15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kısa Saçlar İçin 31 Harika Balayaj Fikirleri

21. Ön, Sarışın Balayajın Öne Çıkanları

Yüzünüzü o güzel platin sarısı tonla gerçekten çerçevelemek istiyorsanız, görünümü saçınızın uçlarına olduğu kadar yüzünüzün önüne de getirmeniz gerekir. Burada görebileceğiniz gibi, saçının büyük kısmı doğal daha koyu sarı tonda ama ön ve uçlar ışığı harika bir şekilde yakalıyor ve yüz için gerçekten güzel bir parıltı yaratıyor.

Kısa Saçlı Sarı Saçlı Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @cabelocurto

22. Muhteşem Karamel Özellikleri

Genelde esmer bir kızsanız ve hafif gitmek istiyorsanız, ancak çok hafif değil, stile yepyeni bir boyut kazandırmak için kahverengi spektruma daha yakın tonlarda karamel ve bal sarısı tonları eklemeyi kesinlikle düşünmelisiniz. Bu, tüy gibi ince saçları olanlar için özellikle temiz bir numara. Saçınızın daha kalın görünmesine yardımcı olur!

Bir Çizgi Bob için Karamel Balayage Öne Çıkanlar

Kaynak: @mikaatbhc

23. Bej Sarışın ve Gümüş Sarışın Balayaj

Gümüş, geçen yıl ya da öylesine tüm öfkeydi ve saçınızı büyütüyor veya soluyorsanız, balayajı getirmek için bej sarıyı en üste eklerken saçınızın uçlarını bu güzel gümüşi sarı tonunu korumanızı kesinlikle tavsiye ederiz. hayat. Kökleriniz büyüdüğünde, karışıma atılan başka bir tonlama seviyesi olacak, bu da onu kesinlikle sallamanız gerektiğini düşündüğümüz basit ve çok yönlü ve az bakım gerektiren bir görünüm haline getirecek..

Bej Sarışın ve Gümüş Sarışın Balayaj Bob

Kaynak: @karakalem

24. Küllü Sarışın Bob + Sarışın Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Çok kısa bir görünüm, yalnızca çene boyuna kadar geliyor, ancak içinden geçen kül sarısı tonlarıyla maksimum etkiye sahip, yine sarışın, ancak görünüme hayat vermek için biraz farklı tonlar kullanıyor. Yandan savrulan kaküller ve ayrılık, görünümü sergilemeye gerçekten yardımcı oluyor, daha hafif bölümler ışığı yakalıyor ve bu da süper sevimli.

Küllü Sarışın Bob - Sarışın Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @cabelocurto

25. Altın Karamel & Sarışın Öne Çıkanlar

Zencefil, çilek sarısı, biraz da kırmızı… Adına ne derse desin, saçında kızıllık varsa özel ve nadide bir insansın ve onları kucaklaman gerektiğini söylüyoruz. Bu yaz sallanmaya başlayan nefes kesici bir görünüm yaratmak için kırmızı ve sarışının doğal kahverengiye dahil edilmesini seviyoruz..

Altın Karamel ve Sarışın Balayage Bob'un Öne Çıkanları

Kaynak: @sadiejcre8s

26. Balayage Ombre Lob

‘Lob’ veya uzun bob, aslında kısa saça sahip olmanın çok iyi bir yoludur, ancak çok kısa değil. Ayrıca, bu balayage ombre lobdan da görebileceğiniz gibi, aynı anda sağduyulu, doğal ve güzel olabilir. senin sarışın rengin Kökleri çıktıklarında biraz daha kolaylaştırmak için üst kısım biraz daha koyu, sarışınlar kül ve buzlu katmanlardan geçerek sonunda harika bir platin sarışına ulaşır..

Buz Sarışın Balayage Ombre Uzun Bob

Kaynak: @bethanyschair

27. Ballı Sarışın

Boyalı saçlarınıza doğal bir görünüm katmanın harika bir yolu olan bu bal sarısı vurgulanmış görünüm, görünümü tamamen hayata geçirmek için kahverengi tonlarını da içeriyor. Aradığınız şey çok kolay ve basitse, aradığınız şey bu ve bunu yapmanız için yüz bir neden var..

Kısa Saçlar İçin Bal Sarısı Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @hairluvbytiffany

28. Peekaboo’da Öne Çıkanlar

Sadece zıt bir gölgeye sahip olmanız, cesur ve orada olması gerektiği anlamına gelmez. Bu, kartlarınızı doğru oynarsanız, kısa saçlar için bu balayaj fikirlerinin ne kadar incelikli olabileceğini göstermenin harika bir yoludur. Renklendirmenin büyük kısmı, yüzü çerçeveleyen katmanlarla ve ayrıca çok daha açık sarı tonlarının eklendiği saçın en uçlarıyla sınırlandırılmıştır. Onu seviyoruz – cesur ve güzel ama aynı zamanda ince ve sağduyulu. Kısa saçlar için balayaj fikirlerimizden istediğimiz her şey.

Peekaboo Karamel Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @alexkhoeunhair

29. Gül Altın Balayage Ombre

Kristen Stewart aslında, genellikle kendisininkinden sadece birkaç farklı olan zıt bir renk tonuyla, ince balyaj vurgulanmış görünümün hayranıdır. Bazen sarışın bir tondur ama çoğu zaman kırmızımsı bir tonu vardır. Yalan söylemeyeceğiz, biraz takıntılıyız. Kristen’ın görünüşünü ve bu güzelliğin gösterdiğini seviyorsanız, hem rahat hem de erkeksi ama aynı zamanda hem sevimli hem de kadınsı olan kısa ve dalgalı bir bob seçmelisiniz. Oh, ve bu gül altın balayage ombre de dipler için.

Gül Altın Balayage Ombre Uzun Bob

Kaynak: @_yodaddyx

30. Dalgalı Sarışın Bob

İdeal olarak, saç kesmeye gitmeden önce kuaförünüzle sohbet etmek, kısa saçlar için balayaj fikirlerinin olduğu kadar çok fotoğrafını yanınıza almak, böylece tam olarak neye baktığınız hakkında iyi bir fikir edinmesini isteyeceksiniz. ve gerçekten KONUŞ, böylece gerçekten sevdiğin bir stile sahip olursun. Birine bir şeyi açıklamaya çalışmak zor bir iştir, amacınızı kanıtlayacak fotoğraflara sahip olmak (böylece) her zaman daha kolay ve daha iyi bir yaklaşımdır. Siz de böyle bir görünüm istiyorsanız yanınızda bir fotoğrafını çekin ve Instagram, Pinterest gibi yerlerde benzer renk ve kesimlere sahip benzer görseller bulmaya çalışın..

Dalgalı Sarışın Balayage Bob Saç Modeli

Kaynak: @cassderosa

31. Balayaj Melt

Bu şirin ve tatlı balayage renk eriyiği ile tereyağı erimeyecek gibi görünüyor. Bu küt kenarlı kesime yüzde yüz takıntılı olduğumuzu kabul etmekten kendimizi alamıyoruz, zarif bir şekilde elle boyanmış o güzel kahverengiden sarıya ombre ile mükemmel. Cesur bir görünüm ama siz oynuyorsanız, biz varız. Hatta bunu da listemize ekliyoruz!

Balayage Colourmelt Künt Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hairbyyamyz

Kısa saçlar için bu balyaj fikirlerini beğeneceğinizi umuyoruz ama sizinkilerden bazılarını da görmek isteriz! Sosyal medya sayfalarımızdan herhangi birinde bizi arsızca takip etmeyi unutmayın ve bize favorilerinizi gösterirseniz, size biraz sesleneceğiz. Sohbete katılmanızı istiyoruz!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres