15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 Güzel Düğün Makyajı Gelinler İçin Görünüyor

11. Pembe Parıltılı Gözler + Pembe Dudaklar

Parıltı, özellikle düğün gününde bir kızın en iyi arkadaşı olabilir..

Pembe Parıltılı Gözler Düğün Makyajı Görünümü

Kaynak: @auroramakyaj

Gözlerinizdeki ışıltı kadar dudaklarınız da kesinlikle göze çarpacaktır. Bu makyaj görünümü yumuşak ve kız gibi. Gördüğünüz gibi ışıldamak için parlak renkler kullanmanıza gerek yok..

12. Smokey Brown Cut Kırışıklık

Kanatlı eyeliner ve kesik kırışık görünüm ile dramatik bir bakış ekleyin.

Dumanlı Kahverengi Kesim Kırışık Düğün Göz Makyajı Görünümü

Kaynak: @makenziewilder

Bu, standart gelin makyajınıza göre daha ağır bir görünüm ama gün içinde kendinizi neyle rahat ve özel hissediyorsanız o oluyor. Her gelin farklıdır, bu yüzden bu çok ağır mı diye endişelenmeyin, bugün sizin gününüz ve kendi kurallarınızı siz belirleyin. Bu kesik kırışık kahverengide mükemmel görünüyor.

13. Parıltılı Alt Kirpik Çizgisi

Göz kapaklarınızda parıltı yerine alt kirpik çizginize eklemeyi deneyin..

Gümüş Glitter Düğün Göz Makyajı Görünümü

Kaynak: @makyajbyan

Bu, gözlerinizi genişletecek ve yüzünüzün hayat dolu görünmesini sağlayacaktır. Göz kapaklarınızı sadeleştirin, böylece odak tamamen alt kirpiklerde olsun.

14. Mavi Gözlü Gelinler İçin Mükemmel Görünüm

Gözlerin mavi mi?

Mavi Gözlü Gelinler İçin Düğün Makyajı Görünümü

Kaynak: @jadeywadey180

Hepimiz muhteşem gözlerimizi sergilemek isteriz ve bu makyaj görünümü mavi gözlü gelin adayları için idealdir. Çıplak dudak rengine sahip yumuşak, nötr renkler melek gibi görünüyor. Gözlerinizi aydınlatacak ve daha büyük görünmesini sağlayacak iç su hattını hizalamak için beyaz göz kalemi kullanın. Bu zamansız ve zarif. Birkaç yıl sonra düğün fotoğraflarınıza bakacaksınız ve bu makyaja karar verdiğiniz için mutlu olacaksınız..

15. Kırmızı Dudaklar

Son zamanlarda, daha fazla gelin seksi kırmızı dudakları tercih ediyor.

Kırmızı Dudaklar Düğün Makyajı Görünümü

Kaynak: @rfadai

Bırakın düğünümüz için en iyi zamanlarda bile mükemmel bir kırmızı ruj bulmak zor olabilir. Gün boyu kalıcı olacağından emin olmalısınız, ancak piyasada çok farklı markalar var, bu yüzden endişelenmeyin. Kırmızı dudakların hayranı olmak, düğününüze birçok yönden fayda sağlayabilir. Temanıza bağlanabilir ve vintage esintili bir görünüm olabilir. Kırmızı ruj sürmek bazen zor olabilir, bu yüzden büyük gününüzden önce pratik yapın. Kırmızı dudaklarınızın gün boyu kalıcı olmasını sağlamak için rujunuzu sürmeden önce dudaklarınıza ince bir kat astar veya fondöten sürdüğünüzden emin olun ve gün içerisinde pipetten içmeyin. Koridordan aşağı inmeden önce dişlerinizi kontrol ederek üzerlerinde ruj olmadığından emin olun! Göz kapaklarınızı basit ve parıltısız tutun. Vurgu, kırmızı tatlı dudaklarınıza kalmalıdır. Dudaklarınızı daha büyük ve dolgun göstermek için kırmızı dudak kalemi kullanın..

16. Uzun, Hacimli Kirpiklerle Işıltılı Gözler

Her şey gözlerle ilgili.

Gelinler İçin Işıltılı Düğün Göz Makyajı

Kaynak: @c_flower

Müstakbel kocanız gözlerinizin içine baktığında, yaşayan en şanslı adam olduğunu düşünecektir. Işıltılı ve hacimli kirpiklere sahip olarak muhteşem gözlerinize bakmasını sağlayın. Takma kirpiklerden rahatsızsanız, belki birkaç gün önce kirpik uzatmayı düşünebilirsiniz..

17. Kahverengi Gözler İçin Makyaj Görünümü

Kahverengi gözler, kahverengi parıltılı göz farı ile inanılmaz görünüyor.

Kahverengi Gözler İçin Düğün Makyajı

Kaynak: @sabellamakyaj

Gözlerinizin altında kahverengi bir göz farı kullandığınızdan ve efekt eklemek için hafifçe dağıttığınızdan emin olun..

18. Işıltılı, Romantik Gözler

Festivaller ve diğer etkinlikler için parıltı giymek basit olabilir.

Gelinler İçin Romantik Düğün Makyajı

Kaynak: @makyajbygisset

Düğününüz için parıltı giymek farklı bir hikaye olabilir. Rengini, dokusunu, elbisenize, düğün temanıza ve hatta dudak renginize uyup uymayacağını düşünmeniz gerekir. Bu ışıltılı, romantik görünüm her elbiseye yakışacak ve tek düşünmeniz gereken dudak renginiz. Nude dudak parlatıcısı veya nude mat rujla gidin.

19. Düğün Makyajı Esmerler İçin Bakın

Saçımıza uygun tonlar giymek tarzımız için hayati önem taşır..

Esmerler İçin Düğün Makyajı

Kaynak: @makyajby_ev21

Esmerler için bu stili seviyoruz. Bu tondaki parlak göz farı, koyu saçları tamamlar. Koyu renk gözler ve koyu saç, parıldayan göz farı ile çok iyi uyum sağlar.

20. Dumanlı Glam

Düğün gününüze gelince, istediğiniz her şey gider.

Dumanlı Düğün Göz Makyajı Görünümü

Kaynak: @jessiiistephiii

Gününüzde dumanlı gözler istiyorsanız, dumanlı gözlere sahip olacaksınız. Evlenmek büyük bir adımdır ve tüm gün kendinizi ve rahat hissetmeniz gerekir. Bu muhteşem, göz alıcı, dumanlı göz görünümüne bir bakın. Yüzünüz tüm gün kusursuz ve sofistike görünecek. Kate Middleton’ın gününde yaptığı gibi kendi makyajınızı yapmaya karar verirseniz, büyük gününüzden önce mümkün olduğunca çok pratik yaptığınızdan emin olun. Dumanlı gözler üzerinde ne kadar çok pratik yaparsanız, düğün sabahınızda o kadar rahat olursunuz. Dışarıda bir gecede makyajımız plana göre gitmediğinde ne olduğunu hepimiz biliyoruz, bu olursa nasıl hissedeceğinizi bir düşünün? Kırışıklıklarınızı önceden gidermeniz gerekir, böylece herhangi bir makyaj sorunuyla karşılaşırsanız ne yapacağınızı bilir ve sakin kalırsınız..

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas