15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Sonbahar ve Kış için 23 Şık Lob Saç Modeli

11. Balayaj Lob

Koyu renk saçlı bayanlar, sonbahar ve kış için saçlarına bir hacim vermek isteyebilir. Bu sonraki seçim, sıcak karamel sarısı vurguları ile lob şeklinde kesilmiş saçlara sahiptir. Sıcak sarışın saçınızı değiştirecek ve daha soğuk mevsimlerde parlatacaktır..

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Balayage Lob

Kaynak: @anunziohair

12. Esmer Uzun Bob

Modaya uygun lob saç modeli fikirleri ister misiniz? O zaman bu sonraki seçim sizin için olabilir. Bu bayan, baştan sona ince sarışın vurguları olan uzun dalgalı bir bob’a sahip. Bunun gibi saçlar sade ve şıktır ve herkese yakışır. Böyle bir saç kesiminin modası asla geçmeyecek.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Esmer Uzun Bob

Kaynak: @prettylittleombre

13. Pembe Lob’un Son Moda Dokunuşu

Bir sonraki lob saç fikrimiz, kendini ifade etmek isteyen bayanlar için mükemmel. Altta ince pembe tonlu, üstte mor görünümlü koyu tonlu düz kesim bir lobdur. Bu saç ince ve çok şık. Dramatik bir değişiklik yapmak isteyen herkes için harika.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Pembe Lob'un Trendy Dokunuşu

Kaynak: @bonbongbg

14. Sonbahar Balayaj Uzun Bob

Saçınızı sonbaharda güncellemek istiyorsanız, bunu yapmanın yolu bu olabilir. Bu kıvrılmış lob, sonbahar renklerinin bir karışımına sahiptir. Bunun gibi gölgeler, daha soğuk mevsimlerde görünümünüzü ısıtacak. Bu muhteşem saç stilini seviyoruz, her yaştan herkese yakışacak.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Güz Balayage Uzun Bob

Kaynak: @hairbysaiphetkhosa

15. Gümüş Lob

Vay canına yapacak lob saç modelleri mi arıyorsunuz? O zaman aradığınız şey bu olabilir. Bu lob, daha koyu kök rengiyle birlikte süper şık bir gümüş tonuna sahiptir. Bu renkler modaya uygun bir kombinasyon. Bu görünümü sadece gümüş ve karanlık kökler olmadan yeniden yaratabilirsiniz. Kıvrılmış veya düzleştirilmiş güzel görünecek.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Gümüş Lob

Kaynak: @bossonurr

16. Açık Sarı Lob

Bazen daha az. Bu sonraki seçim, modaya uygun katmanlara veya koyu boyalara sahip olmayan açık sarı bir lob içeriyor, sadece güzel bir renkle basit bir kesim. Bunun gibi saçlar, görünümünüzü yenilemenin harika bir yoludur ve her sezon muhteşem görünecek.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Açık Sarı Lob

Kaynak: @hiushuonekatve

17. Açık Sarışın Balayaj Lob

Ardından, açık sarı balayage ile kahverengi bir lobumuz var. Balayage, daha doğal ve harmanlanmış görünen bir ombre stiline sahip olmanızı sağlar. Bu esmer güzel, uçlarında daha açık bir sarışına dönüşen sıcak bir sarışın ekledi. Bu boyama tekniği saçınıza modaya uygun bir görünüm kazandıracak.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Açık Sarı Balayage Lob

Kaynak: @aaashleee

18. Canlı Sonbahar Kırmızı Lob

Yazının başlarındaki kırmızı lob saç modelleri gibi mi? O zaman bir sonraki seçimi beğenebilirsin. Bu saç modeli canlı ve cesur bir kırmızıya sahiptir. Zencefil tonu kadar doğal görünmüyor ama güzel görünüyor. Özellikle bir açıklama yapmak istiyorsanız, renginizin doğal görünmesi gerekmez. Bunun gibi saçlar sonbaharda ve sonrasında harika görünecek.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Canlı Sonbahar Kırmızı Lob

Kaynak: @kb.ali_nammack

19. Şık Uzun Bob

Sonbahar olması, plaj dalgalarınızdan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Güneşin öptüğü dalgalarınızı yeni sezon için bir lob haline getirerek dönüştürün. Uzun bob saçınızı dönüştürecek, böylece sonbahar ve kış için modaya uygun açık sarı dalgalara sahip olabilirsiniz..

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Şık Uzun Bob

Kaynak: @corynneylon_hair

20. Platin Sarışın

Platin sarışın, sonbahar ve kış görünümünüzü aydınlatacak. Bu sonraki saç kesimi, buz sarısı renginde basit bir lob içeriyor. Bunun gibi saçlar çok şık ve her durum için muhteşem görünecek. Bunun gibi loblu saç modelleri biraz bakım gerektirecek ama buna değecek!

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Platin Sarışın

Kaynak: @_thehaircolorist

21. Trendy Sonbahar Lob Saç Modeli

Bu sonraki seçim, bir lobun saçınızı nasıl değiştirebileceğini gösteriyor. Öncesi ve sonrası görüntüsü vardır. Saç kesimi sonrası, korkak katmanlara sahip sıcak bir sonbahar lobudur. Herkese yakışacak şık bir saç modelidir. Bu sonbahar saç modelini seviyoruz. Bunun gibi saçlar, modaya uygun yeni bir görünüm isteyen herkes için mükemmel.

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Trendy Sıcak Sonbahar Lob

Kaynak: @mandaharsche

22. Pastel Saç

Bir açıklama yapan lob saç modelleri ister misiniz? O zaman bu sonraki seçim sizin için. Bu lob muhteşem bir pastel saç rengine sahiptir. Pastel renkler hafiftir ve görünümünüzü aydınlatacaktır. Saçınızda dramatik bir fark yaratacak ama yeni sezonda yeni bir görünüme sahip olmanın mükemmel bir yolu..

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Pastel Saç

Kaynak: @thomas.goh

23. Buz Sarışın Lob

En iyi lob saç modelleri seçim listemizde sonuncusu bu buzlu sarı saç. Buz sarısı, kış mevsimine uygun olduğu için soğuk mevsimler için mükemmeldir. Cesur bir görünüm isteyen kadınlar için mükemmel olan modaya uygun bir renk seçimidir. Bunun gibi çok hafif bir lob size süper şık bir saç modeli verecektir..

Sonbahar ve Kış için Lob Saç Modelleri için Ice Blonde Lob

Kaynak: @hair_by_mallory_

Umarız lob saç modellerimizden ilham almışsınızdır. Bu görüntülerden herhangi birini bir sonraki kuaför randevunuza götürün!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres