15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Siyah Kadınlar için 51 Tanrıça Örgü Saç Modelleri

21. Teyonah Parris’in Tanrıça Örgüleri

Bu tanrıça örgülü saç modelleri gibi koruyucu şekillendirme çözümlerine bakarken, saçınızı iyi durumda tutmak ve daha uzun süre daha taze görünmesini sağlamak için kullanabileceğiniz birkaç püf noktası vardır. Saçınızı örerken, kenarlar, ense ve orta kısımlarda mümkün olduğunca yumuşak olduğunuzdan emin olun. Görünüşün sıkı olmasını istiyorsunuz ama aynı zamanda cildin çok fazla sıkılmasıyla – tekrarlayan örgüler ve mısırlar ile meydana gelebilecek çekiş alopesisinin bir sonucu olarak saç kaybetmek istemiyorsunuz..

Teyonah Parris Tanrıça Örgüler

Kaynak: pinterest.com

22. Basit ve Kolay Görünüm

Bu, evde kolayca yeniden oluşturabileceğiniz bir görünüm ve örgü konusunda iyi değilseniz, bir ya da iki elini ödünç vermek için bir arkadaşınızı da alabilirsiniz. Saçı üç bölüme ayırın, dibe ulaşana kadar basit bir şekilde örün ve ardından geri tutmak için üç örgüyü de birbirine bağlayın veya daha küstah bir stil istiyorsanız onları gevşek bırakın. Kolaydır, alıştıktan sonra sadece birkaç dakika sürer ve yerine sabitlerseniz tüm gün boyunca sıkı durur..

Basit Tanrıça Örgü Görünümü

Kaynak: @jada_s

23. Siyah & Kırmızı Tanrıça Örgüler

Bu siyah ve kırmızı tanrıça örgülerini doyamayacak kadar çok seviyoruz. Cesur ve parlak oldukları kesin ve bu, çekinmek isteyen biri için bir görünüm olmasa da kesinlikle saygı duyulması gereken bir şey. Normalde bunun gibi tanrıça örgülü saç modellerinde çok daha koyu kırmızılar görürsünüz, ancak bolshy allıkların parlak popu bizi şehvetten düşürmeye yeterlidir. Belki özel bir Sevgililer Günü ikramı?

Siyah ve Kırmızı Tanrıça Örgüleri

Kaynak: @mzpritea

24. Doğal Saçlarda Tanrıça Örgüleri

Uzantılarınız yoksa ve muhteşem uzun kilitlerle yeterince kutsanmışsanız, tanrıça örgülere de sahip olabilirsiniz ve aslında bu tür koruyucu şekillendirme, doğru yapıldığında saçınızı harika durumda tutabilir. Bol saç kremi, bol vitamin, doğru besinler ve nemlendirme için bol su, bunun gibi doğal tanrıça örgülerini nasıl elde edersiniz. Uzun saçlı bayanlar istiyorsanız çok çalışmanız gerekiyor! Bize güven…

Doğal Saçlarda Tanrıça Örgüleri

Kaynak: @hairbraidingstudio

25. Şık Koruyucu Stil

“Koruyorsunuz” diye, harika görünemeyeceği anlamına gelmez ve biz bu şık görünümü seviyoruz, aynı anda harika bir örgülü görünümü ve harika saç bakımını nasıl koruyabileceğinizin klasik bir örneği. Kıvırcıklık titremesi yok ve saçlar parlıyor ve parlıyor. Bu görünümü elde etmenin tek bir yolu var – saçınıza bol bol bakım ve kontrol altında tutmak için bol miktarda yağ.

Şık Koruyucu Stil

Kaynak: @mzpritea

26. Havalı Tanrıça Örgü Tasarımı

Tanrıça örgü saç modellerinizle çok fazla oynamamaya çalışın çünkü bu, özellikle havalar ısındığında ellerinize bulaşan yağ anında kabarmaya neden olacaktır. Çok fazla fırçalamak da aynı derecede kötüdür, bu yüzden mümkünse, görünüşünüzü kendi işini yapmaya bırakın. Elbette bir tarak ve yağınızla kontrol altında tutun, ancak onunla çok fazla oynamak istediğinizin tam tersini elde edecektir..

Havalı Tanrıça Örgü Tasarımı

Kaynak: @jada_s

27. Üç Tıknaz Örgü Tasarımı

Bu mükemmel görüntü çizgilerini elde etmenin en iyi yolu uzun saplı bir taraktır. Kuyruğu, ayırmaları ve ayırmaları istediğiniz yere saçınızda sürükleyin ve önceden fırçalayıp yumuşattıysanız, saç doğal olarak bölünmelidir. İster zikzak ayırma, ister düz ayırma ister bunun gibi kavisli bir ayırma olsun, yalnızca çizgiler temiz olduğunda çalışır, bu nedenle başlamadan önce birkaç deneme çekimi yaptığınızdan emin olun..

Üç Tıknaz Fransız Örgüsü

Kaynak: @mzpritea

28. Örgülü Düşük Topuz

Bu alçak örgülü topuz görünümünü seviyoruz, sofistike, klas ve zarif, aynı zamanda akıllı, kolay ve sevimli. Topuzu bu şekilde kendi etrafında döndürerek, topuz sadece kendi etrafında döndürmek yerine akıllıca dokunmuş gibi görünüyor. Her şeyi yerinde tutmak için kulpları kullanın ve isteyebileceğiniz en şirin, en basit görünüme sahip olun..

Tanrıça Örgüler Düşük Topuz Kabarık

Kaynak: @mzpritea

29. Örgülü Üst Düğüm

Kısa bir topuzun işe yaramadığı günlerde, tüm saç ikilemlerinizin çözümü örgülü bir üst düğümdür. Aslında, saçınız ömrünün sonuna yaklaşırken ve yoğun bir kuaförden randevu almanız gerektiğinde, kesinlikle aradığınız şey budur. Her şeyi yüzden uzak tutar, her şeyi temiz tutar ve işlerin daha da karışıp kabarmasını engeller. Ayrıca, bu örgüler zaten kontrol altında olduğunda sadece birkaç dakika sürer..

Siyah Saçlar İçin Örgülü Yüksek Topuz

Kaynak: @ashley_brown_pro_stylist

30. Bir Topuzda Beş Örgü

Ne kadar çok örgü o kadar neşeli deriz, peki bu “bir topuzda beş örgü” görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Büyük, kalın örgüler istemediğiniz zaman, daha fazla, daha küçük örgüler kullanın. Aynı görünümü elde edersiniz, ancak biraz daha fazla tasarımla başlarsınız ve başlamak istemediğiniz büyük örgülere takılıp kalmazsınız..

Bir Topuzda Beş Tanrıça Örgüsü

Kaynak: @filthyrichresses

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres