15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Yaratıcı Aziz Patrick Günü Çivileri Çok Seveceksiniz

Aziz Patrick Günü, İrlanda ve İrlanda kültürünün bir kutlamasıdır. Eğlenceli tatile hazırlanmanıza yardımcı olmak için en iyi St Patrick’s Day tırnak fikirlerinden 41 tanesini bulduk. Yeşil tırnak sanatımız, birçok Shamrock tasarımımız ve daha fazlası var. İster sanat yaratmada yeni olun, ister tam bir profesyonel olun, herkes için çiviler var. Tırnak salonunda yeniden yaratılan bazı görünümlere bile sahip olabilirsiniz. Öne çıkan tüm tırnaklar, herhangi bir Aziz Patrick Günü etkinliği için harika görünecek.

1. Aziz Patrick Günü Parıltılı Çiviler

İlk önce bu göz alıcı parıltılı tırnaklarımız var. Tırnakların çoğu yeşil parıltılı, bir çivi altın parıltılı ve diğeri beyazdır. Bu fikri seviyoruz çünkü Aziz Patrick Günü için çok sevimli ama renkleri farklı durumlar için de kullanabilirsiniz. Benzer bir görünüm yaratabilir veya sadece yeşil parıltı kullanabilirsiniz..

Aziz Patrick Günü Çivileri

Kaynak: @bulut_tırnakları

2. Glam Shamrock Tırnak Sanatı

Shamrocks İrlanda’nın sembolleridir. Bir sonraki fikrimiz glam yonca tasarımına sahip. Çivilerin üçü canlı yeşile boyanmış, bir çivi mücevherlerle kaplanmış ve bir çivi küçük bir yonca tasarımına sahip. Bunun gibi tırnakları yeniden oluşturmanın birkaç yolu var. Üç tasarımın hepsine sahip olabilirsiniz veya belki sadece beğendiğinizi seçebilirsiniz. Her iki durumda da değerli taşlar ve yoncalar Aziz Patrick Günü kutlaması için mükemmeldir..

Glam Shamrock Tırnak Sanatı

Kaynak: @nailbybaileyj

3. Lekeli ve Shamrocks

Ardından, başka bir sevimli yonca tasarımımız var. Sadece bir yonca yerine, iki çivinin tekrar deseni vardır. Bu deseni bir şablonla veya çıkartmalarla oluşturabilirsiniz. Kullanılan renkleri seviyoruz ve puantiye kullanımını tırnaklara benzersiz bir görünüm kazandırdığı için seviyoruz. Tırnaklarınız için, sadece yoncaları alabilir veya üç farklı tasarıma gidebilirsiniz..

Polka Dots ve Shamrocks

Kaynak: @liliumzz

4. Yeşil ve Altın Aziz Patrick Günü Çivileri

Bir sonraki fikrimiz yeşil, altın ve beyaz cilalar kullanan bir manikürü içeriyor. Yonca ve şerit tasarımlı iki vurgu çivisi vardır. Bunun gibi çiviler tatil için mükemmeldir, bunları zikzak desenli veya şeritsiz olarak yeniden oluşturabilirsiniz..

Yeşil ve Altın Aziz Patrick Günü Çivileri

Kaynak: @armstrongnails

5. Glitter İrlandalı Yeşil Çiviler

Yeşil parıltı, Aziz Patrick Günü için mükemmel! Bu sonraki çiviler, bir vurgu çivisi ile koyu yeşil parıltı kullanır. Vurgulu çivi çizgili bir desene ve dört yapraklı küçük bir yoncaya sahiptir. Bu görünümü evde yeniden yaratabilmeniz için çizgiler, yoncalar ve yoncalar konusunda size yardımcı olacak öğreticiler var. Yonca tasarımı ince olduğu için bu gibi tırnaklar kutlamalardan sonra da şık görünecek..

Glitter İrlandalı Yeşil Çiviler

Kaynak: @mvargas_nails

6. Gerçek Yonca Çivileri

Ardından, en havalı tırnak tasarımlarından birine sahibiz. Bu tırnaklar yonca veya yonca ile yapılmıştır. Yoncalar toplandı ve kuruyana kadar birkaç gün bir deftere bastırıldı. Daha sonra tırnaklara yerleştirildiler. Bu eğlenceli ve benzersiz bir fikir!

Gerçek Yonca Nail Art Fikir

Kaynak: @mnobsession2

7. Canlı Yeşil ve Gökkuşağı Çivileri

Manikür yapan bir ifade mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki fikir tam size göre. Tırnaklar altın puantiyeli yeşildir ve ayrıca iki gökkuşağı vurgulu çivi vardır. Bu tırnak sanatı, Aziz Patrick günü ve sonrası için harika görünecek. Her tırnak uzunluğuna da yakışır.

Canlı Yeşil ve Gökkuşağı Aziz Patrick Günü Tırnakları

Kaynak: @armstrongnails

8. Yeşil Şanslı Yonca Çivileri

Dört yapraklı yoncanın uğur getirdiği söylenir. Bu nedenle, bu gibi yeşil yonca tırnaklarla tırnaklarınıza İrlandalıların şansını verin. Çıkartmalar veya şablonlarla bunun gibi tırnak sanatlarını oluşturabilirsiniz. Belki de vurgulu bir çivi olarak benzer bir çivi oluşturun ve gerisini yeşile boyayın. Bunun gibi yonca çivileri Aziz Patrick Günü için mükemmel.

Yeşil Şanslı Yonca Çivileri

Kaynak: @liliumzz

9. Şık Yonca Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak sanatımız, St Patrick’i şık bir şekilde kutlamanın bir yoludur. Bu süper sevimli tırnaklar, altın süslemeli ve iki beyaz yoncalı çok açık yeşil bir taban kaplamaya sahiptir. Bu tırnakları bir yonca kalıbıyla yeniden oluşturabilir ve hatta altın taşlar bile kullanabilirsiniz. Bu tasarım tüm tırnak uzunluklarına uyacaktır..

Şık Yonca Tırnak Tasarımı

Kaynak: @cocosnails

10. İrlanda Shamrock Çivileri

Farklı tasarımları denemeyi seviyorsanız, sıradaki fikir sizin için olabilir. İki çivi şık bir yeşile boyanmış, biri simli altın ve iki çivi yonca tasarımına sahip. Bu manikürü çok farklı görünümler yaratmak için ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Belki benzer bir şeyi yeniden yaratın ya da kendi benzersiz St Patrick’in tırnak sanatınız için her farklı tasarımı kullanın..

İrlanda Shamrock Çivileri

Kaynak: @californail

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres