15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

61 Kolay ve Basit Paskalya Nail Art Tasarımları

31. Paskalya Tavşanı Tasarımlı Fransız Manikür

Fransız manikürünüze bunun gibi bir tasarımla bir Paskalya dokunuşu verin. Tırnakların çoğu klasik Fransız manikürü görünümüne sahiptir ve uçları beyaz olan ten rengidir. Beyaz ucu en şirin Paskalya tavşanına dönüştüren bir vurgu çivisi var. Her zamanki manikürünüzü korumanıza izin veren güzel bir görünüm ama aynı zamanda Paskalya’yı da kutluyor..

Paskalya Tavşanı Tasarımlı Fransız Manikür

Kaynak: @masterova_elina

32. Beyaz Tavşan Tasarımlı Şık Pembe Çiviler

Bir Paskalya tasarımı denemek istiyor, ancak tüm cesur desenleri ve canlı renkleri sevmiyor musunuz? Eğer öyleyse, bu fikir sizin için olabilir. Tırnaklar, iki vurgulu tasarımla açık pembe renkte boyanmıştır. Vurgulu çivilerden biri basit bir beyaz tavşan taslağına, diğeri ise pembe puantiyeli bir desene sahiptir. Herkese yakışacak şık ve zarif bir görünüm.

Beyaz Tavşan Tasarımlı Şık Pembe Tırnaklar

Kaynak: @agalorynowicz

33. Pastel Puanl ve Tavşan Kulakları

Pastel renkler ve puantiyeler bahar için mükemmeldir. Bu sonraki tırnak fikri, bu iki stilin nasıl birlikte giyileceğinin güzel bir örneğidir. Her çivi, üstte beyaz puantiyeli desenle farklı bir pastel tonda boyanmıştır. Ayrıca sevimli bir tavşan vurgulu çivi de var. Bu, bahar ve Paskalya için harika görünecek muhteşem bir manikür. Tüm görünümü veya sadece puantiyeleri yeniden yaratın. Kullanılan ojeleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Benekli ve Tavşan Kulaklı Pastel Çiviler

Kaynak: @thenailartspot

34. Sevimli Paskalya Yumurtası Çivileri

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri, ilhamını yumurtalardan aldı. Tırnaklar farklı renklerde boyanmış ve üstlerinde benekli yumurta deseni var. Ayrıca sevimli bir civciv vurgulu çivi de var. Benekli deseni nasıl oluşturacağınızı göstermek için çevrimiçi birçok öğretici var. Bu görünümü veya tırnak tasarımlarından sadece birini yeniden yaratın.

Şirin Paskalya Yumurtası Çivileri

Kaynak: @jilless_thetics

35. Paskalya Tavşanları, Yumurta Desenleri ve Havuçlar

Ardından, size göstermek için başka bir sevimli havuç ve tavşan tasarımımız var. Çivilerden ikisi tavşan kulağı tasarımına sahip, sonraki ikisinde Paskalya yumurtası desenleri var ve son çivi havuçla kaplı. Paskalya’yı kutlamak için mükemmel olan eğlenceli ve benzersiz bir tırnak fikri. Bu görünümü yeniden yaratın veya bir sürü havuç yerine bir havuç deneyin ve belki de sadece bir tavşan kulağı seti.

Sevimli Paskalya Tavşanı Tırnak Sanat Tasarımı

Kaynak: @thenailartspot

36. Basit Pastel Paskalya Çivileri

Paskalya ve bahar için deneyebileceğiniz bir diğer güzel renk ise pastel mor. Bu manikür, pastel morun nasıl mükemmel bir şekilde giyileceğini gösterir. Tırnaklar iki vurgulu tasarımla kısa ve güzel. Birinde beyaz bir tavşan, diğerinde ise sevimli bir çiçek deseni var. Bu herkese uyacak muhteşem bir Paskalya çivi fikri.

Basit Pastel Paskalya Çivileri

Kaynak: @nailuponatime

37. Şık Pembe, Siyah ve Beyaz Tırnak Fikri

Farklı renklerde tavşanlar oluşturarak tırnaklarınıza benzersiz ve şık bir görünüm kazandırın. İşte harika bir örnek. Tırnaklar oldukça pembe bir tonda boyanmış ve her iki elinde de tavşan vurgulu tasarım var. Tavşanlardan biri klasik beyazdır, diğeri ise beyaz kuyruklu siyah bir tavşandır. Siyah kullanarak diğerlerinden farklı, trendy bir görünüm yaratır..

Şık Pembe, Siyah ve Beyaz Tırnak Fikirleri

Kaynak @galinaschastlivceva

38. Sevimli Paskalya Çivi Sanatı Tasarımı

Puantiyeli Paskalya çivilerini sever misin? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada Paskalya tavşanı ve sarı civciv vurgulu tasarımlara sahip renkli bir puantiyeli tırnak fikrimiz var. Bu durum için mükemmel olan çok sevimli bir görünüm. Noktalama aracıyla puantiyeler oluşturabilir, civciv ve tavşanı elle boyayabilirsiniz. Size yardımcı olacak çok sayıda çevrimiçi eğitim var.

çok güzel paskalya tırnak tasarımı

Kaynak: @_hannahweir_

39. Bahar Çiçeği ve Tavşan Çivileri

Paskalya bittikten sonra tırnaklarınızın şık görünmesini istiyorsanız, bunun gibi bir tasarım deneyin. Tırnakların çoğu pastel ombre tırnak sanatına sahiptir ve ayrıca iki vurgulu tırnak vardır. Bir çivi bahar çiçekleri ile kaplıdır ve bir tanesinde tavşan vardır. Bir tavşan olsa da, bu tırnak fikri bahar mevsimi için mükemmel. Bu görünümü yeniden yaratın veya tasarımı farklı renklerde deneyin.

Bahar Çiçeği ve Tavşan Çivileri

Kaynak: @_hannahweir_

40. Sevimli Tavşan ve Kalp Tırnak Fikir

Sizinle paylaşmamız gereken bir sonraki tırnak fikri çok güzel! Tırnakların üzerinde kalp desenli iki tavşan, Paskalya yumurtası desenli kalpler ve küçük parmakta iki küçük kalp bulunur. Bir Paskalya düğününe katılıyorsanız veya sadece yaratıcı ve benzersiz Paskalya tırnaklarına sahip olmak istiyorsanız, böyle bir tasarım mükemmel olurdu..

Sevimli Tavşan ve Kalp Tırnak Fikir

Kaynak: @_miriilein

Previous Post
En Kısa Sürede Kopyalanacak 43 Güzel Mavi Siyah Saç Rengi Fikirleri
Next Post
43 atrevidas y rudas ideas de tatuajes de serpientes para mujeres