15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Yaz İçin 21 Sevimli Lob Saç Kesimi

Yaz aylarında saçınızı değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok stil var, herkesin biraz saç ilhamına ihtiyacı olmasına şaşmamalı. Birçok insan saç randevusu almadan önce beğendiği saç modelini görene kadar bekleme eğilimindedir. Yılın saç modelinin (ya da yıllar demeliyim) muhteşem bir saç modeli olduğunu düşünüyoruz. Lob adıyla geçiyor. Başka bir deyişle, uzun bir bob. Lob’u istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Dalgalı, bukleler, düz, yukarı-do, yarı yukarı yarı aşağı stil, şık veya dağınık. Sadece uzun bir bobunuz olması, sahip olabileceğiniz tüm şekillendirme seçeneklerini durdurmaz. Hala saçını geri bağlama güvencen var.

Düşünmeniz için 21 kür lob saç kesimi bulduk.

1. Katmanlı Açılı Uzun Bob

Açılı lob ilginç, sevimli ve eğlencelidir. Lobunuza katmanlar eklemek saçınızı daha kalın hissettirecek ve daha fazla hacme sahip olacaktır. Açılı stil birçok ünlü arasında popülerdir ve tüm dünyada favoridir..

Katmanlı Açılı Uzun Bob

Kaynak: @erikrharris

2. Esmer Lob + Yüz Çerçeveleme Balayage Öne Çıkanlar

Lob saç kesimi yapmak için sarışın, kızıl saçlı veya pembe saçlı olmanıza gerek yok. Esmer saçlarınız varsa, lob farklı renkte saçlara sahip olmak kadar iyi görünüyor. Balayayı lob ile karıştırmak çarpıcı görünüyor. Yüz çerçeveleme vurgularına sahip olmak yüzünüzü vurgulayacaktır.

Balayage Çikolatalı Esmer Uzun Bob

Kaynak: pinterest.com

3. Dağınık, Dokulu Sarışın Uzun Bob

Dağınık saç trendini seviyoruz! Dağınık saçlar hala trend, bu yüzden yataktan çıkmış gibi görünmek bir zorunluluk, özellikle de ondan kurtulabileceğimiz zaman! Her kız dağınık saçları sever, değil mi? Dağınık saçlara sahip olmak, günün her dakikası için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir, sadece akışına bırakın..

Dağınık Dokulu Sarışın Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @hairbysabrie

4. Düz, Açılı Uzun Bob Saç Kesimi

Bu zarif ve stil çığlıkları atıyor. Düz, açılı uzun bir bob, keskinliğinizi ve stilinizi gösterecek. Önde biraz daha kısa bir arka kısım ile daha uzun tellerin rahatlığına sahipsiniz..

Düz Açılı Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @cleencuts

5. Kalın Saçlar için Lob Saç Kesimi + Bal Sarısı Balayajın Öne Çıkanları

Seksi, doğal görünen bir saç modeli istiyorsanız bu saç modeli tam size göre olabilir. Lob saç modeline sahip olmak eğlencelidir ve onu birçok şekilde şekillendirebilirsiniz. Daha kalın saçlar, uzun bob tarzında harika görünür ve bal sarısı balayage vurgularının eklenmesi, pastanın üzerine kremadır. Balayage vurguları doğal görünür ve ekstra stil dokunuşu ekler.

Kalın için Ballı Sarışın Balayage Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @theresebybangs

6. Esmer, Düz Lob

Düz, şık bir lob zarif ve sofistike görünüyor. Bu tarz her durum için mükemmeldir. Göz alıcı olabilir ve aynı zamanda nedensel bir tarz olarak harika olabilir..

Esmer Düz Uzun Bob Saç Kesimi

Kaynak: @camilacoelho

7. Sarışın Ombre Lob Saç Modeli

Biri ombre mi dedi? Ombre stilini dışlamayın. Ombre hala güçlü çocuklar! Lob ve sarışın ombre birlikte mükemmel görünüyor. Tüm yeni trendler devam ederken, insanlar ombre’yi unutuyor gibi görünüyor ama biz size hatırlatmak için buradayız..

Dalgalı Sarışın Ombre Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @mlchairstylist

8. Dalgalı, Katmanlı Lob + Karamelli Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Bu saç kesimi ve stil moda tutkunları için yapılmıştır. Şu anda devam eden çok fazla trend var, bu kadar havalı olmak inanılmaz! Bu tarz kıza sahip olarak caddede yürüyün! Karamel balyaj vurgulu dalgalı, katmanlı lobunuz var, daha ne isteyebilirsiniz ki?!

Karamel Balayaj Öne Çıkan Katmanlı Uzun Bob Saç Kesimi

Kaynak: @kenpavessalon

9. Patlama ile Lob Kesim

Lobunuzla kakül yapmaktan hoşlanır mısınız? Bunu tavsiye ederiz! Klasik bir lobu tercih etmek ve kakül yapmak zamansız ve şık görünüyor. İlk kez kakül yapıyorsanız ve gerginseniz, yine de saçınızı arkadan toplamak istemeniz ihtimaline karşı daha uzun kakül yapmayı deneyin. Bu saç modeli ile her iki dünyanın en iyisine sahip olabilirsiniz. Kaküller gözlerinizi ortaya çıkaracak ve onu her zaman çok farklı şekillerde şekillendirebilirsiniz. Kahküllerinizin yüzünüzden çıkmasını seviyorsanız, tel tokalarla geri kesmeyi deneyin. Saçınızı gün aşırı farklı şekillendirirseniz saç modelinizden sıkılmazsınız..

Kaküllü Uzun Bob Saç Kesimi

Kaynak: @cabelocurto

10. Öne Çıkan Balayajlı Kıvırcık, Dokulu Lob

Bukleler eklemek kilitlerinizi artıracaktır. Saçınız gevşek ve cansız hissediyorsa, kıvırmayı deneyin. Kıvırcık, dokulu lob çarpıcı ve çok kız gibi görünüyor. Balayage vurguları, başka hiçbir vurgulama tekniğinin yapamayacağı özel bir dokunuş katacak.

Balayage Öne Çıkan Kıvırcık Dokulu Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @rickymoica

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas