15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 Sevimli Kış İlhamlı Nail Art Tasarımları

21. Beyaz & Mavi Kardan Adam Çivileri

Instagram / kötü kız tırnakları

Kaynak: @badgirlnails

Daha kısa tırnaklar bile biraz şenlikli bir makyaj kullanabilir ve bu beyaz ve mavi kardan adam tasarımı size bunu nasıl yapacağınızı gösterir. Her şeyi orantılı tutmak için karlı beyaz uçları biraz kısaltın ve daha uzun tırnaklarla aynı görünümleri elde edebilirsiniz. Ayrıca, tüm vücut yerine sadece kardan adamın kafasının kullanıldığını fark edeceksiniz..

22. Basit & Zarif Manikür

Instagram / Parıltı

Kaynak: @Glittr

Bu beyaz zarif tasarım gibi zahmetsizce basit ve şık olabilecekken neden işleri aşırı karmaşık hale getirmekle uğraşasınız ki? Sadece bir çiviye süslemeler ekleyin ve diğer her şeyi sessiz ve basit tutun. Bu sofistike şenlik!

23. Kuzey Kutbu Manikürü

Instagram / cilalı ikizler

Kaynak: @parlatılmıştwins

Bunlar aslında ne kadar karmaşık göründüklerini düşünürsek oldukça basit. Arka planı çıplak tutun, beyaz ipuçları ekleyin ve biraz gümüş parıltı ekleyin. Ağaçlar ve penguenler sadece kabaca çizildiği için hepsinin biraz farklı görünmesi önemli değil. Yaptığınız şeyden hoşlanmıyorsanız, her zaman onu kırbaçlayıp yeniden başlayabilirsiniz. Arka plan çıplak bırakıldı hatırla!

24. Kış Gecesi Çivileri

Instagram / fenomen

Kaynak: @fenomenail

Tüm tırnaklarının eşleşmesi gerektiğini kim söyledi? Kış hakkında sevdiğiniz başka bir favori şeyi tasvir etmek için her birini kullanın. Parıldayan kar taneleri, kardan adamlar, noel ağaçları… Parıltıların aşırı yüklenmesi elbette isteğe bağlıdır.!

25. Kar Tanesi + Puantiyeli

Instagram / ruthsnailart

Kaynak: @ruthsnailart

Puantiyeler genellikle şenlikli olarak görülmezler, ancak onları biraz parıltıya ve bir kar tanesine eklediğinizde şenlikli olurlar! Kusursuz tırnak tasarımını elde etmek için her zaman şenlikli ya da kış çıldırmak zorunda olmadığınızı gösteriyor..

26. Işıltılı Kırmızı Manikür

Instagram / cilalı ikizler

Kaynak: @parlatılmıştwins

Kırmızı tırnaklar, özellikle Noel’e yaklaştıkça kış için bir elyaftır ve tırnaklarınızı yaptırmayı unuttuysanız, bu görünümü evde kolayca elde edebilirsiniz. Parıltı ve kırmızı cilanız varsa, bunları birlikte karıştırın. Beyazınız varsa, kışlık ilavelerinizi ekleyin. Üstüne bir pardösü ekleyin ve neredeyse gitmeye hazırsınız.

Ama tırnaklarınızı çok hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde kurutmak istiyorsanız işte size bir püf noktası… Yapışkan aşamayı geçtikten sonra tırnaklarınızı birkaç dakika soğuk suda bekletin ve hemen sertleşeceklerdir.!

27. Havalı Kardan Adam Tasarımı

Instagram / oldukça çekici

Kaynak: @fairlycharming

Kardan adam tırnak sanatınız yanlış gittiyse, umutsuzluğa kapılmayın! Bunun yerine erimiş bir kardan adam yaratın! Ne dahiyane bir fikir ve tırnaklarını aceleyle yapıp hepsini kabarttığın zaman için harika bir hile. Bunu hepimiz yaptık, doğru kızlar?

28. Kış Kazaklarından Esinlenilen Manikür

Instagram / sadece1tırnak

Kaynak: @just1nail

Nude tırnakların kışlık kazakları daha şık hale getirdiğini ve bu güzel tırnaklarla bir kez daha kanıtlanmış bir nokta olduğunu söyledik. Hepsini aynı veya farklı yapın, bu klasik tasarımların her biri hem kışlık, hem şenlikli hem de göz alıcı. çok basit!

29. Basit Kardan Adam Vurgulu Çivi

Instagram / nailbysophiaa

Kaynak: @nailsbysophiaa

Sadece ilk kez tırnak sanatıyla oynuyorsanız veya kendi evinizin rahatlığında yapabileceğiniz süper basit bir şey arıyorsanız, hayatı kendiniz için kolaylaştırın ve sadece bir kardan adam veya eşit derecede şenlikli başka bir şey boyayın. Çıkan manikürünüzün üstüne. Eski cilayı çıkarmak, yeni cila sürmek ve sonra kurumasını beklemek kesinlikle daha iyidir. Bunun yerine rötuş yapın, kış süslemenizi ekleyin ve gitmeye hazırsınız. Bu size zaman kazandıran harika bir ipucu. Kışlık olması için kırmızı, altın, ışıltılı veya başka bir şey olması gerekmez.

30. Işıltılı Tatil Manikürü

Instagram / tırnak dekoru

Kaynak: @manal

Bu görünüm hem benzersiz hem de çarpıcı ve bu basit kış tırnaklarını biraz altın cila, birkaç ekstra altın ışıltı ve bol miktarda pardösü yardımıyla kolayca elde edebilirsiniz. Süper muhteşem görünmesini istiyorsanız bunu iki parça halinde yapmanız gerekecek. Tırnaklarınızı altın rengine boyayın ve pardösü ekleyin. Bir parıltı tabakası ve ardından üst kat eklemeden önce kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra başka bir kat parıltı ve üst kat ekleyin ve belki bir tane daha. Katmanlama, parıltınızla daha 3 boyutlu bir efekt yaratmanıza yardımcı olur ve eklenen üst kat katmanları, burada gördüğünüz gibi siyah kar tanelerinin üstte “pop” olmasını sağlar..

31. Renkli Kar Taneleri

Instagram / cottonconey

Kaynak: @cottonconey

Harika görünüyor değil mi? Bu kış tırnaklarını, bilgi birikimine sahip olduğunuzda elde etmek de çok kolaydır. Kar tanelerinizi zıt renklerle boyayın ve ardından her kar tanesinin sonunda küçük bir “top” cilası oluşturmak için bir kürdan veya eşit derecede sivri uçlu bir şey alın. Bu 3D, yükseltilmiş efekti vermeye yardımcı olur, ancak başka bir şey yapmaya çalışmadan önce bunun tamamen kurumasını beklemeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir. Boya topunun kurumasının daha uzun süreceğini unutmayın.

Bu süper sevimli kış tırnak tasarımlarından kaç tanesini denemeye istekli olurdunuz, başarmanın ne kadar kolay olduğunu biliyorsunuz? Umarım, işlerin yoluna girmesine yardımcı olacak bir şenlik ilhamı patlaması yaşamışsınızdır. Neden şenlikli tasarımlarınızı bizimle Facebook sayfanızda paylaşmıyorsunuz? Neler bulduğunu görmek isteriz!

Previous Post
En Kısa Sürede Kopyalanacak 43 Güzel Mavi Siyah Saç Rengi Fikirleri
Next Post
43 atrevidas y rudas ideas de tatuajes de serpientes para mujeres