15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Sonbahar İçin Mat Tırnak Tasarımları Olmalı

11. Gül Mat Tırnak Tasarımları

Nail art tasarımı oluştururken renk, desen ve süslemelerle denemeler yapmak eğlencelidir. Sıradaki seçimimiz, şık bir tırnak sanatı yaratmak için üç unsuru bir araya getiriyor. Tırnaklar koyu bordo. Sonbaharın vazgeçilmez rengi bordo. Tırnaklarda ayrıca çiçek vurgulu çivi ve mücevherler bulunur. Bütün bu şeyler birlikte çok iyi çalışıyor. Tasarım olanakları sonsuzdur. Ayrıca, çiçek şablonlarını çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz, böylece evde görünümü yeniden oluşturabilirsiniz..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Gül Vurgulu Bordo Tırnaklar

Kaynak: @badandboujee_luxe

12. Lacivert ve Altın Mat Tırnak Tasarımları

Ardından, güzel bir mat lacivert nail art tasarımımız var. Bu, üstte şık altın tasarımlı lacivert cilaya sahiptir. Lacivert ve altın sonbahar için güzel renk seçenekleri. Bu renkler görünümünüze cazibe katacak. Bunun gibi tırnaklar herkese yakışır ve hem daha uzun hem de daha kısa tırnaklarda harika görünür..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Mat Lacivert ve Altın Nail Art

Kaynak: @nail_artist_sarah

13. Koyu Pembe Mat Tırnaklar

Çivilerin süslü desenlere ve süslemelere sahip olması gerekmez. Her renkten birini seçebilirsiniz. Tüm renkler, görünümünüzü anında değiştirecek ve bu, evde kolaylıkla güzel tırnaklar oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Burada kullanılan renk, Catrice Cosmetics’in Poetic Pink’idir. Sonbahar için muhteşem bir renk seçimi olur, mat olduğu için daha da göz kamaştırıcı görünüyor..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Koyu Pembe Mat Tırnaklar

Kaynak: @mypapercilalar

14. Beyaz Noktalı Vurgulu Çivi

Mat cilalar gerçekten rengi patlatıyor. Bu mor tırnaklar çarpıcı ve cesur görünüyor. Tamamen mat bir cila, bunun gibi bir gölgede harika görünür, ancak stil oyununuzu hızlandırmak için bazı beyaz mat tırnak tasarımları ekleyebilirsiniz. Bu cila noktaları benzersiz bir desen oluşturur. Böyle bir şey sonbahar ve sonraki mevsimler için harika olurdu. Renkle de deneyebilirsin.

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Beyaz Noktalı Vurgulu Tırnak

Kaynak: @ur_nailqueen

15. Kalın Mavi Çiviler

Bu sonbaharda cesur olun ve mavi bir manikür yapın. Bunun gibi mavi tonlar, sonbahar kıyafetlerinize bir renk parıltısı katacak. Bu gibi tırnaklar, yaz renklerinin biraz daha uzun süre dayanmasını isteyen bayanlar için de harika. Mavi çok yönlüdür ve her sezon şık görünecek.

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Cesur Mavi Tırnaklar

Kaynak: @vanessanguyen89

16. Desenli Vurgulu Siyah Mat Tırnaklar

Siyah mat tırnak tasarımlarını beğendiyseniz, bu sizin için olabilir. Bu tırnaklar, tek bir vurgu çivisi ile tüm siyah cilaya sahiptir. Vurgulu tırnaklar, üstte korkak astarlı bir desenle açıktır. Sonbahar için modaya uygun bir manikür fikri. Bu sanatı herhangi bir renkle yeniden yaratabilirsiniz..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Desenli Vurgulu Siyah Mat Tırnaklar

Kaynak: @wendydazzling

17. Glitter, Mermer ve Mat Tırnak Tasarımları

Bir sonraki seçimimiz, hepsi bir arada manikürde mat, mermer ve parıltılı tırnak tasarımları! Bu korkak görünüm, şık bir manikür oluşturmak için en popüler üç tırnak görünümünü kullanır. Kullanılan renkler onu sonbahar için harika bir tırnak fikri haline getiriyor. Bir geceden bir düğüne kadar her yerde bunun gibi tırnaklar takabilirsiniz..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Glitter, Mermer ve Mat Nail Art

Kaynak: @nail_helena1

18. Şık Gri Mat Tırnaklar

Minimal bir şey ister misin? O zaman bir sonraki seçimimiz sizin için. Bu tırnaklar bir mat açık gri gölgeye sahiptir. Gri, uzun ve sivri uçlu tırnaklarla harika görünüyor. Bunun gibi tasarımlar zamansız ve her sezon muhteşem görünecek.

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Şık Gri Mat Tırnaklar

Kaynak: @rawbeauty.studio

19. Modaya Uygun Mat ve Folyo Tırnak Sanatı

Sonbahar tırnak renklerinizle yaratıcı olun, böylece bunun gibi korkak bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Folyo vurgulu tırnak, manikürü canlandırıyor. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan ürünler şunlardı: Siyah Frenk Üzümünde Color Me Pretty Jel Cila ve Mat Üst Kat. Folyolar herhangi bir renkte çevrimiçi olarak satın alınabilir. Kendiniz denemek istemiyorsanız bu resmi tırnak teknisyeninize götürün..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Trendy Mat ve Folyo Nail Art

Kaynak: @nailz_by_manda

20. Beyaz Çiçekli Tırnak Sanatı

İşte başka bir koyu mat tasarım. Bu, güzel bir beyaz çiçek vurgulu çiviye sahiptir. Mat siyah çok popüler bir ciladır, bu yüzden harika bir satın almadır. Pek çok şekilde canlandırabilirsiniz. Çiçekler, çevrimiçi olarak mevcut olan çıkartmalar veya şablonlarla oluşturulabilir..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Beyaz Çiçekli Tırnak Sanatı

Kaynak: @leannenashes

21. Bordo Tabut Tırnak Tasarımı

Bordo, sonbahar için olmazsa olmaz bir gölge. Bu şık tabut şeklindeki tırnaklarda kullanılmıştır. Basit bir modaya uygun renk değişikliği, yeni sezon için görünümünüzü anında güncelleyecektir. Bu sıcak gölgeyi seviyoruz! Kısadan uzuna tüm tırnaklarda çalışır..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Bordo Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tantalashstudio

22. Mat ve Parıltı

Bir sonraki seçimimiz, parlak vurgulu bir çivi ile serin gri mat bir cilaya sahiptir. Bu herkese uyacak şık bir görünüm. Rimmel London Polish Velvet Touch, Nails Inc. Sloane Square ve Nail Stencils Art – Deco Stencils ile oluşturulmuştur. Bu evde yapabileceğiniz harika bir kendin yap tırnak sanatıdır..

Sonbaharda Mat Tırnak Tasarımları için Mat ve Parıltı

Kaynak: @nailmeright

23. Siyah Mat Parıltı

Listemizde son olarak siyah mat parıltılı bir görünüm var. Parıltı, mat siyahı güzelleştirmenin harika bir yoludur. Çarpıcı bir bitmiş görünüm yaratır. Herhangi bir gölgede mat parıltı, sonbahar için mükemmel bir seçimdir. Herhangi bir tırnak uzunluğunda çalışır. Herhangi bir mat parıltılı renkle kendi görünümünüzü yaratabilirsiniz..

Sonbahar için Mat Tırnak Tasarımları için Siyah Mat Parıltı

Kaynak: @kış kızı_

Umarız mat tırnak tasarımlarımızdan ilham almışsınızdır.!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres