15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

31 Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Balo Saç Modelleri

Harika bir balo saç modeli bulamamak kızların en kötü kabusu. Bu, baloya gitmenin o kadar önemli bir parçası ki, bazı kızlar bir yıl sonrasını bile planlıyor. Balo sezonu burada ve ne düşündüğünüzü biliyoruz. Saçım nasıl olacak? En iyi şekilde görünmek ve hissetmek istediğiniz için bu büyük bir karardır. İster uzun ister kısa saça sahip olun, saç stiliniz kıyafetinizi tamamlamalı ve size ekstra özgüven kazandırmalıdır. Elbisenizi seçtikten sonra, belki de elbisenizi düşünmeye başlamadan önce, saçınızı nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Birçok kız için saç elbiseden daha önemlidir. Saçınız doğru hissetmiyorsa, hiçbir şey doğru hissetmeyecektir, bu yüzden doğru şekilde yapmanız gerekir..

Hepimizin kötü saç günleri var ve kesinlikle balo arifesinde bu günlerden birine sahip olmadığınızdan emin olmak istiyorsunuz. Saçınızı kestirmeyi düşünüyorsanız, ancak bütün gece dağılacağından endişe ediyorsanız, neden yarı yukarı yarı aşağı saç stilini tercih etmiyorsunuz? Bu sayede hem saçınızın uzunluğuna hem de muhteşem bir tasarıma sahip olacaksınız. 31 yarı yukarı yarı aşağı balo saç modellerimize bir göz atın. Herkes için bir stil var.

1. Balık Kuyruğu Örgü Yarım Kabarık

Bu balo için zarif ve muhteşem bir tarz. Balık kuyruğu örgüler çok güzel ve herhangi bir kıyafeti inanılmaz gösteriyor. Saçınızda da doğal veya boyalı tonlarınızı öne çıkarırlar. Oluşturması süper kolay ve hızlıdır. Hacim eklemek için saçınızı bükün ve ardından balık kuyruğu örgüsüyle başlayın. YouTube’da bir sansasyon haline geldiler, bu yüzden nasıl balık kuyruğu örüleceğinden emin değilseniz, oraya bir göz atın ve ne kadar çabuk öğreneceğinize şaşıracaksınız..

Balo için Basit Balık Kuyruğu Örgü Yarım Kabarık

Kaynak: @hairbypris

2. Güzel Bukleler + Şelale Örgüsü

Bukleler muhteşem. Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, bunu oluşturmanız daha hızlı ve daha kolay olacaktır. Değilse, saçınızı kıvırmak için fazladan zaman tanıyın ve ardından şelale örgüsüne şekil verin. Örgü çok ince ama çok etkili.

Şelale Örgü Kıvırcık Saç Yarım Kabarık

Kaynak: @hair_by_zolotaya

3. Örgülü Yarım Kabarık

Çok sayıda farklı stil örgü ile bu ekstra çekiciliği elde ettim. Bu, saçı yüzünüzden uzak tutacak, güzel makyajınızı gösterecek, sırt ise kadınsı ve kadınsı bir görünüm yaratacaktır. Farklı örgüler denemekten korkmayın, yeteneğinizi gösterin!

Balo için Örgülü Yarım Kabarık Saç Modeli

Kaynak: @instibraid

4. Yarı Kıvrılmış Saç

Harika saçlarınız varsa, onu göstermek için fazla bir şey yapmanız gerekmeyebilir. Bu basit yarı yukarı bükülmüş saç modeli harika görünüyor. Her şey bu tarzdaki kıvrımlarla ilgili ve herkes saçı bükebilir. Uzman olmanıza gerek yok. Saçınızın kısımlarını tutun ve bükün ve ardından tel toka kullanın. Saçınızı kıvırarak görünümü tamamlayın ve gitmeye hazırsınız. Büküm yapmak o kadar kolay ki, muhtemelen ne yaptığınızı bilmeden saçınızı büküyorsunuz.!

Balo için Yarım Kıvırcık Saç

Kaynak: @heidmariegarrett

5. Alaylı Taç +  Örgülü Saç Bandı

Bu harika bir para tasarrufu saç modeli. Saç bandı almanıza gerek yok, örgülü bir saç bandıyla kendiniz yapın. Birçok yönden bu, bir saç aksesuarı satın almaktan daha iyidir. Yüksek tepeyi oluşturmak için tepenizi (arka tarak olarak da bilinir) kızdırmanız gerekecektir. Taç örgünüzü tamamlayacak. Bu size zaman ve para kazandıracak, bu yüzden pratik yapın.

Örgülü Kafa Bantlı Alaylı Yarım Kabarık

Kaynak: @braidtrends

6. Orta Boy Saçlar İçin Basit Stil

Omuz boyunda bir bobunuz var ve sizin için çok fazla stil olmadığından endişeleniyor musunuz? İşte size mükemmel bir stil. Her iki taraftan iki parça alın ve saçınızı örmeye başlayın. Stil kendini gösterdiği için bu stile bir saç parçası veya herhangi bir saç aksesuarı eklemeye gerek yok.

Orta Boy Saçlar İçin Örgülü Yarım Kabarık

Kaynak: @blomeblowdrybar

7. Sevimli Yarım Yukarı Saç Fiyonk

Bu balo için en şirin saç modeli. Bu muhteşem yaya sahip olmak saçınızı kız gibi ve sevimli gösterecek. Dikkati yaya çekmek istediğiniz için saçınızın geri kalanını basit tutun ve başka bir şeye değil.

Balo için Yarım Saç Fiyonklu Saç Modeli

Kaynak: @hair_by_zolotaya

8. Kıvırcık & Örgü ile Hacimli Saçlar

Bu stille saç hacminizi artırın. Bukleler size ekstra bir ağırlık verir ve buklelere hacim eklediğinizde, istediğiniz ekstra sıçramayı yaratırsınız. Buklelerle harika görünen ince bir örgü ekleyin. Doğal görünen bukleler elde edin ve tüm akşam saçınızda kalması için biraz saç spreyi ekleyin..

Balo için Kıvırcık Hacimli Saçlar

Kaynak: @braidtrends

9. İp Büküm Yarım Kabarık

Bu ip büküm stili çarpıcı. Bu tarz zarif ve kız gibi ve şaşırtıcı bir ip gibi görünüyor! Giymeye karar verdiğiniz herhangi bir elbise için mükemmeldir. Cesur hissediyorsanız ve ekstra özel hissetmek istiyorsanız, fotoğraftaki gibi çift iplere gidin. Tüm arkadaşlarınızın tüm akşam saçınız hakkında konuşacağını garanti edebiliriz..

Uzun Saçlar İçin Halat Bükümlü Yarım Kabarık

Kaynak: @blomeblowdrybar

10. Çiçekli Muhteşem Bukleler

Bu fotoğrafa bakarak, güzel çiçeklerin bir saç stilini ne kadar tamamladığını görebilirsiniz. Birkaç renkli çiçek ekleyerek buklelerinize benzersiz bir stil katın. Tek bir renkte kalabilir veya fotoğraftaki gibi birkaç farklı renk ekleyebilirsiniz. Elbisenizin rengini veya makyajınızı çiçeklerinizle eşleştirmeyi bile düşünebilirsiniz..

Balo için Çiçekli Kıvırcık Saç

Kaynak: @elstile

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas