15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

29 Şenlikli Noel Tırnak Sanatı Fikirleri

11. Mor Parıltılı ve Beyaz Kış Deseni

Parıltı Noel için mükemmeldir. Bu sonraki tırnaklar mor bir parıltılı gölgeye sahiptir. Ayrıca sevimli kış desenli iki vurgulu çivi vardır. Kendi şekillerinizi ekleyerek benzer bir şeyi yeniden oluşturabilir veya benzersiz bir şey yaratabilirsiniz. Hatta belki farklı bir parıltılı gölge deneyin..

Mor Glitter ve Beyaz Kış Deseni

Kaynak: @nailbycambria

12. Sevimli Hediye Tırnak Tasarımı

Noel gününün büyük bir kısmı, aile ve arkadaşlarla hediye vermektir. Bu sonraki tırnaklar, Noel sabahı uyandığımız sürprizlerden ilham aldı. Onlara vintage bir havası olduğu için bu tırnakların görünümünü seviyoruz. Biraz pratikle bunları evde yeniden oluşturabilirsiniz..

Sevimli Hediye Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailistayco

13. Noel Hafif Tırnak Sanatı

Tırnaklarınızı Noel ışıkları ile süsleyin. Bu sevimli manikür, üzerlerine kırmızı ve yeşil ışıklar boyanmış tırnaklara sahiptir. Bunun gibi çiviler her yaşa uygun olacak ve Noel boyunca harika görünecek. Bunları farklı renkli ışıklarla yeniden oluşturabilirsiniz..

Noel Işık Tırnak Sanatı

Kaynak: @ruthsnailart

14. Yeşil ve Altın Yaratıcı Noel Çivileri

Bir sonraki seçimimiz bir Noel ağacı tasarımına sahip. Bu tasarımı seviyoruz çünkü genel görünümü yaratıcı ve benzersiz kılan klasik ağaç gibi değil. Sanat, bir ağaç görünümünü oluşturmak için tek bir renk çizgisine sahiptir. Bu tırnaklar yeşil ve altın renk paletindedir ancak diğer renkleri de kullanabilirsiniz..

Yeşil ve Altın Yaratıcı Noel Çivileri

Kaynak: @ nailbyjema

15. Noel Baba Tırnak Tasarımları

Noel Baba’dan bahsetmeden bir Noel listemiz olamazdı! Bu sonraki çiviler süper sevimli Noel Baba tasarımlarına sahiptir. İkisi kırmızıya, biri Noel Baba paltosu, diğeri Noel Baba’nın yüzü olarak boyanmış. Kendi görünümünüzü yaratmak için sadece yüzünüzü veya takım elbisenizi kullanabilirsiniz..

Noel Baba Noel Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ nailbyjema

16. Kar Taneleri ve Parıltılı Tırnak Fikirleri

Kar tanesi tasarımlarını seviyorsanız, sıradaki fikir tam size göre. Tırnaklar beyaz kar tanesi tasarımıyla şenlikli kırmızıdır. Altın parıltılı vurgulu bir çivi de var. Bunları vurgulu çivi ile veya olmadan yeniden oluşturabilirsiniz. Kar taneleri elle veya bir şablonla boyanabilir.

Kullanılan ürünler: Sally Hansen “Altın Kural” (altın parıltı), “Düğün Parıltıları” (altın taban) ve “OMGhost” (beyaz); MoYou-London Festive Collection 06 tabak, OPI “Innie Minnie Mighty Bow” (kırmızı).

Kar Taneleri ve Altın Parıltılı Tırnak Fikirleri

Kaynak: @thedotcouture

17. Sevimli Noel Fransız Manikürü

Fransız manikürünüze böyle bir Noel tasarımıyla şenlikli bir görünüm kazandırın. Tırnaklar, çıplak renk cilası ile klasik beyaz uçlara sahiptir. Her çivi ayrıca bir Noel çelenk tasarımına sahiptir. Bunun gibi tırnak sanatı her yaşa uygun ve şık ve şık.

Sevimli Noel Fransız Manikürü

Kaynak: @ nailbyjema

18. Yaratıcı Noel Ağacı Tasarımı

Daha sonra modaya uygun ve benzersiz bir Noel ağacı tasarımımız var. Ağaç, tırnaklara noktalı iki farklı yeşil renkten oluşturuldu. Ağaç 3 boyutlu bir yıldızla tamamlandı. Bu görünümü yeniden yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey iki yeşil cila ve çevrimiçi satın alabileceğiniz yıldız. Ayrıca kırmızı tırnaklara ve altın parıltılı tırnaklara da sahip olabilirsiniz..

Yaratıcı Noel Ağacı Tasarımı

Kaynak: @ nailbyjema

19. Grinch Noel Çivileri

Grinch çok popüler bir Noel karakteridir. Bu sonraki tırnak sanatı bir Grinch tasarımıyla oluşturuldu. Diğer iki çivi Dr. Seuss tarzında tasarlanmıştır. Bu tırnakları eğlenceli ve yaratıcı oldukları için seviyoruz. Grinch görünümünü veya sadece çizgileri yeniden oluşturabilirsiniz..

Grinch Noel Çivileri

Kaynak: @nailbycambria

20. Noel Ağacı, Penguen ve Kar Tanesi Tırnak Sanatı

Sevimli Noel çivileri mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki seçim sizin için. İki çivide kar taneleri, bir çivide Noel ağacı ve diğer çivide sevimli bir penguen var. Bu görünümü sadece kar taneleri ve penguenle yeniden yaratabilir ya da Noel ağacını ekleyebilirsiniz. Bunun gibi çiviler çok zaman alacak ama sonuç buna değecek..

Noel Ağacı Penguen ve Kar Tanesi Tırnak Sanatı

Kaynak: @nailistayco

21. Rudolph Accent Tırnak Tasarımı

Yazının başlarındaki Rudolph tasarımını beğendiniz mi? O zaman bu fikri beğenebilirsin. Bu tırnaklarda, tırnakların geri kalanında kırmızı parıltılı cilalı bir Rudolph vurgulu tırnak bulunur. Kırmızı burun temasına mükemmel şekilde uyduğu için Rudolph ve kırmızı kombinasyonu seviyoruz.

Rudolph Accent Tırnak Tasarımı

Kaynak: @clairelofthouse

22. Gümüş Parıltı ve Kardan Adam Tırnak Tasarımı

Sonra sevimli bir kardan adam tasarımımız var. Bir çivide kardan adam, diğerinde şık kar taneleri, diğerlerinde ise gümüş parıltılar var. Bu tasarım öğelerini seviyoruz çünkü hepsi bir Noel kış temasına bağlı. Bunları sadece kardan adamla yeniden yaratabilir veya tüm stiller için gidebilirsiniz..

Gümüş Parıltı ve Kardan Adam Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ nailbyjema

23. Noel Baba, Puantiyeli ve Parıltılı Tırnak Sanatı

Bir sonraki seçimimiz, sahip olunması gereken bir Noel Baba tırnak tasarımı. Noel Baba vurgulu tırnak sevimli bir yüze sahipken diğer tırnaklar puantiyeli, beyaz ve parıltılı olarak boyanmıştır. Bu, her yaşa uygun şenlikli bir tasarımdır. Tüm tasarımları kullanabilir veya sadece birini seçebilirsiniz..

Santa Puantiyeli ve Parıltılı Tırnak Sanatı

Kaynak: @thedotcouture

24. Sevimli Zencefilli Aksan Tırnak Fikir

Zencefilli kurabiye favori bir şenlikli ikramdır. Artık tırnaklarınızda zencefilli kurabiyelerin tadını çıkarabilirsiniz. Çiviler, zencefilli kurabiye adam vurgulu çivi ile kırmızı parıltılı cilaya sahiptir. Bu sevimli ve benzersiz gibi bir tasarım. Herhangi bir şenlikli fırsat için mükemmel olurdu.

Sevimli Zencefilli Aksan Tırnak Fikir

Kaynak: @ruthsnailart

25. Noel Ağacı ve Parıltılı Çiviler

Listemizde son olarak bu Noel ağacı parıltılı çiviler var. Tırnaklar, biri hariç her tırnakta koyu yeşil parıltılı bir cilaya sahiptir. Vurgulu çivide sevimli bir geleneksel Noel ağacı tasarımı var. Bunun gibi tırnakları herhangi bir parıltılı renkte yeniden oluşturabilirsiniz..

Noel Ağacı ve Parıltılı Çiviler

Kaynak: @badgirlnails

26. Kolay Puantiyeli Tırnak Tasarımı

Kullanılan ürünler: China Glaze ‘Mingle with Kringle’, ‘Running in Circles’, ‘Ruby Pumps’ ve ‘White on White’.

Kolay Noel Puantiyeli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @thedotcouture

27. Noel Baba Noel Çivileri

Bu güzel Noel Baba tırnak tasarımı sizi yüzde 100 tatil havasına sokacak.

Noel Baba Noel Çivileri

Kaynak: @thedotcouture

28. Şenlikli Noel Çivileri

Kullanılan ürünler: Ciaté London ‘Boudoir’ (kırmızı) ve Fit For a Queen (gümüş), OPI ‘My Boyfriend Scales Walls’ (kirli beyaz), Essie ‘Hors D’Oeuvres’ (gümüş/altın ışıltı), NYC Yüksek Line Green (yeşil gölge) ve China Glaze ‘Mingle with Kringle’ (altın folyo).

Noel Çivileri

Kaynak: @thedotcouture

29. Sevimli Noel Baba Çivileri

Bu süper sevimli Noel Baba tırnaklarıyla içindeki çocuğu geri getir. Tasarım karmaşık görünüyor, ancak bir noktalama aracı kullanarak yeniden oluşturmak şaşırtıcı derecede kolay.

Kısa Çiviler için Sevimli Noel Baba Tırnak Tasarımı

Kaynak: @thedotcouture

Umarız mükemmel Noel tırnaklarınızı bulmuşsunuzdur..

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres