15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Meşgul Kadınlar için 23 Süper Kolay Updos

11. Fiyonklu Dokulu At Kuyruğu

Ardından, başka bir at kuyruğumuz var. At kuyruğu yüksek stilde ve aynı zamanda dokulu. Ayrıca güzel bir mavi fiyonk var. Yayı seviyoruz çünkü at kuyruğuna şık ve benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Dokulu saç, yayın sinirli görünmesini sağlar. Herhangi bir fiyonk ile yeniden yaratabilirsiniz ve benzer bir tarz, düğün gibi özel bir durum için çok sevimli ve zarif görünecektir..

Fiyonklu Dokulu At Kuyruğu

Kaynak: @maggiemh

12. Basit Yan Örgü

Örgülü saç stillerini seviyorsanız, bir sonraki görünümü görmeniz gerekir. Saç, balık kuyruğu örgüsü şeklinde şekillendirilir ve yandan giyilir. Herkese yakışacak basit ve kullanımı kolay bir saç modelidir. Balık kuyruğu görünümünü yeniden oluşturabilir veya tercih ettiğiniz farklı bir örgüyü kullanabilirsiniz. Böyle bir saç modeli kısa saçlara da çok yakışacaktır..

Basit ve Kolay Yan Örgü Görünümü

Kaynak: @michaelgrayhair

13. Renkli Yarım Yukarı Saç Modeli

Bir sonraki saç fikri renkli ve benzersiz. Bu görünüm için, üç parlak saç lastiği ile üç ayrı at kuyruğu oluşturuldu. Saçın bir kısmı da gevşek bırakılır, bu da şık bir yarım kabarıklık yaratır. Balon saç modellerinden birine benzediği için bu saç stilini seviyoruz. Bu sevimli ve güzel bir kabarık. Daha kısa saçlarda yeniden oluşturabilirsiniz ve farklı saç lastikleri de kullanabilirsiniz..

Renkli Yarım Yukarı Saç Modeli

Kaynak: @michaelgrayhair

14. Örgülü Şık Yüksek At Kuyruğu

Bir glam kabarıklığına mı ihtiyacınız var? O zaman bu senin için. Burada gökyüzü yüksek bir at kuyruğumuz var. Saçların tamamı şık ve düzdür. Saç ayrıca iki örgü ile tamamlanır. Bunun gibi bir kabarık, festivaller, yaz veya partiler için mükemmel olacaktır. Gösterişli bir saç modeli için uzun saçla deneyin, ancak daha kısa saçla da kullanabilirsiniz..

Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @natalieannehair

15. Aksesuarlı Düşük Topuz

Ardından, güzel bir kabarıklığımız var. Saç, ensede gevşek bir topuz haline geri süpürülür. Bu saç modelinin de çarpıcı inci aksesuarları var. Bu kombinasyonu seviyoruz çünkü dokulu topuz incilerin sinirli görünmesini sağlıyor ve inciler topuza zarafet katıyor. Muhteşem bir saç modeli ve benzer bir şey bir düğünde güzel görünecek. Ayrıca biraz yumuşatabilir ve aksesuarsız böyle bir topuz takabilirsiniz..

Aksesuarlı Düşük Topuz

Kaynak: @blohaute

16. Uzun Örgü At Kuyruğu

Kabarıklığınızın vay için çok karmaşık olması gerekmez. Böyle bir şey deneyebilirsin. Burada gök yüksekliğinde bir at kuyruğumuz var ve saçlar üç telli bir örgü şeklinde şekillendirildi. Gördüğünüz gibi örgülü at kuyruğu harika görünüyor! Ayrıca, örgünün Bella adını da hecelemek için harflerle donatıldığını fark edebilirsiniz. Bu çok benzersiz ve benzer bir stil, saçınızı kalabalığın arasından öne çıkaracak. Harfler veya kelimeler içeren klipleri çevrimiçi olarak satın alabilir ve bunları kullanarak kendi kişiselleştirilmiş örgünüzü oluşturabilirsiniz..

Uzun Örgü

Kaynak: @natalieannehair

17. Şık Düşük At Kuyruğu

Özel bir gün için zarif bir saç stiline mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, bu mükemmel olabilir. Burada aksesuarlı çok düşük bir at kuyruğumuz var. Gerçek at kuyruğu rahat görünüyor ve güzelce kıvrılmış. Beyaz çiçekli altın bir saç aksesuarı da var. Çiçekler ve gevşek bukleler, düğün için mükemmel olacak şık ve romantik bir saç modeli yaratır. Randevu gecesi gibi farklı bir durum için aksesuarsız saç modelini deneyebilirsiniz..

Şık Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @megantherescouture

18. İki Sevimli Çörek

Gönderinin önceki bölümlerinde iki topuzlu bir saç modeli sunduk. Bu saç modelini sevdiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Saçın yarısı iki topuz haline getirilir ve kalan saçlar serbest bırakılır. Bu modaya uygun bir yarım kabarıklık yaratır ve herkes üzerinde sevimli ve şık görünecek. Bu stili örgüler ve yüzüklerle yeniden yaratabilir veya sadece iki topuz ve gevşek saçlarla basit tutabilirsiniz..

İki Sevimli Çörek

Kaynak: @alishajaredhairartistry

19. Yan Örgü ve Kafa Bandı

Saçınızı canlandırmanın bir başka harika yolu da saç bandı kullanmaktır. Böyle bir kabarıklığı deneyebilirsin. Burada, parlak pembe bir kafa bandıyla donatılan gevşek ve dokulu bir yan örgümüz var. Gördüğünüz gibi, kafa bandı çok sevimli görünüyor ve görünümünüze de bir renk patlaması katacak. Bir saç bandı ile herhangi bir kabarıklık takabilirsiniz ve saç bandı, istediğiniz herhangi bir renkte olabilir..

Yan Örgü ve Kafa Bandı

Kaynak: @blohaute

20. Şık ve Eşsiz At Kuyruğu

Ardından, benzersiz bir kabarık fikrimiz var. Saçlar yarı şekillendirilmiş ve genellikle bu tür bir kabarıklıkta olduğu gibi saçı gevşek bırakmak yerine, saçın alt tabakası at kuyruğu yapılmıştır. Böylece çift at kuyruğu görünümü elde edersiniz. Herkese yakışacak şık ve trend bir saç fikri.

Şık ve Eşsiz At Kuyruğu

Kaynak: @michaelgrayhair

21. Kabarcık Pigtailler

Balon saç modellerini sevdiniz mi? O zaman bunu görmelisin! Bir balon atkuyruğu yerine burada iki tane var! İki at kuyruğu, balon örgüsü oluşturur. Bu çok sevimli ve eşsiz bir saç modeli ve yaz için mükemmel olacak. Kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar için harika bir seçimdir. Herhangi bir saç tokası ile yeniden oluşturabilirsiniz.

Kabarcık Pigtailler

Kaynak: @michaelgrayhair

22. Vintage Stil At Kuyruğu

Size göstermemiz gereken bir sonraki kabarık şık bir vintage havası var. Saç at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiş ve canlı kırmızı bir başörtüsü ile aksesuarlandırılmıştır. Muhteşem bir saç modeli ve size 1950’lerin görünümünü verecek. Aşağıdaki sayfada at kuyruğunu evde yeniden yaratmanıza yardımcı olacak bir eğitim görebilir ve istediğiniz renkte başörtüsü kullanabilirsiniz. At kuyruğu size göre değilse, bir topuz ve atkı da sevimli görünür..

Vintage Stil At Kuyruğu

Kaynak: @alishajaredhairartistry

23. Trendy Aksesuarlı Kabarık

Kolay updos listemizin sonuncusu bu modaya uygun topuz. Burada kafası yüksek bir topuz var. Başın arkasındaki saçlar modaya uygun altın tokalarla süslenmiştir. Bu aksesuarlı görünüm bir süredir olmazsa olmazlardandı, bu yüzden denemeyi düşünmelisiniz! Her renkte saç tokası kullanabilir ve farklı desenler de deneyebilirsiniz. Üçgenler popüler bir seçimdir.

Trendy Aksesuarlı Kabarık

Kaynak: @maggiemh

Umarız süper kolay updos listemizden ilham almışsınızdır. yaptığımızı biliyoruz!

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas