15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 En İyi Turuncu Tırnak Sanatı Fikirleri ve Tasarımları

31. Muhteşem ve Cesur Tırnak Tasarımı

Sıradaki manikür favorilerimizden biri! Çiviler uzun tabut şeklindedir ve çoğu şeffaftır. Berrak tırnakların tümü, yapraklar, yapay elmaslar ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı turuncu tırnak sanatıyla süslenmiştir. Bazı tırnaklar sadece turuncudur. Bu, sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak bir açıklama ve gösterişli mani..

Muhteşem ve Cesur Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbymztina

32. Turuncu Mermer

Mermer sanatı çok moda ve işte onu parlak turuncu renkle giymenin bir yolu. Bu tırnaklar uzun ve keskin stiletto şeklindedir. Bazı tırnaklar altın varak ve yapay elmaslarla sarıdır. Diğerleri beyaz, turuncu ve altın rengi mermer tasarıma sahipken. Bu mani çok etkileyici. Tüm görünümü yeniden yaratın veya mermeri tüm tırnaklara koyun. Mermer sanatı eğitimlerini çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Turuncu Mermer Stiletto Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

33. Alevli Neon Turuncu Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir alev tasarımımız var. Bu sefer tırnakların çoğu canlı mat turuncu bir tonda, bir tırnak ise folyo alevleriyle şeffaf. Renkten holografik alevlere kadar bununla ilgili her şeyi seviyoruz. Tırnaklarınız için holografik alevleri çevrimiçi satın alabilir, böylece bu görünümü kendiniz deneyebilirsiniz..

Alevli Mat Neon Turuncu Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

34. Altın Folyo Çiviler

Tırnaklarınızı bunun gibi bir tasarımla süsleyin. Her çivi, blok rengi, altın varak ve hatta mermer sanatı dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Renkler çarpıcı ve tırnak sanatı çok moda. Böyle bir mani, cesur olmak ve açıklama yapmak isteyenler için harika. Bunu yeniden yaratın ya da pembe ve turuncunun farklı tonlarını deneyebilirsiniz..

Portakallı Altın Folyo Çiviler

Kaynak: @nailbybano

35. Parıltılı Portakalın Farklı Tonları

Yazının önceki bölümlerinde portakalın farklı tonlarını kullanan bir mani sunmuştuk. Bu fikri beğendiyseniz, buna da bir göz atın. Burada görünümü giymenin farklı bir yolu var. Tırnakları kısadır ve turuncunun iki farklı tonu kullanılmıştır. Bir çivi de ışıltılı. Bu muhteşem bir tırnak tasarımı ve beş yerine sadece iki turuncu tona ihtiyacınız var..

Parıltılı Kısa Turuncu Çiviler

Kaynak: @danashes20

36. Turuncu Çizgili Çıplak Tırnaklar

Belki de turuncu trendi denemek istiyorsun ama aşırı abartılı tırnaklar istemiyor musun? Bu size benziyorsa, o zaman bu maniyi kontrol edin. Burada çıplak tabut çivilerimiz var ve her birinin çivi ucunda çapraz turuncu bir şerit var. Bu çok güzel bir fikir. Benzer bir şey deneyin veya vurgu tasarımı olarak turuncu şeritli tüm çıplak tırnaklara sahip olabilirsiniz..

Turuncu Çizgili Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @sheadgüzellik

37. Rhinestones ve Bir Çiçek ile Glam Mani

Bu sonraki tırnak tasarımını seviyoruz! Bu görünüm için uzun stiletto tırnaklarımız var. Tüm tırnaklar canlı ve koyu turuncu bir tondur, ancak bazı tırnaklar yapay elmaslar ve güzel bir beyaz çiçek ile süslenmiştir. Bu mani çarpıcı ve sizi öne çıkaracak. Bunu yeniden yaratın ya da çiçek olmadan yapay elmaslara sahip olabilirsiniz. Bu tasarım partiler için mükemmel.

Rhinestones ve Bir Çiçek ile Glam Mani

Kaynak: @fiina_naillounge

38. Trendy Turuncu ve Siyah Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir modaya uygun tasarımımız var. Tırnaklar kısadır ve birkaç farklı tasarım kullanılmıştır. İki renkte blok rengimiz var ve diğer tırnaklarda benzersiz siyah ve turuncu sanat var. Bu eğlenceli ve cesur bir tasarım ve yeni bir şeyler denemek isteyenler için harika. Bunu deneyin veya desenleri tüm tırnaklara koyabilirsiniz..

Trendy Turuncu ve Siyah Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

39. Parlak Pastel Turuncu Stiletto Çiviler

Bir sonraki tırnak tasarımı başka bir glam. Bu sefer, bazılarının açık turuncu ve ışıltılı, bir tırnağın daha parlak bir görünüme sahip olduğu keskin stiletto tırnaklarımız var. Güzel bir tırnak tasarımıdır ve partiler ve yaz için mükemmeldir. Bunun gibi turuncu tonlar herkese ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Parlak Pastel Turuncu Stiletto Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

40. Lezzetli Turuncu Çiviler

Parlak ve lezzetli portakal tonlarını seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu mani tam size göre. Bu görünüm için, tırnakların çoğu turuncu tonu veren aynı ifadedir. Vurgulu çivi daha koyu turuncu bir çerçeve ile daha açık turuncu iken. Bu, giymesi kolay ve eğlenceli bir tasarımdır. Yaz için harika olan başka bir şey.

Portakal Çivileri

Kaynak: @matica_ongles

41. Modern ve Eşsiz Mani

Modern, modaya uygun ve benzersiz tırnak sanatını seviyorsanız, buna bir göz atmalısınız. Tırnakların çoğu parlak turuncu renktedir ve bir vurgu çivisi vardır. Vurgulu çivi, ilave gümüş içeren siyah çizgi desenlerine sahiptir. Bu maniyi seviyoruz ve renk kombinasyonu çarpıcı!

Modern ve Eşsiz Mani

Kaynak: @nailsrnd

42. Turuncu Alev Çivileri

Alevler çok popüler görünüyor ve şimdi size göstereceğimiz başka bir sıcak tasarımımız var. Bu sefer tırnaklar turuncu alev sanatıyla çıplak. Resim, alevlerin farklı tırnak şekillerinde ne kadar harika göründüğünü gösteriyor. Bunu seviyoruz çünkü alevler modaya uygun ve açıklama yapıyor. Alev sanatı için öğreticileri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Turuncu Alevler

Kaynak: @fiina_naillounge

43. Turuncu Uçlu Hafif Çiviler

Turuncu giymenin daha sade yollarını seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada kısa ve hafif tırnaklarımız var. Her çivinin ayrıca turuncu bir ucu vardır. Turuncu uçlar çok moda görünüyor ve canlı renkleri tırnakları fazla aşmadan giymenize olanak sağlıyor. İpuçları için herhangi bir turuncu tonu kullanabilirsiniz..

Turuncu Uçlu Hafif Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

Umarız bu turuncu tırnakları seversiniz ve cesur rengi denemek için ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas