15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 Şık Yılbaşı Gecesi Tırnak Tasarımları

21. Işıltılı Tabut Tasarımı

Tabut çivileri şu anda çok moda ve havalı Yılbaşı tırnak tasarımları arıyorsanız, bunlardan daha ışıltılı ve göz kamaştırıcı olmayacaksınız. Bol miktarda parıltı ve ışıltı var, bu da otomatik olarak onları SEVDİĞİMİZ anlamına geliyor!

Işıltılı Siyah ve Gümüş Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @margaritasnailz

Orta tırnağın tabanındaki o küçük tasarımı oluşturmak için tırnak folyoları kullanılmıştır, ancak tasarımınızla çıldırabilirsiniz. Alternatif olarak, yarı yarıya, neredeyse ombre efektli tırnaklarla her şeyi süper basit (ve güzel) bırakın. bunlara bayılıyoruz!

22. Siyah & Altın gül

Bu gerçekten basit bir fikir ve aslında evde tamamlamanız o kadar uzun sürmeyecek. Bir baz kat kullanın, ardından ten renginizi kullanın ve bu tamamen kuruduğunda, uçları şerit şeklinde bantlayın. Alternatif olarak, daha önce önerdiğimiz gibi yara bandı kullanın.

Siyah ve Altın Fransız Ucu Tırnak Tasarımı

Kaynak: @paulinaspassions

Siyah parlaklığı boyayın ve kuruduğunda üstüne parıltınızı ekleyin. Ardından bandı çıkarın, bir üst kat ekleyin ve gitmeye hazırsınız. On dakikadan fazla sürmemeli.

23. Mükemmel Altın Gölge

Dokulu tırnaklar şu anda çok önemli ve bu altın dokulu görünüm harika. Havalı Yılbaşı tırnak tasarımları ararken normalde bakabileceğiniz olağan parlak / ışıltılı tırnaklardan biraz farklı bir şey..

Yılbaşı Gecesi için Mükemmel Altın Oje

Kaynak: @kellimarissa

Yine, böyle bir görünüm elde etmek için büyük bir tane yerine birden fazla ince kat isteyeceksiniz. Bunun doğru görünmesini sağlamak için süper pürüzsüz bir cilaya ihtiyacınız olacak ve bunu kurumasını yaşlandıracak kalın ve gloopy cila ile elde edemezsiniz..

24. Nötr + Altın Parıltı

Ombre gibi ama uçlardaki ışıltıdan ziyade tırnağın dibine doğru tutulmuş, bambaşka bir görünüm!

Kısa Tırnaklar için Nötr ve Altın Parıltılı Ombre

Kaynak: @naildecor

Bu, en basit değişikliklerin maninizin görünüşünü tamamen değiştirebileceğini gösteriyor. Parıltılı ombre formunu yukarıdan aşağıya taşımak kadar basit bir şey bile size yepyeni bir mani fikri verebilir..

25. Işıltılı Havai Fişek

Bunlar o kadar zeki ki, onlara biraz hayranlık duyuyoruz. Yılbaşını doğru şekilde kutlamak için havai fişekleriniz olmalı ve eğer arka bahçenizde yoksa neden tırnaklarınızda olmasın??

Siyah ve Gümüş Parıltılı Havai Fişek Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ohmygoshpolish

İnce uçlu bir fırça kullanarak parıltıyı havai fişek şeklindeki çizgilerle süpürün. Temelde tüm bu görünüm – gümüş parıltıya batırılmış ince bir fırça ile akıllıca süpürme. Çok kolay, çok mükemmel, çok harika!

26. Gül Altın & nötr çivi

Bir başka muhteşem görünüm – burada çivinin uçları ve tabanı dikkate alındı, güzel bir gül altın parıltısı sıçraması. Bilmiyorsanız, gül altın şu sıralar büyük bir trend – saç, tırnak, makyaj…

Nude ve Rose Gold Nail Art Tasarım

Kaynak: @my_forever_nails

Bunları elle boyayabilir veya bant kullanabilirsiniz, ancak ne yaparsanız yapın, yaptığınızdan emin olun. Bu tırnaklar harika ve siz onları çuvallamazsanız başkası yapacak..

27. Mat Kırmızı

Mat oje ile çalışmak oldukça zor olabilir. İlk olarak, yağ bazlı hiçbir şeyle çalışmaz, bu nedenle önceden ellerinize krem ​​ve losyon kullanamazsınız. İkincisi, mat cilalar asla parlak olanlar kadar uzun süre dayanmaz. Tırnaklarınızı daha hızlı yenilemek için mükemmel bir bahane!

Tatiller için Mat Kırmızı ve Altın Parıltılı Nail Art Tasarımı

Kaynak: @glambymeli

Bu kırmızı gölge harika, ancak farkı kalıcı kılmak için kırmızı mat bir gölge uygulayın ve ardından mat bir üst kat ile tırnağın üzerinden geçin. Parlak gibi ama mat. Mat kırmızı ile birlikte size ekstra bir koruma seviyesi sağlar..

28. Mükemmel Son Dakika Tasarımı

Parıltıyı tırnağınıza fırçalamak yerine sürmenizi söylediğimizi hatırlıyor musunuz? Böyle bir bakışla, dabbing ileriye giden yoldur.

Son Dakika Yılbaşı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @thenailtrail

En azından o zaman istediğiniz tüm tırnağı kapladığınızdan emin olabilirsiniz – şık Yılbaşı tırnak tasarımları için çok önemlidir..

29. Altın Parıltılı Şerit Tasarımı

Altın yaldızlı şerit tırnak tasarımları için bant veya folyolara ihtiyacınız olacak bir diğeri. Zekidir, çok çeşitli renk ve kaplamalarla özelleştirilebilir ve hatta süslemeler şeklinde daha fazla bling ekleyebilirsiniz..

Nude ve Gold Glitter Nail Art Tasarım

Kaynak: @badgirlnails

Bunların Yeni Yıl şenlikleri ve kutlamaları için mükemmel olduğunu söylerdik, değil mi??

30. Altın Payetler & Parıltı

Jel cila, havalı Yılbaşı tırnak tasarımlarınız için süper parlak bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır, ancak bunları evde elde etmek zor olabilir. Pek çok insan, manikür yağını kaçırmak ve mani için önceden hazırlanmamak gibi hatalar yapar..

Altın Glitter Pullu Ombre Tırnak Tasarımı

Kaynak: @zigizstyle

Şansınız varsa, bir salon randevusu size her zaman evde yaptığınızdan daha iyi bir sonuç verecektir. Bunun nedeni genellikle davaya adamak için zamanınızın (veya çabanızın) olmamasıdır. Ne de olsa Yeni Yıl – tekneyi dışarı itme zamanı?

31. Altın & Açık Pembe Tabut Çivileri

Tabut çivileri şu an için büyük bir trend olsa da, bundan sonra seçilebilecek çok farklı stil, şekil ve uzunlukta çivi tasarımı var, kesinlikle anlaşabileceğiniz bir şey var..

Açık Pembe ve Altın Parıltılı Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

Daha uzun tırnakları günlük yaşamınızda kullanmak çok daha zor buluyorsanız, daha kısa, daha köşeli tırnakları deneyin veya salonunuzda yaşam tarzınız için neyin daha iyi olabileceğini düşündüklerini sorun. Daha kısa, daha iyi ve daha pratik, ancak daha uzun (bazıları için) daha güzel görünüyor. Bu artıları ve eksileri tartmakla ilgili.

Yani ne düşünüyorsun? Bu havalı Yılbaşı tırnak tasarımlarından hangisine takıntılısın? Favorimizi seçemiyoruz ama çoğunu sevdiğimizi biliyoruz. Kutlamaların gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz ve umarız sizin de harika bir Yeni Yıl geçirirsiniz!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres