15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kısa ve Orta Boy Saçlar için 31 Düğün Saç Modeli

21. Düğün Saç Aksesuarlı Kıvırcık Bob Saç Modeli

Başka bir düğün saçı görünümü, başka bir saç bandı ve iyi bir düğüne çok güzel bir şekilde eşlik eden o çiçek temasına bağlı kalıyoruz..

Başlıklı Kıvırcık Orta Boy Düğün Saç Modeli

Kaynak: modwedding.com

Peçe takmak artık çok eski moda kabul ediliyor ve gelinler, bunlar gibi saç bantları, taçlar ve diğer birçok saç aksesuarı dahil olmak üzere yeni ve geliştirilmiş görünüm karşılığında geleneksel başlığı geride bırakmayı tercih ediyor..

22. Peri Kesim + Yan Örgü

Başka bir cesur görünüm, bu, büyük beyaz bir düğün için peri kesimi ve yan örgünün nasıl birlikte çok iyi gittiğinin bir başka örneğidir, diğer her şeyi basit, düz ve saç aksesuarlarına ihtiyaç duymadan tutar..

Kısa Saçlar İçin Düğün Yan Örgü Saç Modeli

Kaynak: @emilyandersonstyling

Karışıma biraz daha keskin bir şey eklemek için üst ve yan bölümün altında bir örgü kullanarak bu görünümü seviyoruz. Bu bakışı sallar mısın? Yoksa aksesuarları örgülere mi tercih edersiniz??

23. Kısa Saçlarda Eski Hollywood Dalgaları

Old Hollywood glam, zarif ve sofistike bir düğün için mükemmel ve bu saç film değerinde, orası kesin. Kurutma sırasında büyük silindirlerle elde edilen büyük dalgalar ve şekillendirme sırasında parmakla / tarakla alay etme, klasik eyeliner hareketleri ve kırmızı rujla harika çalışır.

Kısa Saçlar İçin Retro Gelin Saç Modeli

Kaynak: @gelinhairgallery

Çok sevimli ve seksi / aynı zamanda şımarık, bu eski Hollywood havasında sevilmeyecek ne var?

24. Kısa Saçlar İçin Örgülü Kabarık

Açık hava düğünü için tüm saçınızın yüzünüze uçuşmasını ve dudak parlatıcınıza veya kirpiklerinize yapışmasını istemezsiniz. Saçını kısa tutup hepsini geri örerek bir kez daha tüy veya çiçek gibi sevimli saç aksesuarları eklemeye ne dersin??

Kısa Saçlar İçin Düğün Örgülü Kabarık

Kaynak: stylemepretty.com

Basit ama etkili, düğün günü saçı için mükemmel bir uzlaşma.

25. Zarif Kabarık

Bazen tek gereken bir bükülme ve bir fiske, bu zarif kabarıklıkta mükemmel bir şekilde gösterilen bir şey, basit, kolay, hoş ve klasik.

İnce Kısa Saçlar İçin Zarif Düğün Kabarıklığı

Kaynak: @wissakl

Temelde basit bir topuzun yeniden alınması, saçları kıvırmak ve yüzü çerçeveleyen dalları maşayla kıvırmak..

26. Taze Çiçeklerle Sevimli Kıvırcık Saç Modeli

Taze çiçekler – güzel kokarlar, güzel görünürler ve düğün günü saçı için sadece işe yararlar. Bu noktayı kanıtladığımızı düşünüyoruz.

Kısa Saçlar İçin Çiçekli Kıvırcık Düğün Saç Modeli

Kaynak: @crafthair

Her zaman parlak ve renkli yaprakları olan büyük çiçekler olması gerekmez – küçük ormanlık çiçeklerin basit dalları, daha parlak ve daha cesur olanlar kadar büyük bir etkiye sahip olabilir..

Çiçek dallarınızı gevşek örgülere sokun, kalan gevşek saçları maşayla kıvırın ve elinizde ne var? Doğal bir düğün için mükemmel, taze çiçeklerle yapılmış sevimli bir kıvırcık saç modeli.

27. Başlıklı Güzel Kabarık

Biraz daha göz kamaştırıcı bir şey istiyorsanız, buna ne dersiniz – çarpıcı saç parçalarıyla güzel bir kabarık.?

Kısa Saçlar İçin Düğün Kabarıklığı Fikirleri

Kaynak: pinterest.com

Bu görünümü elde etmek için, ayrılmanızı sağladıktan sonra, yüzü çerçeveleyen saçı alın ve kendi üzerine bükün, gerektiğinde bobby pimleri ile sabitleyin, bir sonrakinin tabanında bir topuz şeklinde kıvrılın, bir kez daha sarı tokalarla sabitleyin (tabii ki sarı saçlarınız varsa). Işıltılı çiçeklerinizi ekleyin ve birkaç teli serbest bırakın ve kızaran her gelin için güzel ve romantik bir görünüme sahip olun..

28. Peri Kesimli Gelinler İçin Mükemmel Görünüm

Başka bir gün, başka bir peri görünümü ama bu sefer, bir saç bandını dantel ve taze çiçek dallarıyla karıştırıyoruz ve birkaç görünümü tek bir görünümde birleştiriyoruz..

Kısa Pixie Düğün Saç Modeli

Kaynak: Weddingsonline.ie

Kısa saçlar çoğu zaman sıkıcı saçlar olarak görülebilir, ancak bu, bu yanlış anlamanın ne kadar yanlış olduğunu gösterir. Bu saç çok güzel!

29. Basit Vintage Dalgalar

Vintage havasıyla bir kez daha geri döndük ve bu sarışın görünüme sırılsıklam aşık olduk – aksesuarsız, hilesiz, kargaşasız ve yaygarasız basit eski dalgalar.

Kısa Saçlar İçin Düğün Dalgalı Saç Modeli

Kaynak: pinterest.com

Sadece sade, şık ve zarif, düğün saçınızın olmasını istediğiniz her şey.

30. Sevimli Topuz Kabarık

Küçük şirin bir topuzun içine sığacak kadar zamanın varken, neden olmasın?

Kısa Saçlı Gelinler İçin Sevimli Kabarık

Kaynak: pinterest.com

Bu büyük boy saç aksesuarıyla anında yeni bir hayat kiralayan başka bir görünüm, topuz çok hafife alınmış bir saç modelidir ve doğru şekillerde sallandığında aslında kısa ve orta uzunlukta saçlar için mükemmel düğün saç stillerinden biri olabilir..

31. Retro Dalgalar

Ve bugün sizi terk etmeden önce son bir kez retro dalgalara geri dönelim. Harika bir kondisyonunuz varsa, parlak kilitleriniz, uzun veya kısa, onları aşın, topuz yok, topuz yok, sadece doğal dalganızı kullanın ve burada gördüğünüz gibi geliştirin..

Gelinler İçin Retro Düğün Dalgaları

Kaynak: @Alex_HairCraft

Basit, etkili ve göründüğünden çok daha az zahmetli olan bu retro dalga görünümü, büyük gününde tüm konuşmayı elbisesinin yapmasını isteyen gelinler için mükemmel..

Ve işte karşınızda – kısa ve orta uzunlukta saçlar için 31 düğün saç modeli. Daha kaç tane istiyorsun? Büyük gününüz için belki listenize kaç tane eklediniz? Ne düşündüğünüzü bilmek isteriz, bu yüzden yorumlarınızı aşağıya bırakmaktan çekinmeyin veya daha fazla ayrıntı ve herhangi bir fırsat için saç ilhamı için Facebook sayfasına göz atın..

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres