15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yılbaşı Gecesi İçin 45 Göz Alıcı Makyaj Fikri

21. Siyah Dumanlı Göz

Genellikle dışarıda büyük bir gece için taktığınız o siyah dumanlı gözü canlandırmanın ışıltılı küçük bir yolu – bu bir altın dokunuşu ve bunda çok havalı bir altın dokunuşu! Bu sadece ekstra bir astar hattının eklenmesidir – günlük olarak doğal olarak yapacağınız siyah astarın üzerindedir. Siyah astarı, bu küçük gümüş astar katmanını telafi etmek için genellikle yaptığınızdan daha ince yapabilir veya daha büyük ve daha cesur yapabilirsiniz. tamamen size kalmış.

Dramatik Siyah Dumanlı Göz Makyajı Görünümü

Kaynak: @sabellamakyaj

Kullanılan ürünler: Fudge, Morrocco ve Noir’de ABH tek göz farı, Black Bean’de NYX jumbo kalem, Geri’de Violet Voss parıltısı ve Raquel’de Huda Beauty kirpikleri.

22. Dumanlı & Parıltılı gözler

Ve öldürücü kaşlar için yapabileceğiniz en iyi şey onları profesyonelce şekillendirmektir. Bunu söylemek istediğimizi biliyoruz, ancak kaşlarınızda temel DECENT şekli oluştuktan sonra, burada ve orada biraz cımbız ve koparma ile onları korumanız daha kolay. Bu sadece ekstra bir astar hattının eklenmesidir – günlük olarak doğal olarak yapacağınız siyah astarın üzerindedir. Siyah astarı, bu küçük gümüş astar katmanını telafi etmek için genellikle yaptığınızdan daha ince yapabilir veya daha büyük ve daha cesur yapabilirsiniz. tamamen size kalmış.

Dumanlı Glitter Göz Makyajı Yılbaşı Gecesi İçin Bakın

Kaynak: @wickedbeautification

Kullanılan ürünler: Makeup Geek Cosmetics’in Latte, Americano, Corrupt (kırışık) ve Starry Eyed (kapak) göz farları, Champagne Wishes’ta Star Crushed Minerals ışıltısı.

23. Mavi Gözler İçin Glitter Makyaj Görünümü

Mavi gözleriniz olduğunda kolayca yeşil makyaj yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Mavi gözler için bu ışıltılı makyaj, ışıltılı gölgeyi giymenin klasik ve basit bir yoludur, onu hayata geçirmek için basit bir renk flaşı, ancak çok fazla renk giyiyormuşsunuz gibi görünmeden. Alt kirpik çizgisi boyunca basit bir renk parlamasıdır ve sadece küçük bir dokunuş bile makyajınızın görünümünü farklılaştırabilir. Bu, Yılbaşı Gecesi için göz alıcı makyaj fikirleri için bir kazanan!

Mavi Gözler İçin Glitter Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @theamazingworldofj

Kullanılan ürünler: Motives Cosmetics Ağırbaşlı Palet, Khol Eyeliner Green Envy, Margarita S3’te Lit Cosmetics parıltı.

24. Gümüş Kesim Kırışık

Ne çarpıcı bir görünüm ve aynı zamanda basit bir tane! Bu basit bir kesik kıvrımdır – yuvada daha koyu kahverengi bir gölge ve göz kapağının kendisinde gerçekten güzel, parlak gümüş bir ışıltı. Doğru kirpikler, bir miktar astar ve biraz çıplak dudaklarla, bu Yılbaşı Gecesi için ihtiyacınız olan tek görünüm bu.!

Yılbaşı Gecesi için Gümüş Kesim Kırışık Göz Makyajı

Kaynak: @roseandben

Gözler: Ağrı Kesici, Makyaj’da Makyajın Gücü paleti ile çok yüzleşmek & Soğuk, Aranıyor (kırışık) ve Buzlu Yum (kapak).

Dudaklar: Çok Yüzlü Miso Pretty ve Queen B likit rujlar.

25. Siyah Parıltılı Gözler

İşte size katılabileceğinizi düşündüğümüz bir tanesi – siyah ışıltılı gözler. Dumanlı bir göz gibi, ama daha fazla madde içeriyor ve tüm yük de daha fazla ışıltı. Yine, ‘dumanlı gözlerin kuralları’na uygun olarak, dudaklar bu görünümle nispeten nötr bırakıldı – gözler size ihtiyacınız olan çekiciliği veriyor. İyi haber şu ki, görünüm son derece basit – soket için turuncu-kahverengi bir tonlu bir fırça, kapağın üzerinde siyah bir parça ve ardından bolca ışıltı. Ne aşk değil?

Yılbaşı Gecesi İçin Dramatik Siyah Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @makyajthang

Gözler: ABH Modern Rönesans paleti (Raw Sienna, Burnt Orange, Warm Taupe & Cyprus Umber), Tartelette Palette Fashionista göz farı, Makeup Geek Cosmetics dark Matter’da gevşek ışıltı/parıltı ve Obsidian’da Full Spectrum Eye Liner Pencil, Glam Rock’ta Urban Decay Heavy Metal parıltı.

Dudaklar: Bombshell Huda Beauty Likit Mat Ruj.

26. NYE için Göz Alıcı Altın Göz Makyajı

Ardından, size göstermek için altın ve ışıltılı bir makyaj fikrimiz var. Bunun için gözler, üst göz kapağı boyunca altın bir süpürme ile güzel bir kahverengi göz farı karışımına sahiptir. Görünüm, siyah ve altın parıltılı eyeliner ve kirpiklerle tamamlandı. NYE için mükemmel olan klasik siyah eyeliner’ın gösterişli bir versiyonu olduğu için bunu seviyoruz..

NYE için Göz Alıcı Altın Göz Makyajı

Kaynak: @alisa.güzellik.pro

Kullanılan ürünler: ABH Modern Rönesans paleti (Tempera, Realgar, Red Ochre, Cyprus Umber, Primavera), Eye Kandy Cosmetics Lovely Aphrodite, Vegas tarzında Lilly Ghalichi kirpikler, Meraki Cosmetics Cybele Loose toz fosforlu kalem ve Sigma Beauty Wicked Jel Liner.

27. Cesur ve Dramatik Makyaj Fikri

Ardından, cesur ve dramatik bir makyaj görünümüne sahibiz. Gözlerde siyah ve gümüş göz farı karışımı var. Ayrıca bir göz kalemi hareketi ve kirpiklerin yanı sıra bir ışıltı patlaması da var. Görünüm, canlı ve ifade veren dudak rengiyle tamamlandı. Kalabalıktan sıyrılmayı seven bayanlar için böyle makyaj.

Cesur ve Dramatik Makyaj Fikri

Kaynak: @rubina_muartistry

Kullanılan ürünler: Too Faced Chocolate Bar Palette, Llavaneni Glow Digger Palette, “Sliver”da Lycheexo Glitter, The Balm Cosmetics Schwing Black Liquid Eyeliner, “MUA ASHLEY” Stilinde Ace Beaute kirpikleri ve “Friday Night”ta Lashaholicss Mini Matte.

28. Şık Glitter Göz Makyajı

Lacivert, makyajınız için kullanabileceğiniz çarpıcı bir renktir. Bu sonraki fikir, nasıl giyileceğinin güzel bir örneğidir. Burada muhteşem lacivert göz farı kullanan göz makyajımız var ve ayrıca bir parıltı da var. Gördüğünüz gibi, şık, glam ve çok açıklama yapıyor. Bu mükemmel bir NYE partisi görünümüdür..

Şık Glitter Göz Makyajı

Kaynak: @rija_imran

Kullanılan ürünler: Huda Beauty Smokey Obsessions Palette, Urban Decay Cosmetics “Glam Rock” ağır metal parıltısı ve Eyeris Beauty “Sriracha” Kirpikleri.

29. İnce Parıltılı Güzel Göz Makyajı

Makyajınla dışarı çıkmak istemiyorsan, o zaman bu senin için mükemmel. Burada, siyah astar hareketi ve kirpiklerle tamamlanan güzel bir göz farı karışımına sahip gözlerimiz var. Herhangi bir fırsat için böyle bir makyaj yapardınız, ancak ince bir parıltıyla tamamlandı. Bu sadece özel durum için biraz göz kamaştırıyor. Giymesi kolaydır ve herkese uyacaktır.

İnce Parıltılı Güzel Göz Makyajı

Kaynak: @annybeeutee

Kullanılan ürünler: Kylie Cosmetics Sorta Sweet Eyeshadow Palette, Limited Edition Tarte Cosmetics Double Take Eyeliner in Brown.

30. Kapüşonlu Gözler İçin Işıltılı Gümüş Göz Makyajı

Böyle bir makyajla ışıltıyı NYE’ye getirin! Bu göz makyajı, uzun kirpiklerle tamamlanan ışıltılı gümüş ve siyah kesimli bir kırışıklığa sahiptir. Partiler için mükemmel olan şık ve zarif bir makyaj görünümüdür. Aşağıdaki resimleri takip ederek bunu yeniden oluşturabilirsiniz. Bu şık görünümü seviyoruz, bu makyajı NYE’den sonra da yapabilirsiniz..

Kapüşonlu Gözler İçin Işıltılı Gümüş Göz Makyajı

Kaynak: @brandi.x0

Kullanılan ürünler: Anastasia Beverly Hills noir & denim dumanlı tek gölgeler, ABH hafif kontur krem ​​seti, Tarte Cosmetics gümüş göz mücevherleri, Anastasia Beverly Hills jet krem ​​su geçirmez astar & İç göz vurgusu için moonchild kızdırma kiti ve Samantha kirpikleri ile yığılmış Huda Beauty Sasha kirpikleri.

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres