15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

21 Sevimli ve Kolay Dağınık Topuz Saç Modelleri

11. Hacimli Oldukça Dağınık Topuz Fikir

Sırada, bir peri masalından fırlamış gibi görünen bir saç fikrimiz var. Bu görünüm için topuz gevşek ve dağınık. Saç kıvrılmış olsa da, saç stiline zarafet görünümü verir. Bu çok güzel bir saç modeli ve her durum için giyilebilir. Balo, düğün veya göz alıcı ve şık görünmek istediğiniz herhangi bir etkinlik için mükemmel olurdu..

Hacimli Oldukça Dağınık Topuz Fikir

Kaynak: @tonyastylist

12. Basit ve Kolay Giyilebilir Düşük Topuz

Basit saç modellerini seviyorsanız bu model tam size göre. Saç, ense kısmında düşük ve gevşek bir topuz haline getirilir. Ayrıca benzersiz bir saç tokası da var. Bu şık bir saç fikri ve rahat günler için mükemmel olacak. Herhangi bir saç tokası kullanabilirsiniz, bir toka harika görünür. Bunun gibi bir topuz daha uzun saçlarda işe yarar.

Basit ve Kolay Giyilebilir Düşük Topuz

Kaynak: @michaelgrayhair

13. Scrunchie ile Günlük Yüksek Topuz

Bazı günler, saçınızın tamamını ortadan kaldırırken şık görünen bir saç modeli istersiniz. Bunun gibi günlerde, bunun gibi bir topuz düşünmelisiniz. Saç, başın üzerinde dağınık bir topuz şeklinde şekillendirilir. Yanlarda gevşek saçlar var ve topuz bir toka ile aksesuarlı. Hem serin tutabileceğiniz hem de modaya uygun görünebileceğiniz için mükemmel bir yaz saç modeli..

Scrunchie ile Günlük Yüksek Topuz

Kaynak: @michaelgrayhair

14. Günlük ve Rahat Topuz

Bir sonraki saç fikrimiz rahat ve modaya uygun. Burada sadece enseye bağlanan küçük bir topuz var. Topuzda ve başın yanlarında da gevşek saçlar var. Bu topuz zahmetsizce şık görünüyor ve dağınık saçlara ihtiyaç duymadığınız, ancak aynı zamanda sevimli görünmesini de istediğiniz yoğun günler için mükemmel olurdu..

Günlük ve Rahat Topuz

Kaynak: @hairtrends.19

15. Göz Alıcı Yüksek Topuz Saç Modeli

Size göstermemiz gereken bir sonraki çörek, favorilerimizden biri! Bu saç modeli, yanlarda gevşek saçlı çok göz alıcı bir topuz içerir. Çok romantik ve şık bir topuz ve bize eski Gibson Girl saç modelini hatırlatan başka bir görünüm. Bunun gibi saçlar, özel bir durum için harika bir seçim olacaktır – kesinlikle ilgi odağını çalacaksınız.!

Göz Alıcı Yüksek Topuz

Kaynak: @tonyastylist

16. Gevşek Saçlı Güzel Düşük Topuz

Tüm büyük ve cesur saç modelleri size göre değilse, bunun gibi daha sade bir görünüm düşünebilirsiniz. Burada ense kısmında şekillendirilmiş küçük ve alçak bir topuz var. Üstte biraz hacim var ve gevşek saçlar da var. Doğrudan gösterişli bir kırmızı halı etkinliğinden görünen şık ve zarif bir saç modeli. Bu çarpıcı bir dağınık topuz ve herkes üzerinde harika görünecek.

Gevşek Saçlı Güzel Düşük Topuz

Kaynak: @adhelinka

17. Örgülü Rahat Topuz

Sade ve sade bir topuz seçmek zorunda değilsiniz, baş aşağı bir Fransız örgüsü ile saç stilinizi hareketlendirebilirsiniz. Burada başın arkasına yerleştirilmiş güzel bir örgü ile şirin ve dağınık bir topuz var. Çok moda bir saç fikri ve yaz ve festivaller için mükemmel olurdu..

Örgülü Rahat Topuz

Kaynak: @_beautybykaylarene

18. Sevimli Düşük Topuz Kabarık

Sırada sevimli ve basit dağınık bir topuz var. Bu, saçın sadece büküldüğü ve düşük bir topuz haline getirildiği çok basit bir stil. Bunun gibi saçlar yaz düğünleri veya balo için mükemmel olurdu. Bu stili herhangi bir saç uzunluğunda yeniden oluşturabilirsiniz..

Dağınık Düşük Topuz Kabarık Fikir

Kaynak: @emilyrosehannon

19. Gevşek Saçlı Dağınık Topuz

Yaz geldiğinde ya da plaja tatile gittiğinizde hem kolay şekil alan, hem kolay giyilen hem de serin tutan saçlara ihtiyacınız var. Bu topuz tüm kutuları işaretler. Saçlar yüksek topuz şeklinde şekillendirilir. Karmaşık bir saç modeli değildir, böylece kolayca yeniden oluşturabilirsiniz ve uzun sürmez. Saçlar çok yüksek olduğu için boynunuzu da uzak tutacaktır, böylece serin kalabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz ıslanırsa yine de sevimli görünecektir. Glam bir görünüm ve sıcak yaz sezonu için mükemmel.

Gevşek Saçlı Dağınık Topuz

Kaynak: @michaelgrayhair

20. Rahat Bukleli Şık Yüksek Topuz

Daha rahat bir topuz istiyorsanız ama çok dağınık olmasını istemiyorsanız, bu saç fikri tam size göre olabilir. Burada önünde biraz gevşek saçlı güzel bir yüksek topuz var. Bu topuz biraz dağınık ama yine de çok zarif ve şık. Kıvrık bir topuz giymenin daha keskin bir yolu ve bir etkinlik için göz alıcı görünmeye ihtiyaç duyan, ancak aynı zamanda benzersiz stil anlayışını da göstermek isteyenler için mükemmel..

Rahat Bukleli Şık Yüksek Topuz

Kaynak: @hair_by_lynda

21. Dağınık Düşük Kabarık

Size göstermemiz gereken son saç modeli boho bir havaya sahip. Bu saç fikri, çok düşük şekillendirilmiş dağınık bir topuz içerir. Yanlarda da gevşek saçlar var. Kumsal bir görünüme sahip olduğu için bu saç modeli yaz için mükemmel olurdu. Bu bir plaj ya da yaz düğünü için muhteşem bir saç modeli olurdu..

Dağınık Düşük Kabarık

Kaynak: @blohaute

Umarız bu dağınık topuz saç modellerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas