15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tatiller için 23 Muhteşem Parıltılı Tırnak Fikirleri

11. Funky Altın Parıltılı Tasarımlar

Modaya uygun ve benzersiz bir şey istiyorsanız, sıradaki tırnak tasarımımız tam size göre. Bu mavi manikür, üç çivi üzerinde korkak altın parıltılı tasarımlara sahiptir. Tarzınıza uyacak şekilde yeniden yaratılabilecek muhteşem bir sanattır. Herhangi bir renk kombinasyonunu seçebilir veya hatta sadece cazip tasarımlardan birini seçebilirsiniz..

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikirleri için Farklı Altın Parıltılı Tasarımlarla Mavi Manikür

Kaynak: @güzellikbygeee

12. Gümüş Parıltılı Vurgulu Çivi

Bir sonraki parıltı seçimimiz şık ve kadınsı. Sadece hafif cila ve gümüş parıltının güzel bir kombinasyonuna sahiptir. Bunun gibi uzun bir manikür seçebilir veya daha kısa tırnaklar tercih edebilirsiniz. Bunun gibi bir tırnak sanatı bir düğün veya özel bir etkinlik için harika olurdu.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Gümüş Parıltılı Vurgulu Uzun Tırnak Manikür

Kaynak: @luxury_nailx

13. Parıltılı Uçlu Pembe Manikür

Parıltı konusunda yeniyseniz veya daha ince bir şey istiyorsanız, bunun gibi parıltı ipuçlarını seçin. Herhangi bir cila rengine, bunun gibi bir pembeye veya başka bir parlak tona sahip olabilirsiniz. Ardından, uçlara bir miktar parıltı ekleyin. Harika bir kendin yap tırnak projesi için kendin yaratmayı dene.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Gümüş Parıltılı İpuçları ile Pembe Manikür

Kaynak: @thenailtrail

14. Parıltılı Fransız Manikürü

İşte kırmızı parıltıya stil vermenin başka bir yolu. Bu çoklu tasarım, kırmızı ve gümüş Fransız manikürlü tırnaklara, bir parıltılı çiviye ve bir hassas cila tasarımına sahiptir. Bu stili beğendiyseniz, tüm teknikleri yaptırın veya tüm tırnaklarınız için tek bir tırnak stili seçebilirsiniz..

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Kırmızı Parıltılı Fransız Manikür

Kaynak: @saraa.naildesign

15. Gümüş Parıltılı Çiçek Vurgulu Tırnak

Sıradaki seçimimiz, nasıl farklı parıltılı yüzeyler oluşturabileceğinizi gösteriyor. Bazı tırnaklarda yoğun bir parıltı bulunurken, bazılarında ince bir ışıltı vardır. Stillerden her ikisine de sahip olabilirsiniz. Çiçek vurgulu çivi de hoş bir dokunuş. Böyle bir çoklu tasarımla olası kreasyonlar ve renkler sonsuzdur.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Gümüş Parıltılı Çiviler ile Çiçek Vurgulu Tırnak

Kaynak: @ Nailsbyemmaatqueens

16. Ombre Glitter Vurgulu Tırnak

Ombre çivileri büyük bir hit oldu. Sim ile ombre stilini oluşturabilirsiniz. Bu siyah tırnaklar, parıltılı bir vurgu çivisine sahiptir. Parıltı bir ombre etkisi yaratır. Bunun gibi bir tasarım, rock piliçleri için veya parlak renklerden bir değişiklik istiyorsanız harika. Parlatmak istiyorsanız, bunu herhangi bir oje rengiyle yeniden oluşturabilirsiniz..

Glitter Tırnak Tasarım Fikri için Ombre Glitter Accent Nail ile Siyah Manikür

Kaynak: @homemadenailstoronto

17. Kırmızı Parıltılı Ombre Nail Art

Ombre tırnak sanatınıza parıltıyla ekstra özel bir dokunuş katın. Bu çarpıcı tırnak sanatı, kırmızı ışıltılı vurgulu tırnaklarla modaya uygun ombre etkisine sahiptir. Bu tasarımı en sevdiğiniz renklerle oluşturabilirsiniz. Bunun gibi tırnak sanatı eşsiz ve şık.

Kırmızı Parıltılı Ombre Nail Art

Kaynak: @LanaKraeva

18. Her Yerde Kırmızı

Kendi tırnak tasarımlarınızı yaratmayı seviyorsanız, o zaman bu. Bu manikür kırmızı parıltılı bir cilaya sahiptir. Tek yapmanız gereken tırnaklarınızı boyamak. Ojeyi dilediğiniz renkte yaptırabilirsiniz. Parıltılı bir cila, bu görünümü oluşturmak için harikadır ancak ışıltılı uçlar ve vurgulu tırnaklar gibi diğer kreasyonlar için de kullanılabilir..

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Her Yerde Kırmızı Parıltılı Manikür

Kaynak: @lovely_naily

19. Gümüş Parıltı

İşte başka bir çok parıltılı manikür. Bu, iki tamamı parlak tırnaklara ve daha büyük ışıltılara sahip manikürlü tırnaklara sahiptir. Bu tasarımı herhangi bir renkle oluşturabilirsiniz. Gümüş, özel bir fırsat için mükemmel bir seçimdir. Hem uzun hem de kısa tırnaklarda muhteşem görünecek.

Fransız Manikür Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri ile Gümüş Parıltılı Çiviler

Kaynak: @ Nailsbyvictoriab

20. Işıltılı Vurgulu Çivi

Metalik tırnak sanatı bir favori olmuştur. Gümüş cilayı parıltıyla birleştirin ve bir takım şık tırnaklara sahip olun. Bu tasarım herhangi bir kıza uyacaktır. Karıştırabilir ve herhangi bir cila ve parıltı rengi seçebilirsiniz. Bu kombinasyon bir düğün, balo, randevu gecesi ve daha fazlası için harika olurdu.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Pembe, Gümüş ve Parıltılı Manikür

Kaynak: @plymouthnails_

21. Parıldayan Manikür

Bir sonraki seçimimiz parıldıyor ve parlıyor. Böyle bir manikür sadece muhteşem. Bu tasarımı güzel bir parıltılı cila ile evde kendiniz yaratabilirsiniz. Bu tasarım ışıltılı ve zariftir ve herkese gıpta ile bakacaktır. Bu ışıltılı görünümü seviyoruz.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Gümüş Parıltılı Manikür

Kaynak: @tarasnails01

22. Ombre ve Parıltı

Simlerin nasıl ombre bir görünüm oluşturabileceğini gördük. Şimdi, bir ombre tasarımıyla parıltıyı nasıl şekillendireceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Bu çarpıcı tırnaklar, iki farklı ışıltılı tırnak ile çıplak ve beyaz ombre tırnaklara sahiptir. Bu kombinasyon korkak ve şık. Bunu kendiniz bile deneyebilir ve oluşturabilirsiniz, çevrimiçi olarak çok sayıda öğretici var..

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Gümüş Parıltılı Ombre Manikür

Kaynak: @vivi.truong

23. Trendy Parıltı ve Altın

Son seçimimiz muhteşem bir parıltı ve altın vurgulu çiviye sahiptir. Eşsiz tasarım, çıplak renk manikürünü gerçekten canlandırıyor. Bunun gibi tırnak sanatı, uzun veya kısa tırnaklarda harika görünür. Bunu herhangi bir renkle oluşturabilir ve şeridi gümüşle değiştirebilirsiniz. Bu herkese uyacak eğlenceli bir görünüm.

Parıltılı Tırnak Tasarım Fikri için Parıltılı ve Altın Vurgulu Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @grettymanicura

Umarız siz de bu ışıltılı tırnakları bizim kadar seversiniz. Bazı parıltılı ojeleri denemek için sabırsızlanıyoruz!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres