15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Cesur Kadınlar için 31 Trendy Undercut Stilleri

21. Uzun, Siyah Kilitler + Sarışın Alt Kesim

Bir alt kesim yapacaksanız, neden saçınızın geri kalanıyla tamamen zıt bir renk olan boyalı bir alt kesim seçerek bunu daha da öne çıkarmıyorsunuz?.

Kaynak: weheartit.com

Kaynak: weheartit.com

Bu biraz daha fazla bakım gerektirecek çünkü köklerin ortaya çıkması uzun sürmeyecek, ancak bir olay veya durum için hızlı bir güncelleme için yıkanabilir / yıkanabilir ürünleri bile düşünebilirsiniz..

22. Kıvırcık Saçlar İçin Alt Kesim Stili

Kıvırcık veya afro saçlarınız olduğu için alttan kesim bir stile sahip olamayacağınızı düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kesinlikle sallayabilirsiniz ve bu size nasıl olduğunu gösterir..

Instagram / gençkraliçe

Kaynak: @gençqueeen

Şarkıcı Pink tarafından sıklıkla sevilen bir görünüm, kolay ve klasik, harika kemik yapısını göstermenin harika bir yolu… Ya da sadece onu taklit eden mükemmel resim makyajı! Kontür dediğinizi duyduk mu??

23. Sinirli Tıraşlı Taraf

Bir yan kesimi yumuşatmak istiyorsanız, bunu yapmanın daha kolay yolu, sahte kaküller oluşturmak için saçı ters çevirmek veya iyi bir ölçü için ince kaküller kestirmektir..

Instagram / fernthebarber

Kaynak: @fernthebarber

Sinirli olmak istediğinizi biliyoruz ama yine de kadınlığınızı koruyorsunuz, bu yüzden görünümü saçın geri kalanına daha hafif özelliklerle yumuşatmaktan korkmayın..

24. Yıldız Tasarımı

Sen bir yıldızsın! Bunu kapatmanız adil ve bu süper havalı yıldız tasarımının alttan kesilmesinden daha iyi bir yol var mı??

Instagram / chsmith2305

Kaynak: @chsmith2305

Ortalama alt kesiminizden daha fazla bakım gerektiren başka bir görünüm, yıldız görünümü kesinlikle ayrıntılara çok dikkat ediyor, ancak yanlış bir hareket ve her şey mahvolabilir.!

25. Sinirli Doğal Görünüm

Bu keskin alt kesim gibi bir yapıya sahip olduğunuzda, saçın geri kalanının biraz vahşi ve özgür olmasına izin vermek mantıklıdır, bu yüzden neden burada gördüğünüz gibi bir şey yapmasına izin vermiyorsunuz??

Instagram / Jackelcy79

Kaynak: @jackelcy79

Oldukça zıt iki görünüm, birlikte çok iyi çalışıyorlar domates bu civciv sinirli ve yerinde görünüyor. Gerçekten göze çarpan bir şey istiyorsanız, kısa saçın yanı sıra büyük saçları da tercih edin. Başarmak istediğiniz buysa, büyük etkisi olan başka bir zıt görünüm seti.

26. Mor Saç + Alt Kesim

Ayrıntılara dikkat ediyorsanız, renge dikkat edin. Moru seviyoruz. Alt kesimleri seviyoruz. Mor alt kesimleri seviyoruz!

Kaynak: weheartit.com

Kaynak: weheartit.com

Kendi alt kesiminizi yapabilir misiniz? Evet, tabii ki cesursan yapabilirsin! Bununla birlikte, hatırlamanız gereken şey, kafanızın arkasını görememenizdir, bu nedenle önden harika görünen şey, arkadan her zaman aynı izlenimi vermeyecektir ve bu, insanların göreceği kısımdır. saçını toplarsın.

Bu kadar hassas bir görünümle, biraz fazladan ödeme yapmak ve bir profesyonel görmek mantıklı. Yanlışlıkla saç dökülmesi yüzünden arkadaşlarını kaybetmek istemezsin değil mi??

27. Zig Zag Tasarım

Büyüyen alt kesiminizi maskelemekten hoşlanmıyorsanız, parlak bir renge boyayarak veya karmaşık bir tasarım veya şekil gibi büyük bir özellik yaparak ondan bir özellik yapın.?

Instagram / lyssuhploger

Kaynak: @lyssuhploger

Kesimi yaptıysanız, aradaki aşamalardan geçmeniz gerekir, bu yüzden neden sadece sallamayasınız. Yepyeni bir moda akımı başlatabilirsiniz!

28. İyi Kız Kötü Oldu

Alt kesiminizin yerleşimi önemlidir çünkü farklı durumlar için onu hem yukarı hem aşağı giydirmeniz gerekecektir..

Instagram / madam_smith

Kaynak: @madam_smith

Yanları seçerseniz, bunlar ense veya başın arkasındakilerden daha sık fark edilirler. Ayrıca, kesiğiniz ne kadar derin olursa, o kadar belirgin olacaktır. İdeal olarak, ilk kez kullanacak biri için, yeni görünüme alışmanıza yardımcı olacak hem küçük hem de sağduyulu bir şeye bakmaya değer..

29. “V” Şekil Tasarımı

Clip-in uzantıları, bir undercut’u büyüttüğünüzde ve özellikle buna benzer dereceli görünümlerle kullanıldığında göz önünde bulundurmanız gereken başka bir şeydir..

Instagram / playwithscissors

Kaynak: @playwithscissors

Bunu düşündüğünüzde mantıklı geliyor – ilk etapta alt kesiminiz olmasaydı muhtemelen giyeceğiniz uzantılarla uzunluğu taklit edin. Sadece doğru şekilde uyguladığınızdan ve görünümün kalitesiz görünmediğinden emin olun. Büyüme aşamasını maskelemek istiyorsun, ona dikkat çekmek değil.

30. Sadece Cesur ve Cesur Kadınlar İçin

Bu, bazı görünümler ve tüm doğru nedenlerle garantili bir görünüm. Güzel renk patlamaları ile harika, temiz kesimli çizgiler… Bu her undercut hayranının hayalidir!

Instagram / kimberlytucci

Kaynak: @kimberlytucci

Daha azının daha fazla olduğunu söylüyorlar ve bu görünümle ne kadar az saç varsa o kadar iyi. Sadece çizgilerin kalitesiz veya yapışkan görünmesini önlemek için bu kadar temiz olduğundan emin olun ve görünüşünüzü gerçekten sallayın. Bu, özgüven eksikliği ile giyebileceğiniz türden bir şey değil..

31. Mor Saça Beklenmedik Bir Ek

Mor saç zaten hemen hemen dışarıda, ancak iyi bir ölçü için atılmış temiz kesilmiş bir alt kesim ile ekstra bir şok edici mükemmellik katmanı eklemeyerek?

Kaynak: weheartit.com

Kaynak: weheartit.com

Elbette herhangi bir rengi tercih edebilirsiniz ama unutmayın, saçınızı topladığınızda, o güzel çizgiler sergilenecek, onları sallayın! Sen belalı ve cesursun, hatırla.

***

Gidebileceğiniz çok fazla tasarım var. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk ve renk tonu var. Alttan kesim, yüksek bakımla başa çıkabiliyorsanız, inanılmaz derecede çok yönlü olma potansiyeline sahip bir stildir. Bu stillerin her birini sevdik ve umarız size de hoş bir ilham kaynağı olurlar.!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres