15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümü

11. Basit Örümcek Ağı Makyajı

Yazının başlarındaki örümcek ağı Halloween makyajını beğendiyseniz, bunu beğenebilirsiniz. Bu fikir, daha koyu renkler ve daha büyük bir ağ ile nasıl benzer bir görünüm oluşturabileceğinizi gösterir. Sadece koyu makyajınızı uygulayın ve web tasarımını ekleyin. Küçük örümceği bile ekleyebilirsiniz. Eğlenceli, basit ve son dakika makyaj fikri.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Basit Örümcek Ağı Makyajı

Kaynak: @amaterasubeauty

12. Ameliyat Makyajı

Yaratıcı bir son dakika görünümü arıyorsanız, bir sonraki seçim sizin için olabilir. Bu basit makyaj fikri, cerrahi bir görünüm yaratır. Bu tekniği plastik cerrahi kostümü veya hatta ölümsüz bir hasta yaratmak için kullanabilirsiniz. Herhangi bir parti için mükemmel olan hızlı ve kolay makyaj fikri.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Cerrahi Makyaj

Kaynak: @face_envy

13. Vampir Cadılar Bayramı Makyajı

Vampirler klasik Cadılar Bayramı kostümü fikirleridir. Sıradaki seçimimiz nasıl basitçe bir vampir görünümü oluşturabileceğinizi gösteriyor. Tek ihtiyacınız olan biraz koyu makyaj ve kırmızı makyaj. Koyu göz farı ve ruj sürün ve ardından göz çevresinde bazı damarlar ve bir kan damlası ile bitirin. Kırmızı kan için bir kalem kullanabilir veya biraz sahte kan ekleyebilirsiniz. Ancak, onu yeniden yaratmaya karar verdiniz, harika bir Cadılar Bayramı makyajı görünümüne sahip olacaksınız..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyajı Görünümleri için Vampir Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @güzellikbytots

14. Leopar Baskı Makyajı

Hayvanlardan ilham alan makyaj olmadan bir Cadılar Bayramı listemiz olamazdı. Hayvanlar havalı ve basit kostümler yapar. Sıradaki seçimimiz nasıl harika leopar desenli makyaj yapabileceğinizi gösteriyor. Sadece göz alıcı göz makyajı ile bir kedi gözü eyeliner hareketi oluşturun, resimdeki gibi biraz dudak rengi veya siyah ekleyin ve deseninizi ekleyin. Desen, sıvı astar veya yüz boyası ile oluşturulabilir. Sadece küçük c şekilleri oluşturun ve parıltı veya nötr bir gölge ile doldurun. Bu konuda size yardımcı olacak öğreticiler var.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Leopar Baskılı Makyaj

Kaynak: @karenada.makyaj

15. Yaşlılık Makyajı

Bir sonraki seçimimiz eğlenceli ve yaratıcı. Kullanıcıyı daha yaşlı gösteren makyajdır. Belki eski benliğinizin bir kostümünü yaratabilir ya da bu tekniği cadı gibi başka bir şey yaratmak için kullanabilirsiniz. Kırışıklık çizgilerini oluşturmak için tek ihtiyacınız olan nötr makyaj ve kahverengi makyaj. Ekstra olarak saçınıza ve kaşlarınıza biraz beyaz ekleyebilirsiniz. Bebek pudrası gri saç etkisi yaratacaktır..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Yaşlılık Makyajı

Kaynak: @mandyshaye

16. Jessica Tavşan Makyajı

kızıl kafalı mısın O zaman bu sonraki seçim tam size göre! Kırmızı kafalar için basit bir Cadılar Bayramı kostümü fikri Jessica Rabbit. Tek ihtiyacınız olan mor göz makyajı, kırmızı dudaklar ve kırmızı bir elbise. Eğlenceli bir kostüm ve herhangi bir partide hit olacak. Biraz daha vaktiniz varsa ve kızıl saçlarınız yoksa her zaman bir peruk satın alabilirsiniz..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Jessica Tavşan Makyajı

Kaynak: tek bacaklıgüzellik

17. Geyik Makyajı

Sevimli bir makyaj fikri mi arıyorsunuz? Sonra bir geyik görünümü oluşturmayı düşünün. Geyik makyajı kostüm partileri için çok popüler hale geldi, bu yüzden Cadılar Bayramı için mükemmel olurdu. Kendinize biraz çekici gözler verin, üst dudağınıza ve burnunuza biraz siyah makyaj ekleyin ve beyaz noktalarla bitirin. Vaktiniz varsa gölgelendirmeyi ekleyebilirsiniz..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Geyik Makyajı

Kaynak: @styledbyjamied

18. Ürkütücü İskelet Makyajı

Ürkütücü bir görünüm mü istiyorsunuz? O zaman bir iskelet tam size göre! Sıradaki seçimimiz, basit bir iskelet görünümünün nasıl oluşturulacağını gösteriyor. Yapmanız gereken tek şey, göz farı ve halihazırda sahip olduğunuz diğer makyajlarla göz alıcı gözler oluşturmak, ardından dudaklarınıza ve burnunuza biraz siyah makyaj eklemek. Siyah detayı oluşturmak için bir astar, yüz boyası veya yüz boyası mum boya kullanabilirsiniz. Zamanınız varsa, gölgeleme ekleyebilirsiniz. İskelet şekillerinde size yardımcı olacak çevrimiçi öğreticiler var.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Ürkütücü İskelet Makyajı

Kaynak: @loveseren

19. Kanlı Gözyaşları

Bir sonraki seçimimiz korkutucu ve basit. Bu fikir, gözlerin altına sahte kan eklenmiş normal bir günlük makyaj stili kullanır. Kanlı gözyaşları makyajınızı ürkütücü bir Cadılar Bayramı kostümüne dönüştürüyor. Yeniden yaratmak gerçekten çok kolay, sadece kendi makyaj stilini seç ve gözlerinin altına kan damlat..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Kanlı Gözyaşları

Kaynak: @makyajbymelfialho

20. Basit Cadılar Bayramı Makyajı

Ardından, zaten sahip olabileceğiniz makyajla oluşturulabilecek koyu bir makyaj görünümüne sahibiz. Tek ihtiyacınız olan siyah ve mor göz makyajı ve kırmızı dudaklarla bitirmek. Renkleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu, ürkütücü görünmek isteyen ama aşırıya kaçmayan bayanlar için harika. Son dakika Cadılar Bayramı görünümü olarak mükemmel.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Basit Cadılar Bayramı İlhamlı Makyaj

Kaynak: @boşta

21. Denizkızı Makyajı

Deniz kızları çok popüler Cadılar Bayramı kostümü fikirleridir. Bu Cadılar Bayramı’nda kolayca bir deniz kızı görünümü yaratabilirsiniz. Tercihen yeşil/mavi renklerle göz alıcı gözler yaratın ve ardından bazı aksesuarlar ekleyin. Bu mistik deniz kızının saçında bir deniz yıldızı ve yüzünde pullar var. Pullar, ışıltılı bir denizkızı ölçeği görünümü yaratır. Bu görünümü ucuz ve basit bir şekilde yeniden oluşturabilirsiniz..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyaj Görünümleri için Deniz Kızı Makyajı

Kaynak: @perlababe3

22. Sevimli Kedi Makyajı

Bir sonraki seçimimiz, bu Cadılar Bayramı’nda nasıl sevimli bir kedi olabileceğinizi gösteriyor. Tek ihtiyacınız olan siyah astar, ruj ve yüz boyası. Başka şeylere sahip değilseniz, sadece yüz boyasını kullanabilirsiniz. Sadece kedi gözü hareketi yaratın, burnunuza ve dudaklarınıza biraz siyah ekleyin ve bıyıkla bitirin. Bu basit ve eğlenceli bir görünüm. Kostümü tamamlamak için siyah bir kıyafetle giyin.

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyajı Görünümleri için Sevimli Kedi Makyajı

Kaynak: @nataliadutan

23. İllüzyon Cadılar Bayramı Makyajı

Listemizde son bu illüzyon makyaj fikri. Bu görünüm için tek ihtiyacınız olan normal makyajınız, siyah göz kaleminiz ve biraz beyaz yüz boyanız. Makyajınızı normal şekilde uygulayın ve siyah astar ile ana hatları oluşturun. Görüntüye benzer bir tasarım oluşturun ve vurgulamak için beyazı kullanın. Vaktiniz varsa gölgelendirmeyi de ekleyebilirsiniz..

Kolay, Son Dakika Cadılar Bayramı Makyajı Görünümleri için İllüzyon Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @makyaj.byapril

Kolay, son dakika Cadılar Bayramı makyaj fikirlerimizden ilham aldığınızı umuyoruz..

Previous Post
43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları
Next Post
43 ideas inspiradoras de tatuajes de flechas para mujeres