15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

35 Parlak Yaz Tırnak Tasarımları

Tırnak tasarımları karakterimizi göstermenin ve özgün olmanın bir yoludur. Heyecan verici tırnaklara sahip birini gördüğünüzde, gözleriniz anında onlara çekilir. Kabul edelim, hepimiz bu sezon seksi yaz tırnakları istiyoruz ama bazılarımız tırnak tasarımında o kadar iyi değil. Tırnak tasarımları harika görünebilir ancak kendiniz yapmak göz korkutucu olabilir. Panik yapmayın, biz Stay Glam’da herkes için 35 parlak yaz tırnak tasarımı bulduk. Denemeniz için sade, cesur, ışıltılı, çarpıcı ve çarpıcı tırnaklarımız var. Bu muhteşem tırnak tasarımlarını gördüğünüzde arkanıza bakmayacaksınız ve belki de sadece yaz için değil tüm yıl boyunca bu tarzlara sahip olacaksınız. Tasarımınıza her zaman daha koyu renkler ekleyebilirsiniz. Yaz tırnaklarımıza bakarken iyi eğlenceler ve umarız birkaç stil denersiniz.!

1. Mükemmel Yaz Çivileri

Ne kadar çok renk o kadar iyi. Yaz tam olarak budur. Bu mükemmel yaz rengi ojeler ile hem yaz yanınızı hem de eğlenceli yanınızı sergileyeceksiniz. Siyah renk, parlak renklerle çok sert değildir. Bu, tırnak kutunuzdaki koyu renkleri yumuşatmanın bir yoludur. Başparmak ve ilk parmak için parlak renkler seçin, ardından bir ışıltı ve tırnak sanatı dokunuşuyla karıştırın. Bu muhteşem gün batımı tırnak tasarımı öne çıkıyor ve yaz ile ilgili.

Parlak Yaz Tırnak Tasarımı 2016

Kaynak: @badgirlnails

2. Sevimli Karpuz Tasarımı

Son birkaç yıldır meyve, tırnaklar ve moda için popüler bir seçim oldu. Bu sevimli karpuz tasarımı kalbinizi eritecek. Tamam, kesin bir karpuz değil ama karpuz yanılsaması veriyor. Kolaydır ve bunu herkes yapabilir. Pastel pembe, nane yeşili ve beyaz gölge birlikte çok iyi çalışır. Vurgulu tırnağınıza karpuz görünümünü ekleyerek görünümü tamamlayın. Başka bir renkle başlayana kadar ojenin kurumasını beklemeyi unutmayın. Karpuz için siyah 3 nokta gereklidir, bunu unutmayın!

Yaz İçin Kısa Karpuz Tırnak Tasarımı

Kaynak: @lettslooks

3. Parıltı & çiçek tasarımı

Parıltılı ve çiçekli tırnaklar cennette yapılan bir eşleşmedir. Hem parıltılı hem de çiçekli baskılar çok kadınsı ve kız gibi, bu yüzden neden ekstra vay etkisi için ikisini birleştirmiyorsunuz? Detaylı tırnakları tamamlamak için birkaç soluk renk ekleyin. Nane yeşili ve soluk pembe birlikte iyi çalışır.

Yaz İçin Parlak Çiçek Tırnak Tasarımı

Kaynak: @xxlovelauren

4. Neon Turuncu Ombre Çiviler

Tırnak koleksiyonunuzda neon turuncu bir ojeye sahip olmalısınız. Turuncu ombre tırnaklarınız varsa, arkadaşlarınızın ne kadar harika göründüklerine dair yorum yapacaklarını garanti edebilirim. Sezonun vazgeçilmez oje stiliniz olabilir! Tırnak uçlarınızdaki ekstra parlaklık için parlak bir süper parlak son kat ekleyin..

Yaz Neon Turuncu Ombre Çiviler

Kaynak: @ev hanımı

5. Renkli Çizgiler

Çizgiler her zaman eğlencelidir. Yaz havasını hissediyorsanız, bu stile gidin. Tırnak kutunuzdan birkaç parlak renk alın ve iki orta tırnağı süsleyin. Fotoğraftan da görebileceğiniz gibi, bir sıra takip etmenize gerek yok, sadece hissettiklerinizle hareket edin. Seçtiğiniz seçimden iki renk alın ve diğer tırnakları şerit efekti olmadan boyayın..

Yaz İçin Renkli Çizgili Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailistayco

6. Gökkuşağı Çivileri

Öne çıkmak istiyorsanız, gökkuşağı tırnaklarıyla gidin. Bu alışılmadık bir durum ve insanlar tırnaklarınızı nasıl böyle boyadığınızı merak edecekler! Çok yazlık ve herhangi bir kıyafetle harika görünecek.

Yaz İçin Gökkuşağı Ombre Tırnak Tasarımı

Kaynak: @xxlovelauren

7. Ananas Çivileri

Yemeğin moda olduğunu hepimiz biliyoruz… Neden onu tırnaklarınıza da eklemeyesiniz ki! Ananaslar artık her yerdeler ve çizmeleri çok kolay. Ananasınıza biraz parıltı ekleyerek tırnaklarınızla eğlenin. Bu eğlenceli ve canlı.

Yaz İçin Pembe ve Sarı Ananas Çivileri

Kaynak: @superflynails

8. Pembe & Altın Çiviler

Pastel renkler yaz için çok güzel. Bu pastel pembe renk, parıltıyla birlikte kullanıldığında çarpıcı ve kız gibi görünüyor. Bu herhangi bir etkinlik için ideal görünecek.

Pembe ve Altın Yaz Çivileri

Kaynak: pinterest.com

9. Güzel Mavi & Beyaz Tasarım

Bu muhteşem mavi ve beyaz tasarımla iddialı yönünüzü tırnaklarınıza taşıyın. Karmaşık görünebilir ama güven bana, tek ihtiyacın olan tırnak bandı ve daha farkına varmadan profesyonel olacaksın. Beyaz ve mavi bir gölge seçin ve boyayın. Bölümleri dilediğiniz gibi ekleyin ve unutmayın, iş tırnak tasarımında kural yoktur.!

Yaz İçin Mavi Beyaz Tırnak Tasarımı

Kaynak: pinterest.com

10. Mükemmel Tatil Çivileri

Yakında tatile mi gidiyorsun? Hiçbir yere gitmiyor ve biraz moraliniz bozuk olsa bile, tırnaklarınızı bu şekilde boyayın, sizi yaz havasına sokacaktır. Bunlar parlak, canlı ve yılın bu zamanı için mükemmel.

Yaz İçin Tatil Tırnak Tasarımı

Kaynak: @mkmk1209

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas