç modeli seçin..

Tığ Faux Locs Bir Topuz

Kaynak: @kraliçegüzelliklounge

2. Sarışın Tığ Faux Locs

Sonra, sarı saç fikrimiz var. Sahte yerler orta uzunlukta bir stilde tasarlandı ve parlak, yazlık sarı bir renk. Cesur, yeni bir görünüm istiyorsanız, böyle sarışın mükemmeldir. Bir bob, lob şeklinde şekillendirilmiş sarışın localara sahip olabilir veya onları çok uzun bırakabilirsiniz..

Sarışın Tığ Faux Locs

Kaynak: @didorich

3. Bireysel, Jumbo Sahte Yerler

Zahmetsizce şık görünen saçlar istiyorsanız, sıradaki seçimimiz sizin için. Saç, yarı yukarı bir tarzda uzun, tıknaz yerlere sahiptir. Bu, herkese uyacak çarpıcı bir saç modeli. Farklı bir gölgede locs seçerek saçı daha cesur hale getirebilirsiniz. koyu kırmızı harika olur!

Bireysel, Jumbo Faux Locs Tarzı

Kaynak: @fancy_claws

4. Kısa Tığ Faux Locs

Ardından, size göstermek için başka bir kısa stilimiz var. Bu, tıknaz yerleri olan bir yan bob. Çok şık ve trend görünüyor. Böyle bir saç modeli, taze, yeni bir görünüm isteyen bayanlar için mükemmeldir ve herkese yakışacaktır. Aynı saç stilini yeniden oluşturabilir veya farklı bir gölgede daha küçük yerler veya yerler deneyebilirsiniz..

Kısa Tığ Faux Locs

Kaynak: @iamoutragious__

Stilist konumu: Batı Philly.

5. Canlı Kırmızı Sahte Yerler

Bunun gibi canlı kızıl saçlı bir ifade yaratın! Tığ işi sahte locs, yan tarafa şekillendirilmiş ve güzel bir kırmızı gölgedir. Bu rengi seviyorsanız, bir deneyin! En çok neyi sevdiğinize bağlı olarak her zaman daha parlak veya daha koyu kırmızılar seçebilirsiniz. Bu saç fikrine bayıldık, sonbahar için mükemmel!

Canlı Kırmızı Faux Locs Stili

Kaynak: @damn.dandy

Saç tarafından yapıldı @goddessfauxlocsx (Pasadena/Hollywood, CA).

6. Dalgalı Tığ Faux Locs

Çok sayıda farklı sahte konum mevcut. Uzun, kısa, ince veya kalın seçebilirsiniz ama dalgalıyı düşündünüz mü? Dalgalı yerler çok moda ve şık görünüyor. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bu saç fikrine bir göz atın. Saç yandan şekillendirilmiş, orta uzunlukta ve güzel dalgalı. Böyle saçlar muhteşem ve her bayana yakışır.

Dalgalı Tığ Faux Locs

Kaynak: @idlelocs

Stilist konumu: Ft Lauderdale, FL.

7. Aksesuarlı Tanrıça Tığ Faux Locs

Aksesuarlar ile mekanınızı renklendirebilirsiniz. Burada harika bir örneğimiz var. Saç, altta kıvırcık saçlı (tanrıça locs olarak da bilinir) uzun locs şeklinde şekillendirilmiştir. Ayrıca kordonlar, manşetler ve bir kabuk vardır. Buna benzer bir görünüm yaratabilir veya benzersiz tarzınıza uygun kendi aksesuarlarınızı seçebilirsiniz. Yaratabileceğiniz farklı görünümler sonsuzdur.

Aksesuarlı Tanrıça Tığ Faux Locs

Kaynak: @lielt_samrawit

Saç tarafından yapıldı @shurba_by_samri (Minneapolis, Minnesota).

8. Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Topuz

Bir sonraki fikrimiz muhteşem bir yarı yukarı, yarı aşağı saç modeli. Yerler çok uzun ve güzel bir topuz haline getirildiler. Göz alıcı yeni bir görünüm istiyorsanız, böyle bir saç modeli mükemmeldir. Bu saç fikrinin kendi versiyonunu yaratın ya da uzunluğunu değiştirmeyi veya canlı bir renk eklemeyi düşünebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, buna benzer herhangi bir saç harika görünecek..

Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Sahte Locs Bun

Kaynak: @iamoutragious__

Stilist konumu: Batı Philly.

9. Bohem Tanrıça Mekanları

Ardından, güzel bir saç fikrimiz var. Saçlar ince bukleler şeklinde şekillendirilmiştir ancak bunun yerine saçların bir kısmı kıvrılmıştır. Farklı stiller saça son moda bir görünüm kazandırır. Bunun gibi bir bukle ve kıvırcık saç karışımına sahip olabilirsiniz, ancak aynı zamanda düz ve dalgalı bir bukle karışımına da sahip olabilirsiniz. Dalgalı ve düz sahte yerlerin kombinasyonu havalı ve şık görünecek. Görünüm için kullanılan ürünler: Zury Goddess Braid Deep Curl 2X (18 inç, renk #4, 8 paket) ve Outre Bohemian Curl (24 inç, renk F4/30, bir paketin yarısı).

Bohem Tanrıça Sahte Mekanlar

Kaynak: @pinkvalenciaga_

DIY sahte konumlar ve bunların nasıl kurulacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yukarıdaki görünüm için bir YouTube öğreticisi:

10. Bakır Tanrıça Sahte Yerleri

Bakır, özellikle sonbahar ve kış aylarında çok popüler bir saç rengidir. Bunun birçok nedeni var ama biz onu sıcak, şık ve herkese yakışacağı için seviyoruz. İşte bakır bir saç modelinin güzel bir örneği. Yerler yandan şekillendirilmiş ve yarı yolda buklelere dönüşmüştür. Bu saç fikrini yeniden yaratın veya bakır rengini şık sahte loc saç modellerinden herhangi birinde kullanın..

Bakır Tanrıça Faux Locs

Kaynak: @lolaomonaija

Saç tarafından yapıldı @güzellikcanbraid (Tampa, Florida).

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres