15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Çarpıcı Sarışın Balayaj Görünümü

21. Sıcak Sarışın Balayaj

Kendi doğal saç renginizi çok fazla değiştirmeden sarışın bir balayage görünümüne sahip olabilirsiniz, bu da saç döngünüzün bu uzama aşaması için harika olmasının bir nedenidir. Neden kendi doğal renginizin temel rengine sahip değilsiniz ve üstüne birkaç elle boyanmış sarı balyaj vurgusu atmıyorsunuz? Bu görünümle ilgili bir şey var – çok yönlü, istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Hatta sadece iki tonu veya hatta birden fazla tonu karıştırabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

Kahverengi Saçlar İçin Sıcak Sarı Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @alexanderscotthair

22. Sandy’den Parlak Sarışın Balayage Ombre’ye

Bu parlak sarı balyaj gibi cesur ve parlak bir renkle gitmeye karar vermeden önce, uçlardaki ölü ağırlıklardan kurtulmak için önceden iyi bir düzeltme yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Önceden kesmeye giderek, ölü saçlara ölmezsiniz, bu da rengin tam istediğiniz gibi gideceği anlamına gelir. Uzun vadede de, ona yaptığınız aydınlatma çalışmasıyla, onun için çok daha iyi olacak. Güzel uzun bukleler istediğinizi biliyoruz ama oraya ulaşmak için bazen sadece birkaç santim kaldırmanız gerekir..

Instagram / che.r.mariano

Kaynak: @che.r.mariano

23. Karamel ve Sarışın Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Bu görünüm mükemmel bir balayage örneğidir. Sarışın iplikten görebileceğiniz gibi, her şey katmanlar halinde değil, bundan daha hassas bir şekilde yerleştirilmiş. Hem rastgele hem de kasıtlı hepsi bir arada. Güneş öpücüğü olayından daha önce bahsetmiştik ama bu bakış gerçekten çok daha net ifade ediyor. Daha hafif olmak ama saçınızı çok fazla zorlamadan istiyorsanız, burada gördüğünüz gibi gerçekten daha açık sarıları uçlara yakın tutun. Bu güzel, parlak sarışın pop ile hala doğal bir karışım ve renk gradyanı var, ancak her şey bitmedi, bu yüzden çok fazla hasara neden olmuyor.

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Karamel ve Sarı Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @chris_el_meth

24. Bronde Balayaj

2019’u fırtına gibi estirecek bir başka saç trendi de bronz görünüm – kahverengi ve sarının birleşimi. Jennifer Lopez son zamanlarda onu salladı, Kim Murray, Cara Delavingne ve daha fazlası. Sarışın ya da esmer değil ama ortalarda bir yerde ve onu bu kadar popüler yapan da bu. Teknik olarak, gerçekten karar veremediğin zamanlar için her iki dünyanın da en iyisini elde ediyorsun..

Bronde Balayaj Saç Rengi

Kaynak: @fayebrownhair

25. Kirli Sarışın Kökler Bebek Sarışın Uçlarına Gidiyor

Güzel, yeni sarışın balayaj görünümünüzü kontrol altında tutmak istiyorsanız, hangi bakım ve bakımın gerekli olduğunu bilin. Bu, size en iyi şekilde görünmenizi sağlayacak birkaç şey hakkında tavsiyede bulunacak olan kuaförünüzle iyi bir sohbet anlamına gelecektir. Güzel altın sarısı görünümünüz, canlı görünmesini nasıl sağlayacağınızı öğrenmedikçe uzun süre altın kalmayacak ve dikkat etmeniz gereken ipuçlarından sadece birkaçı, saçınızı her gün yıkamamayı, metal fırçalar yerine plastik kullanmayı içerir. saçınızı şekillendirin ve fırçalayın, kaliteli bir saç kremi kullandığınızdan ve güneşin güçlü ışınlarından koruduğunuzdan emin olun, saç düzleştiricilerinizden, bukle maşalarından ve ısıtmalı şekillendirme aletlerinden mümkün olduğunca kaçının ve her zaman bir saç kremi için zaman ayırın. sıcak yağ gibi iyi bekletme tedavisi.

Kirli Sarışın Balayaj Saç

Kaynak: @fayebrownhair

26. Altın Ballı Sarışın

Daha kısa saçlarınız varsa ve sarışın balayage görünümünüzden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, yüzünüzün önüne birkaç daha ağır sarışın vurgular eklemeyi deneyin, böylece onları güzel bir şekilde çerçevelesinler mi? Derinlere dalmadan ve baştan aşağı sarıya dönmeden önce, suları sarı saçlı test etmenin harika bir yolu, cilt tonunuz ve göz renginizle çalışıp çalışmadığını görmek..

Altın Bal Sarısı Balayaj Saç

Kaynak: @laurenhendleyhair

27. Koyu Kahverengi Kökler + Bal Sarısı Öne Çıkanlar

Saç renginizi daha koyu kahverengi ve siyahlardan çok daha açık renklere geçmek gibi oldukça dramatik bir şekilde değiştirirken, sonuçlar konusunda gerçekçi olduğunuzdan emin olun. Bir oturuşta istediğiniz daha hafif görünümü elde etmeniz mümkün olmayabilir ve istediğiniz etkiyi elde etmek için birkaç kez ziyaret etmeniz gerekebilir. Hepsini tek seferde halletmeye çalışmak normalde kötü durumdaki saçlara neden olur ve bu da onarılamayacak kadar kırılmalara neden olabilir. Böyle bir durumda, ihtiyacınız olan diğer renk işlerine veya bakımlara elveda diyebilirsiniz ve hatta saçınızı kısa kesmeniz bile gerekebilir..

Kahverengi Saçlar İçin Bal Sarısı Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @lo_wheelhouse

28. Bej Sarışın Balayaj Ombre

Bu sıkıntılı ve solmuş bej sarı balayage ombreyi seviyoruz, gördüğümüz diğer görünümlerden bazıları kadar yapılandırılmış veya mükemmel değil ama yine de saçınızı takmanın güzel bir yolu. Bu sarışın balayage stilinde ortada daha fazla bakırımsı kahverengi tonlar var, bu daha doğal bir görünüm veriyor ve doğal tonlarınızın ve renginizin özünü korumanın ne kadar kolay olduğunu büyük ölçüde anlayabilirsiniz..

Bej Sarışın Balayage Ombre

Kaynak: @salon_sessions

29. Mükemmel Yaz Görünümü

Bukleler bu sarışın balayage görünümleriyle mükemmel bir uyum sağlar ancak bu çarpıcı tasarımın gösterdiği gibi düz de takabilirsiniz. Ombre – balayage tasarımı, güzel bir kahverengiden açık sarıya renk solmasıyla hala orada. Bu görünümle düz saçları ve kısa saçları da iyi giyebileceğinizi gösterir. Bu lob muhteşem ve bahar için mükemmel. Oldukça dalgalı bir görünüm ama yine de sonunda o yumuşak katmanlara sahip, ayrıca onu daha gurur verici kılmak için biraz daha uzun stili takip ediyor.

Yaz Sarısı Balayaj Saç Görünümü

Kaynak: @maneinterest

30. Küllü Sarışın Balayaj

Bu spiral lüleler kesinlikle çok güzel ve elinizin altında bukle maşası yoksa saç düzleştiricinizle kolayca yeniden oluşturulabilir. Saçı iki at kuyruğu tarzı bölüme ayırırsanız, her birinin rastgele parçalarını ayrı ayrı kıvırırsanız uzun sürmez. Bakışı tekrar aşağıya indirdikten sonra, bukleleri ellerinizle hafifçe açın ve burada gördüğünüz gibi birkaç gevşek, daha yüksek başlangıçlı bukle elde etmek için birkaç bölümün üzerinden geçin. Buklelerin hepsinin aynı boyutta veya şekilde olması gerekmez ve aslında, tek lüleler ve spiraller, bu boyut ekleyen vurgularla 3D görünüme katkıda bulunur..

Küllü Sarışın Balayajın Öne Çıkanları

Kaynak: @xstylistxo

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres