15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 İçin 61 En İyi Ters Bob Saç Modelleri

11. Kısa & Şık Ters Bob

Bu çok şık bir kesim. Sadece şu hacme bakın! Bu şık mezun bob, her durum için mükemmeldir. İş, partiler, hatta süpermarkete gitmek. Koridorda yanından geçtiğin her kadının kıskançlığı olacaksın. Bu tarz herhangi bir renkte çarpıcı görünecek. Yani denememek için hiçbir nedeniniz yok. Bu saç modelinin uzun ince boyunlu birine çok yakışacağını düşünüyoruz çünkü onu güzel bir şekilde vurgulayacaktır..

Kısa Şık Ters Bob saç kesimi

Kaynak: @hairbyedwin

12. Katmanlı Sarışın Ters Bob

Bu sarışın bob, gördüğümüz en iyilerden biri olmalı. Koyu ve açık sarışın arasındaki geçiş kusursuzdur, bu nedenle oldukça doğal bir görünüm elde etmek, ancak yine de modaya uygun bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu görünüm mükemmeldir. Şu dalgalı katmanlara bakın! Buklelerin nasıl göründüğünü de seviyoruz. Saçı çok hacimli gösteriyorlar ve stile oldukça dağınık bir görünüm katıyorlar..

Katmanlar ile Sarışın Ters Bob

Kaynak: @hairbynoora

13. Hacimli Stil

Hacim, hacim, hacim. Saçınızda biraz güçlenmeyi seviyorsanız bu stile bayılacaksınız. Kısa, dalgalı katmanlar kesinlikle gidilecek yoldur ve yönetilmesi de çok kolaydır. Yüzü çerçeveleyen uzun ince uçlar, tüm görünümün çok daha yumuşak görünmesini sağlar. Özellikle arka kısım tek renk olduğu için oldukça düzgün görünüyor. Bu bobun o mat görünümü, onun keskinliğine gerçekten katkıda bulunuyor..

Kısa Ters Bob Saç Kesimi Fikir

Kaynak: @accomando

14. Gri Ters Bob

Gri olmak artık kötü bir şey değil. Aslında ister inanın ister inanmayın bir trend. Bu kadın tabii ki doğal olarak beyazlamak için çok genç, bu yüzden saçlarını boyatmış olmalı. Düşünsene, genç yaşlarında gri bir bob sallayabilirsen, gerçek gri saçların doruğa çıkmaya başladığında çok iyi görüneceğini biliyorsun. Bu gri saç da ışığın altında çok güzel parlıyor.

Gri Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @cococabelo

15. Uzun Ters Bob + Karamel Öne Çıkanlar

İşte size uzun bob sevenler için başka bir lob. Lezzetli karamel vurgularıyla dolu. Bu görünüm, saç stilinizi bakım cephesinde oldukça düşük tutmak, ancak yine de kafaları çevirmek istiyorsanız mükemmeldir. Bu tarzda çikolata ve karamel tonları arasındaki geçiş oldukça incedir. Işık bu saç stilini yakaladığında gerçekten canlanıyor. Her gölgeyi harika bir şekilde aydınlatır – tüm görünümü yoğunlaştırır.

Karamel Öne Çıkan Uzun Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hearsalon

16. Dalgalı Bob Kesim + Öne Çıkanlar

Öne çıkanlar, herhangi bir görünümü yükseltmeye gerçekten yardımcı olur. Ve bu tam olarak bir sonraki ‘yap’ ile ilgili durum. Bu sarı uçların ne kadar parlak olduğunu sevmelisiniz – bu bizim en sevdiğimiz kısımlardan biri, orası kesin. Bu kesimin de ne kadar dalgalı olduğuna bir bakın. Gerçekten tüm stili bir araya getiriyor. Bir görünüme hacim eklemek için katmanların her zaman gerekli olduğunu gösteriyor. Bu onlara hiç ihtiyaç duymuyor.

Dalgalı Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @glamiris

17. Pastel Mor Bob

sen de dilsiz misin İyi anlamda dilsiz. Bu görünümü oluşturmak için morun farklı tonlarının harmanlanması gerçekten ilham verici. Pastel mor gerçekten normal saç rengi seçiminiz değil, ancak doğru yapılırsa gerçekten muhteşem görünebilir. Sadece şuna bakın ‘yap. Bahse gireriz şimdi mor olmayı düşünüyorsun. Ve seni suçlamıyoruz – aynı şeyi düşünüyoruz.

Pastel Mor Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @cassderosa

18. Kısa Sarışın Bob

İşte oldukça benzersiz bir stil. Bir öncekinin ya da herhangi bir şeyin olmadığından değil. Öndeki uzun uçları ve kısadan uzuna akışın oldukça dik olmasını gerçekten seviyoruz. Bunu oldukça dramatik bir görünüme kavuşturmak. Bu tarzın sarı tonları çok parlak. Güneş üzerlerinde parlarken muhtemelen daha da parlaktırlar. Bu “yap” ile caddede yürürken fark edileceğinizden emin olabilirsiniz..

Kısa Sarı Ters Bob Saç Modeli

Kaynak: @K.Yeşil_Hair

19. Orta Boy Bob

Her iki dünyanın en iyisi. Bu, tüm uzun saç sevenler için harika. Arkası o kadar kısa bile değil, bu yüzden üşüme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Eğer bu insanların gerçekten endişelendiği bir şeyse. Bu görünümdeki vurguların dahil edilmesini seviyoruz. Özellikle vurgular olarak nasıl başladıkları ve uçlara doğru tek saç rengine nasıl karıştıkları. Bu stil, saçlar uzamaya başladığında bile harika görünecek..

Orta Boy Ters Bob Saç Modeli

Kaynak: @glamiris

20. Dalgalı Gül Altın Bob

Gül altın şu anda çok “içeride”. Bunu daha çok mücevherde gördük ama sonunda saç endüstrisine geçişini görmek çok güzel. Bu çok zahmetsiz bir görünüm ve onu oldukça kolay bir şekilde çoğaltabilirsiniz. Saçınızı pembe altın rengi bir saç rengiyle ombre yaptırın ve ardından ters çevrilmiş bir bob şeklinde kesmesini sağlayın. Bukleler için onları oluşturmak için çok uzun zaman harcamanıza gerek yok. Ne kadar gevşek, o kadar iyi.

Dalgalı Gül Altın Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hairbykimtran

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas