15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri

11. Korkunç Zombi Tasarımı

Zombi makyajı olmadan bir Cadılar Bayramı makyaj listemiz olamazdı. Zombiler klasik bir Cadılar Bayramı karakteridir, bu nedenle harika bir kostüm seçimidir. Bu zombi makyajı, normal makyaj ve sahte kandan farklıdır. Bu, çürümüş bir zombi ağzı yanılsaması veren yüze sabitlenmiş dişlere sahiptir. Yüzün geri kalanı için bunun gibi daha ince bir makyaj seçebilir veya gore ile üstüne gidebilirsiniz..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Korkunç Zombi Tasarımı

Kaynak: @makyajilejodie

12. Benzersiz Glitter Makyaj

Bir sonraki seçimimiz harika bir ilham kaynağı. Gri kontakt lensler, makyajın her yerinde parıltı, beyaz kirpikler ve daha fazlasını kullanır. Deniz kızı kostümleri, tek boynuzlu at kostümleri ve daha fazlası için kullanılabilecek yaratıcı bir tasarımdır. Renkleri karakterinize göre değiştirebilirsiniz. Bu fikri seviyoruz ve benzersiz bir makyaj görünümü yaratmak için kullanılabileceğini düşünüyoruz..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Benzersiz Glitter Makyaj

Kaynak: @lovelynightmaremakyaj

13. İnci İskelet Tasarımı

Bunun gibi makyajla şık bir Cadılar Bayramı görünümü yaratın. Bu sonraki görünüm, bir iskelet tasarımı oluşturmak için incileri ve metalik renkleri kullandı. Tasarım yüzünün sadece yarısını kaplar ve bu da ona maskeli balo maskesi havası verir. Bunun gibi makyaj korkutucu değil ama Cadılar Bayramı eğlencesine katılmanıza izin veriyor. Yeniden yaratmak zaman ve sabır alacak ama buna değecek.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için İnci İskelet Tasarımı

Kaynak: @stephanieabsher

14. Korkunç Zip Yüz

Zip makyaj Cadılar Bayramı için çok popüler. Korkutucu, ürkütücü ve kanlıdır. Çok sayıda fermuarlı makyaj seti olduğu için bunu evde yeniden oluşturabilirsiniz. Görünümünüzü benzersiz kılmak için fermuarı öne çıkanla aynı yere veya başka bir yere koyabilirsiniz..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Korkunç Zip Face

Kaynak: @kellyx729

15. Tim Burton’dan Esinlenen Makyaj

Bir sonraki seçimimiz başka bir illüzyon tasarımına sahip. Bu makyaj, giyen kişiyi doğrudan bir Tim Burton filminden fırlamış gibi gösteriyor. Burton ikonik Cadılar Bayramı filmleri yarattı ve yaratıcı, Gotik ve benzersiz şeylerin kralı. Bunu birkaç makyaj rengiyle yeniden yaratabilirsiniz. Sadece biraz pratik gerektirecek. Herhangi bir Tim Burton karakteri seçebilirsiniz.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Tim Burton İlhamlı Makyaj

Kaynak: @chelsea.abram.sfx

16. Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Tasarımı

Kırmızı Başlıklı Kız ve kurt, Cadılar Bayramı kostümü için popüler seçeneklerdir. Eşsiz bir Cadılar Bayramı kostümü oluşturmak için neden ikisini birleştirmiyorsunuz? Tek ihtiyacınız olan bazı kontakt lensler, sahte kan ve makyaj. Bu, herhangi bir Cadılar Bayramı partisi için harika görünecek basit bir kendin yap makyaj fikridir..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Tasarımı

Kaynak: @reverie.artistry

17. Ürpertici Kukla Makyaj

Yazının başlarındaki vantrilok kukla makyajını beğendiyseniz, bunu beğenebilirsiniz. Bu da aynı ürkütücü havaya sahip ama gülen ağzı yok. Bu yaratıcı makyaj fikri, yeniden yaratması oldukça basit olan kukla bir görünüm isteyen herkes için harika..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Ürpertici Kukla Makyaj

Kaynak: @eyedolizemakyaj

18. Canlı İskelet

Listemizde bir sonraki bu iskelet yanılsaması makyajı. Bu makyaj, gözleri eksikmiş gibi görünmesi için yaratıldı. Bu, iskelet tasarımını benzersiz ve korkutucu kılar. İllüzyonu klasik beyaz ve gri iskeletle yeniden yaratabilir veya bu şekilde yaratıcı olabilir ve canlı renkler seçebilirsiniz. İskelet görünümünü elde etmenize yardımcı olacak birçok çevrimiçi eğitim var..

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Canlı İskelet

Kaynak: @jordanphartley

19. Yüz Dışı Makyaj

Hayran bırakacak yaratıcı bir şey arıyorsanız, sıradaki seçimimiz tam size göre. Bu makyaj tasarımı, çıkarılabilir bir yüz maskesi ile iskelet makyajına sahiptir. Yüzünü kaldırdığı fikrini yaratır. Bunun gibi makyaj ürkütücü ve korkutucu, bu yüzden Cadılar Bayramı için mükemmel.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Yüz Kapalı Makyaj

Kaynak: @camoeyes

20. Makyaj İllüzyonu

Bir sonraki seçimimiz bir illüzyon tasarımına sahip. Birden fazla göze ve dudaklara sahiptir. Bu makyaj korkak ve yaratıcı. Makyajı bu şekilde yeniden oluşturmak pratik ve sabır gerektirecektir, ancak nihai sonuç buna değecektir. Herkesin kafasını karıştıracak eşsiz bir Halloween kostümüne sahip olacaksınız.!

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Makyaj İllüzyonu

Kaynak: @mimles

21. Mumya Makyajı

Mumyalar, Cadılar Bayramı’nın ikonik karakterleridir. Klasik bandajlı mumyayı seçmek yerine neden yeni filmdeki mumya makyajını yapmıyorsunuz? Bu taze görünüm korkutucu bir kostüm yaratacak. Bunun için çok fazla makyaja ihtiyacınız olmayacak, sadece biraz koyu renk göz makyajı, bir göz kalemi ve bazı kontaklar. Bu basit ama harika bir makyaj fikri.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Mumya Makyajı

Kaynak: @lizzwizzkhalifa

22. Yarım Kabak Yüzü

İllüzyonlar ve korkutucu kostümler yaratmak için makyajın nasıl kullanılabileceğini seviyoruz. Bu sonraki makyaj fikri, onu giyen kişinin yarım balkabağı yüzü varmış gibi görünmesini sağlar. Bunun gibi makyaj, klasik balkabağı görünümüne benzersiz bir bakış. Korkunç bir balkabağı yüzü oluşturmanıza yardımcı olacak çevrimiçi eğiticiler var.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Yarım Kabak Yüzü

Kaynak: @facebeatby_dori

23. Korkunç Cadılar Bayramı Makyajı

Listemizin sonuncusu bu korkutucu ve yaratıcı Halloween makyaj fikri. Makyaj, çivili dişlere sahip büyük bir ağız oluşturmak için kullanılmıştır. Bunun onun ağzı olduğu yanılsamasını veriyor. Böyle bir makyaj bir partide harika görünecek. Bunu pratikle yeniden yaratabileceksiniz.

Yaratıcı DIY Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri için Korkunç Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @alyssareverchon

Yaratıcı DIY Halloween makyaj fikirlerimizden ilham aldığınızı umuyoruz.!

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres