15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Şu Anda Denenecek 23 Sıcak Marley Twist Saç Modeli

11. Uzun, Ombre Bükümleri

Uzun Marley kıvrımlarını seviyorsanız, bir sonraki stil tam size göre. Bu tarz siyah ve kahverengi ombre kıvrımlarına sahiptir. Renk kombinasyonu çarpıcı. Bunun gibi bir şey yaz için veya yaklaşan özel günler için harika olurdu. Bunu herhangi bir renk kombinasyonuyla yeniden oluşturabilirsiniz..

Uzun Ombre Marley Twists

Kaynak: @abanaturelle

12. Jumbo Bükümler

Bükümlerinizi daha havalı ve havalı hale getirmenin harika bir yolu, onları altın iplik ipiyle süslemektir. Bu boyutta tıknaz kıvrımları şekillendirmenin en kolay yolu sevimli bir topuz veya yüksek bir at kuyruğu yapmaktır. Görünümü daha da çarpıcı hale getirmek için bir veya iki kıvrım bırakın.

13. Dokulu Bükümler

Marley kıvrımlarını sevmemizin nedeni çok açık – saçın dokusu var ve çok doğal görünüyor. Ayrıca, birkaç haftalık örgüler birkaç haftalık örgülerden daha iyi görünür çünkü doğal saçınız uzadıkça Marley kıvrımlarına karışır. Daha şık ve daha temiz bir görünüm tercih ediyorsanız, kıvrımlar size göre değil..

Dokulu Marley Büküm Stili

Kaynak: @viyletsol

14. Kıvırcık Uçlu Bal Sarısı Bükümler

Gönderinin başındaki sarışın kıvrımları beğendiyseniz, bir sonraki seçime bayılacaksınız. Kıvırcık uçlu sarı renkte düzgün uzun kıvrımlara sahiptir. Böyle bir şey yaz aylarında güzel görünebilir. Yeni sezon için tüm görünümünüzü aydınlatacak çarpıcı bir stil. Kullanılan saç: 8 paket FreeTress Equal Cuban Twist Marley Hair 16″ renklerde: OT27 (3 paket), T27 (2 paket), 27 (3 paket).

Bal Sarısı Marley Kıvırcık Uçlu Kıvrımlar

Kaynak: @miccheckk12

15. Bel Boyu Bükümleri

Ağır bir saç başı istemiyorsanız, Marley bükümleri tam size göre. Evet, kalın kıvrımlar oluşturmak için 8 pakete kadar saç kullanabilirsiniz, ancak nihai sonuç yine de süper hafif ve hacimlidir. Bu görünüm için stilistin 5 buçuk paket Marley saçına ihtiyacı vardı. Eğiticiyi izleyin Burada.

Tığ Marley Büküm Stili

Kaynak: @whatliesbeneaththeweave

16. Bükümlerinizi Şekillendirmenin Yolları

İşte bu sezon Marley burgaçlarınızı sallamanın farklı yolları hakkında bazı bilgiler! Gördüğünüz gibi bir başörtüsü tüm görünümünüze renkli bir hava katabilir. Yüksek bir atkuyruğu, yüksek bir topuz ile sallayabilir veya sadece bir türbana dönüştürebilirsiniz. Siyah kıvrımlarınızı öne çıkarmak için renkli ve parlak eşarplar tercih edin.

Bükümlerinizi Şekillendirmenin 4 Kolay Yolu

Kaynak: @a.dai.sha

17. Küçük Marley Bükümleri

Marley bükümlerini çıkarmak, kutu örgülerden çok daha hızlıdır ve saçı her zaman yeniden kullanabilirsiniz. İşte karamel uçlu güzel koyu kahverengi gölgede küçük Marley kıvrımlarına bir örnek. Süper doğal görünüyorlar ve stillendirmeleri kolay. Arada bir saç tokalarıyla onları canlandırın. Stilist, bu görünümü elde etmek için T27 renginde 6 paket Jamaikalı bükümlü Örgü saç kullandı. Bu stili nasıl yaptığını öğrenmek istiyorsanız, işte bir YouTube öğretici.

Küçük Marley Bükümleri

Kaynak: @kirathelight

18. Marley Twist Yarım Kabarık

Yarı yukarı, yarı aşağı bakışı seviyor musun? O zaman bu sonraki seçim tam size göre! Bu stil, benzersiz bir görünüm elde etmek için şık bir şekilde sarılmış çok kalın Marley Twist’lere sahiptir. Bunun gibi bir saç modeli vay ve tüm kızlara kıskançlık verecek. Bunun gibi bir şey her durum için harika, özellikle özel olanlar. Bunu daha küçük bükülmelerle de yeniden oluşturabilirsiniz. Cesur bir görünüm istiyorsanız daha büyük olanları tercih edin..

Marley Twist Yarım Kabarık

Kaynak: @abanaturelle

19. Tıknaz Marley Bükümlü At Kuyruğu

Sadece Marley kıvrımları havalı görünmekle ve bakımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun ömürlüdür. Marley kıvrımları 5-6 haftaya kadar sürebilir ve yine de taze görünebilir. Hızlı büyüyen saçlarınız varsa, 3-4 hafta dayanmasını bekleyin..

20. Küçük Marley Twists Kabarık

Özel bir şey mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki seçim sizin için. Bu saç modeli, çarpıcı bir kabarıklıkta şekillendirilmiş küçük kıvrımlara sahiptir. Böyle bir saç modeli, düğün gibi özel bir fırsat için harika. Bununla eğlenebilir ve kendi bükümlü kabarıklığınızı yaratmayı deneyebilirsiniz..

Küçük Marley Twists Kabarık

Kaynak: @mztarabelle

21. Basit ve Güzel Stil

Örgünüzün örgü gibi görünmesini istemiyorsanız Marley saçını tercih edin. Saç dokusu ve büküm yöntemi, örgünün doğal saçınızla mükemmel bir şekilde karışmasını sağlayarak doğal görünümlü koruyucu bir stil oluşturur.

Basit Marley Büküm Stili

Kaynak: @kudzai_k

22. Orta Marley Bükümleri

Marley kılı ucuzdur, mükemmel şekilde karışır ve kurulumu kolaydır. Saçınızın yoğunluğuna göre bölgenizin boyutunu belirleyin. Saçınız inceyse orta veya büyük bölümler kullanabilirsiniz. Yoğun saçlarınız varsa, küçük ve orta bükümler için daha küçük bölümleri tercih edin..

Orta Marley Bükümleri

Kaynak: @truessenceblog

23. Marley Büküm Örgülerini Şekillendirmenin Yolları

Gördüğünüz gibi, stil seçenekleri sonsuzdur. Yüksek atkuyruğu, düşük atkuyruğu, yarım atkuyruğu, yüksek topuz, alçak topuz, uzay topuzları, yarım topuz, yarı yukarı-yarı-aşağı sallayabilir hatta örebilirsiniz. Bazı stil bilgilerine ihtiyacınız olduğunda ilham alabilmeniz için bu resmi sabitlediğinizden veya kaydettiğinizden emin olun. Bir video eğitimi tercih ederseniz, bir tane bulabilirsiniz Burada.

Marley Büküm Örgülerini Şekillendirmenin Yolları

Kaynak: @thenotoriouskia

Umarız Marley bükümlü saç modellerimizden ilham almışsınızdır..

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas