15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Güzel Göz Farı Gündüz ve Akşam İçin Görünür

11. Pastel Mavi Eyeliner

Böyle göz makyajı ile görünümünüze bir renk patlaması katın! Burada pastel mavi kanatlı eyeliner ve uzun kirpiklere sahip ten rengi göz kapaklarımız var. Herkese yakışacak güzel, modaya uygun ve parlak bir görünüm. Böyle pastel bir makyaj bahar için mükemmel olurdu. Elbette görünümü herhangi bir renkte yeniden oluşturabilirsiniz ve daha canlı tonlar da kullanabilirsiniz..

Pastel Mavi Eyeliner Makyaj Görünümü

Kaynak: @janinamakyaj

Kullanılan ürünler: Anastasia Beverly Hills Riveria Palette, Cabana, Coastline, Sails, Seaside, Mediterranean ve palmiye tonları. Milano’da Lilly Lashes kirpikleri.

12. Pırıltılı Kahverengi Dumanlı Göz

Bir sonraki göz farı görünümümüz ışıltılı ve şık. Gözlerde güzel bir kahverengi göz farı karışımı var ve göz kapağının ortasında ışıltılı bir bölüm var. Ayrıca siyah kanatlı eyeliner ve uzun kirpikler de var. Bu herkese yakışacak güzel ve zarif bir makyaj fikri..

Işıltılı Kahverengi Dumanlı Göz

Kaynak: @makyajbyhiildaa

Kullanılan ürünler: Morphe x James Charles Sanatçı Paleti, Altın Papatya Pigmenti Gibi, Sephora Siyah Sıvı Eyeliner ve Aliexpress’den 125 Kirpik.

13. Cesur ve Muhteşem Göz Farı Görünümü

Glam göz farı görünümlerinden hoşlanıyorsanız, bu sizin için. Bu gözler, altın, siyah, beyaz, kahverengi ve daha fazlasını içeren bir renk karışımına sahiptir. Görünüm, şaşırtıcı sahte kirpiklerle tamamlandı. Bu çarpıcı bir göz farı fikri ve çarpıcı ve dramatik makyajı seven bayanlar için mükemmel. Görünümü açık dudaklarla yeniden yaratın yoksa daha koyu bir dudak rengine de gidebilirsiniz..

Cesur ve Muhteşem Göz Farı Görünümü

Kaynak: @danny_make

14. Glitter ile Güzel Göz Farı Görünümü

Sizinle paylaşmak istediğimiz bir sonraki makyaj fikri şık, trend ve ışıltılı. Göz farı hafif başlar ve gözün dış köşesinde çok karanlık olana kadar yavaş yavaş gölge değiştirir. Bu görünüm gümüş ışıltılar ve uzun kirpiklerle tamamlandı. Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak çok zarif ve güzel bir görünüm..

Glitter ile Güzel Göz Farı Görünümü

Kaynak: @_mariam.makyaj

15. Gümüş Göz Makyajı Eğitimi

Gümüş çok şık bir renk ve bu sonraki fikir, onu nasıl şık bir şekilde giyeceğinizi gösteriyor. Bu görünüm, üstte gümüş bir süpürme ile kahverengi bir göz farı karışımına sahiptir. Makyaj yapmak çok kolay ve herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Bunu yeniden yaratın ya da daha çekici bir görünüm için daha kalın kirpikler takabilirsiniz..

Gümüş Göz Makyajı Eğitimi

Kaynak: @sylvesterdani

Kullanılan ürünler: Anastasia Beverly Hills Sunset Quad, Huda Beauty The Overachiever Concealer in shadow Marshmallow, The Balm Mad Lash Maskara in Black, ABH Aurora Glow Kit ve Jade içinde Huda Beauty False Lashes.

16. Mavi Glitter Makyaj Fikri

Gönderinin önceki bölümlerinde ışıltılı mavi bir göz farı görünümü paylaştık. Bu fikri sevdiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Bu gözler biraz daha cesur ve parıltı daha fazla açıklama yapıyor. Kullanılan kaptırdın karanlık ve üstte mavi bir parıltı var. Bu görünüm, uzun kirpiklerle biterse. Bunun gibi gözler bir parti veya gece için mükemmel olurdu.

Mavi Glitter Makyaj Fikri

Kaynak: @aa.gx

Kullanılan ürünler: Morphe x Jaclyn Hill Palette, Cobalt Crush’ta Bulk Glitters, Becca Cosmetics Champagne Pop Fosforlu Kalem ve Eylure 126 kirpik.

17. Altın ile Kalın Kahverengi Dumanlı Göz

Ardından, glam ve kullanımı kolay bir göz farı görünümüne sahibiz. Üst göz kapağı kahverengi tonlarının güzel bir karışımına sahiptir ve ışıltılı bronz renginin bir dokunuşu da vardır. Alt kirpik çizgisinde beyaz bir renk süpürme var ve bunu kendiniz denerseniz, gözlerinizi daha büyük ve daha açık gösterecektir. Bu makyaj kalın kirpiklerle tamamlandı. Bunun gibi makyaj herkese yakışacak ve her durum için giyilebilir..

Altın ile Kalın Kahverengi Dumanlı Göz

Kaynak: @aa.gx

Kullanılan ürünler: Morphe 35F paleti, Morphe x Jaclyn Hill Paleti ve Lily tarzında Linad Beauty Lashes.

18. Gümüş Parıltı ve Siyah Eyeliner

Bir sonraki fikrimiz güzel, ışıltılı bir görünüm. Gözler, üstte bir şerit parıltılı bir göz farı ile hafif bir göz farı karışımına sahiptir. Bu görünüm, siyah bir göz kalemi hareketi ve güzel kirpiklerle tamamlandı. Bu çok zarif ve çarpıcı bir fikir. Böyle bir şey, dışarıda bir gece geçirmek ya da bir düğün ya da balo gibi özel günler için mükemmel olurdu..

Gümüş Parıltı ve Siyah Eyeliner Makyaj Fikri

Kaynak: @chelseasmakyaj

Kullanılan ürünler: Tonlu Çok Yüzlü Oldukça Zengin Palet Bu Tasarımcı, Fantezi O, Oh Bu Zengin, Pis Zengin ve Kahvaltıda Elmaslar, Siyahta Çok Yüzlü Eskiz İşaretleyici, Lanet olası Gina’da Lüks Kirpik ve Çok Yüzlü Seksten Daha İyi Maskara.

19. Bronz Göz Farı Fikri

Bronz göz farı görünümünü seviyorsanız, bir sonraki fikre göz atmanız gerekir. Burada gözün dış köşesinde koyu kahverengi gölgeli ve gözün iç köşesinde açık tonlu güzel bronz gözlerimiz var. Sıcak, ışıltılı ve çarpıcı bir görünüm ve yaz için mükemmel olurdu. Gördüğünüz gibi bronz tonları bu ten tonuyla harika görünüyor ama benzer bir görünüm herkese yakışacak..

Bronz Göz Farı Fikir

Kaynak: @annybeeutee

Kullanılan ürünler: Ace Beaute Grandiose Göz Farı Paleti, The Balm Schwing Liquid Liner ve Flutter Lashes in style Loveable.

20. Parlak Mavi Göz Makyajı

Ardından, sizinle paylaşmak için başka bir mavi göz farı görünümümüz var. Gözler, üstte ışıltılı bir mavi ile ince bir göz farı karışımına sahiptir. Bu makyaj görünümü mavi gözler için mükemmel çünkü göz rengini gerçekten patlatıyor. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir mavi göz farı tonunu deneyebilirsiniz..

Parlak Mavi Göz Makyajı

Kaynak: @azra_caylana

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres