15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kısa Saçları Kaküllü Giymenin 43 Trend Yolu

Olması gereken saç trendlerinden ikisi kısa saç ve kakül. Öyleyse neden ikisini birlikte denemiyorsunuz! Bu şekilde süper şık bir saç kesimine sahip olacaksınız. Bu muhteşem saç stillerini sadece StayGlam’da biz değil, ünlüler de seviyor! Emma Stone, Taylor Swift ve Jennifer Lawrence gibi ünlülerin hepsi muhteşem kısa saç modelleriyle görüldü. Size biraz saç ilhamı vermek için kaküllü kısa saç giymenin 43 yolunu bir araya getirdik. Peri kesimlerinden göğüslere kadar herkes için bir saç fikri var. Bir göz atın ve yeni saç stilinizi bulun!

1. Patlama ile Sevimli Kısa Saç

Size göstermek istediğimiz ilk saç fikri kahküllü bu bob. Sade, güzel ve şık bir saç modelidir. Bob, çenenin hemen altına oturur ve düz kaküllere sahiptir. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve herkese yakışır. Bir bob, yandan süpürülmüş patlamalarla da muhteşem görünecek.

Kaküllü Sevimli Kısa Saç

Kaynak: @cabelo_dasdivas

2. Kısa Saç + Sinirli Alt Kesim

Saçınızı dönüştürecek modern ve trend bir stil mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Bu kısa saç fikri, sinirli bir alt kesime ve uzun yanları süpürülmüş patlamalara sahiptir. Alttan kesim, saçın üstte ve arkada uzun olduğu, saçın yanlarının traş edildiği yerdir. Soğuk renkte şık bir kesimdir. Öne çıkan gibi bir rengi deneyebilir veya saçınızı seçtiğiniz bir tonda kestirebilirsiniz..

Platin Sarı Kısa Saç + Sinirli Alt Kesim

Kaynak: @domdomhair

3. Patlama ile Kısa Sarı Saç

Ardından, modaya uygun bir sarışın kesimimiz var. Saçın ön kısmı arkaya göre biraz daha uzundur ve hafifçe yana doğru kıvrılmış kısa kakülleri vardır. Farklı uzunluklar saça dokulu bir görünüm kazandırdığı için ince katmanları seviyoruz. Muhteşem bir saç fikri ve yeni ve şık bir saç kesimi isteyen bayanlar için mükemmel..

Patlama ile Kısa Sarı Saç

Kaynak: @emilyandersonstyling

4. Uzun Peri Saç Modeli

Birçok kadın, kısa saça uzun saç kadar şekil verememekten endişe duyar. Bununla birlikte, kısa saçlarla bazı çarpıcı stiller oluşturabilirsiniz. İşte güzel bir örnek. Bu uzun peri kesimi buklelerle şekillendirilmiştir. Yan süpürme patlamaları da kıvrılmış. Gördüğünüz gibi bukleler süper çekici ve hacimli bir saç modeli yaratıyor. Böyle saçlar, vay canına ya da şehirde bir gece geçirmek istediğin günler için mükemmel olurdu..

Uzun Peri Saç Modeli

Kaynak: @the.oliviadanielle

5. Ateşli, Kısa Kızıl Saç

Böyle saçlarla cesur olun! Bu kısa saç kesimi ateşli kırmızı bir gölgedir. Saçlar yandan ayrılır ve arkadan tıraş edilir. Ayrıca uzun yan süpürme patlamaları da var. Bunun gibi bir saç modeli modaya uygun, iddialı ve şiddetli. Görünümü benzer bir gölgeyle deneyebilir ve yeniden oluşturabilir veya daha açık veya daha koyu bir ton seçebilirsiniz..

Ateşli, Kısa Kızıl Saç

Kaynak: @the.oliviadanielle

6. Yan Patlamalarla Kısa Bob

Daha kısa saç istiyorsanız ancak süper kısa kesimler için hazır değilseniz, bu mükemmel olabilir. Bu saç modeli bir bob ve çenenin hemen üstüne çarpıyor, ayrıca yandan süpürülmüş patlamalar da var. Bunun gibi saçlarla hala o kısa görünümü elde edersiniz, ancak traş edilmiş peri saç modelleri ve alttan kesimler kadar dramatik değildir. Herkese yakışacak şık ve sevimli bir saç fikri.

Yan Patlamalarla Kısa Bob

Kaynak: @dillahajhair

7. Uzun Kaküllü Kısa Saç

İlkbahar ve yaz görünümünüzü güncellemek ister misiniz? O zaman bu saç stiline bir göz atın. Burada önü arkadan daha uzun olan güzel kısa sarı saçlarımız var. Saçlar hem sarı hem de kahverengi olduğu için yazlık bir havası vardır. Açık sarışın, doğal kahverengi gölgeye güneşten öpülmüş bir görünüm verir. Şık bir saç fikri, bayıldık!

Uzun Kaküllü Kısa Saç

Kaynak: @lavieduneblondie

8. Çene Boyu Bob ve Patlama

Sonra, başka bir bob fikrimiz var. Bu, kısa patlamalarla çene uzunluğunda bir bob’a sahiptir. Bu kaküller daha çok bebek kaküllerine benzer çünkü kaküllerin ortası oldukça kısadır. Bu, çok fazla dramatik bir değişiklik olmadığı için trendi denemek isteyenler için harika bir stil. Elbette daha kısa patlamaları da tercih edebilirsiniz..

Kaküllü Çene Boyu Bob

Kaynak: @sakurasami_

9. Sevimli Peri Kesimi

Bir sonraki fikrimiz başka bir peri kesimi. Saç kısadır ve uzun yanları süpürülmüş patlamalara sahiptir. Bu herkese yakışacak şirin ve şık bir saç fikri. Böyle bir şey giymek kolay ve stil vermek kolay olacak. Öne çıkan renk de çok güzel, bu yüzden tam bir saç dönüşümü için benzer bir renk deneyin..

Sevimli Peri Kesimi

Kaynak: @emilyandersonstyling

10. Patlama ile Trendy Gri Saç

Trend belirleyen bir stil istiyorsanız, bu sizin için. Burada patlama ile kısa gri bir kesim var. Saçların hepsi oldukça kısa ve kaküller düz duruyor. Bu, bebek kaküllerinin ne kadar şık görünebileceğinin bir başka örneğidir ve gerçekten bir açıklama yapmak için kakülleri daha da kısaltabilirsiniz..

Patlama ile Trendy, Kısa Gri Saç

Kaynak: @deloruplifted

11. Kısa Gri Kesim + Uzun Patlama

Gri, kısa saç modellerini seviyor musunuz? O zaman bir sonraki fikre bir göz atın! Bunun daha gümüşi bir tonu var ve kesim önceki gri fikirden tamamen farklı. Buradaki saç modeli arkada kısa ve önde uzun, yandan süpürülmüş patlamalarla daha uzun. Sadece grinin farklı stillerde ne kadar harika görünebileceğini ve mevcut farklı renk tonlarından bazılarını gösterir..

Kısa Gri Kesim + Uzun Patlama

Kaynak: @emilyandersonstyling

12. Kaküllü Katmanlı Bob

Sonra, başka bir bob fikrimiz var. Burada öne çıkan bob, size daha önce gösterdiğimiz bazılarından biraz daha uzun. Yumuşak kakülleri ile güzel ve kolay giyilebilen bir stildir. Bu stilde kullanılan patlamalar, künt düz kesime sahip değildir, ancak daha hafif ve daha uzundur. Böyle bir saç modeli, ilk kez kakül deneyen bayanlar ve çok dramatik bir şey istemeyenler için mükemmeldir..

Kaküllü Katmanlı Bob

Kaynak: @emilyandersonstyling

13. Baharatlı Kızıl Kısa Saç

Daha önce şık bir kızıl saç fikri sunduk. Işte başka biri! Bu, diğer kırmızı stil kadar canlı değil. Buradaki saçlar tonda ve baharatlı kırmızı bir gölge. Ayrıca daha doğal bir görünüm veren koyu kahverengi ile harmanlanmıştır. Kesim, kademeli sırtı ve uzun patlamalarıyla şık ve modaya uygun. Bu herkese uyacak çarpıcı bir stil.

Çarpıcı, Baharatlı Kızıl Kısa Saç

Kaynak: @lavieduneblondie

14. Yan Patlamalara Sahip Kısa Katmanlı Saç

Bir sonraki fikrimiz güzel bir kısa yol içeriyor. Saç, kademeli bir kesim ve uzun yanları süpürülmüş patlamalarla koyu kahverengi ve buzlu sarışın karışımıdır. Çok şık ve şık bir saç fikri. Bu görünümü yeniden yaratın veya daha sıcak sarı tonları seçin. Her iki durumda da saçlarınız harika görünecek.

Yan Patlamalara Sahip Kısa Katmanlı Saç

Kaynak: @chloenbrown

15. Yumuşak Pembe Kısa Saç

Eğlenceli ve sevimli bir kesim mi arıyorsunuz? O zaman bu saç fikrine bir göz atın. Saç oldukça kısadır ve uzun yan patlamalara sahiptir. Bu saç modeli hakkında gerçekten sevdiğimiz şey yumuşak pembe renk. Pembenin çok güzel ve şık bir tonu. Böyle saçlar ilkbahar ve yaz için muhteşem görünecek. Cesur ol ve bir dene!

Yumuşak Pembe Kısa Saç

Kaynak: @emilyandersonstyling

16. Patlama ile Funky Kısa Saç

Ardından, korkak ve modaya uygun bir görünüme sahibiz. İşte hafif, düz patlamalarla kısa, dereceli bir stil. Bu süper şık bir fikir ve tüm görünümü yeniden yaratabilir veya sadece seçtiğiniz bir renkle kesimi deneyebilirsiniz. Sevimli örgü de çok güzel, bu yüzden yeni kısa saçınızı bir deneyin.!

Patlama ile Funky Kısa Saç

Kaynak: @emilyandersonstyling

17. Parlak Sarı Kısa Saç Fikri

Çok farklı kısa yollar mevcut. İşte modaya uygun bir tane. Bu görünüm için saç bir tarafta diğerinden daha kısadır. Bu uzunluk farkı asimetrik bir kesimdir. Asimetrik saç modelleri şu sıralar çok şık ve trend. Bunun gibi ince bir kesim seçebilir veya daha dramatik bir şey seçebilirsiniz. Bu tarz, yandan süpürülmüş patlamalarla da mükemmel çalışır.

Parlak Sarı Kısa Saç Fikir

Kaynak: @emilyandersonstyling

18. Kaküllü Kısa Saç ve Sarı Noktalar

Daha ince saç stillerini mi tercih ediyorsunuz? O zaman bu senin için. Burada yer alan saç, yandan süpürülmüş patlamalarla şık ve kısa dereceli bir kesime sahiptir. Bunun gibi bir saç modelinin giyilmesi, şekillendirilmesi ve bakımı kolaydır. Herkese yakışacak sade ve şık bir saç fikri. Öndeki sarışın vurguları seviyoruz, kesimi daha da öne çıkarıyorlar.

Kıvırcık ve Sarı Öne Çıkan Kısa Saç

Kaynak: @dillahajhair

19. Trendy Kısa Gri Saç Kesimi

Bir sonraki fikrimiz başka bir gri stil. Burada kullanılan gri daha cesur ve daha koyu bir gümüşi tonu var. Bu renk kısa ve basit kesimi güzel bir şekilde tamamlıyor! Bunun gibi saçlar, renk ve kesim için bakım gerektirecektir ancak günlük şekillendirme oldukça kolay olacaktır. Kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar için mükemmel bir moda saç fikri..

Trendy Kısa Gri Saç Kesimi

Kaynak: @the.oliviadanielle

20. Siyah ve Sarışın Peri Kesimi

Saçınızdan sıkıldınız ve sıra dışı ve modern bir stil mi denemek istiyorsunuz? O zaman bunun gibi bir saç kesimi seçin! Saç kısa ve dokulu, uzun patlamalarla, renk ise siyah ve açık sarı. Siyah ve sarışın kombinasyonu saça havalı ve modaya uygun bir görünüm kazandırır. Bunun gibi kısa saç modelleri, içinizdeki rock piliçinizi ortaya çıkardı.!

Siyah ve Sarışın Peri Kesimi

Kaynak: @brianacisneros

21. Kısa Yan Patlamalı Kısa Saç

Göstermemiz gereken bir sonraki stil, bu modaya uygun saç kesimi. Bu görünüm için saç kısadır ve yandan süpürülmüş patlamalar oluşturmak için ön kısımda uzar. Bu, giymesi kolay bir saç fikri ve şık rengi seviyoruz. Bunun gibi bir saç modeli, düz yerine yandan süpürülmüş patlamalara en uygun olanıdır. Tüm görünümü yeniden yaratın veya seçtiğiniz bir saç renginde benzer bir stile sahip olun.

Kısa Yan Patlamalarla Kısa Saç

Kaynak: @emilyandersonstyling

22. Kısa Sarı Tıraşlı Saç

Ardından, şık bir traş kesimimiz var. Saçın yan kısmı yan patlamalara sahiptir ve saçlar kısadır ve yanlardan ve arkadan tıraşlıdır. Herkese harika görünecek güzel, sarı saçlı bir fikir. Bunun gibi kısa saç modelleri ilkbahar ve yaz için de harika..

Kaküllü Havalı, Kısa Sarı Saç

Kaynak: @sarah_louwho

23. Yan Saçaklı Kısa Bob

Patlama ile kısa saç listemizde bir sonraki bu modaya uygun kısa bob. Bu bob çok kısa ve uzun yan süpürme patlamaları var. Bu bobun uzunluğunu seviyoruz çünkü çok şık ve modern. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya düz kahküllü benzer uzunlukta bir bob seçebilirsiniz..

Yan Püsküllü Kısa Bob

Kaynak: @aarongreniahair

24. Kısa Patlamalarla Çene Boyu Bob

Ardından, kısa patlamalara sahip bir bobumuz var. Saç, çene uzunluğunda bir bob şeklinde kesilir ve kaküller klasik uzunluktan çok daha uzundur. Daha uzun kaküller, yeni bir şeyler denemek isteyen kadınlar için mükemmel olan modaya uygun bir görünüm. Bu patlamalar daha uzun boblarda ve daha kısa kesimlerde de kullanılabilir..

# 10: Patlama ile Sarışın Bob

Kaynak: @chrisjones_hair

25. Şık Kısa Kesim

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz. Burada giymesi çok kolay olan şık bir kısa kesimimiz var. Saçlar yumuşak, hafif ve uzun yan patlamalarla peri tarzında kesilir. Her yaştan kadına yakışacak kadar zarif ve zamansız bir saç fikri. Böyle kısa saçlarla her gün sofistike ve şık görüneceksiniz..

Uzun Yan Patlamalarla Kısa Saç Kesimi

Kaynak: @allthingsneena

26. Şık Gümüş Saç

Yeni bir kesim ve modaya uygun bir renk denemek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada düz patlamalarla kısa ve basit bir stilimiz var. Saç da gümüşi bir gölgedir. Rengi seviyoruz çünkü bu klasik kesimi gerçekten canlandırıyor. Böyle saçlar sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak! Gümüş size göre değilse, herhangi bir saç rengiyle de benzer bir kesim deneyebilirsiniz..

Şık Kısa Gümüş Saç

Kaynak: @samantha.snipshair

27. Merkez Parça Patlamaları ile Sevimli Bob

Patlama takmanın farklı yolları vardır. Olması gereken stillerden biri orta kısım patlamalarıdır. Bu sonraki fikir, bu görünümün nasıl güzelce giyileceğini gösterir. Burada orta kısım patlamaları olan kısa ve klasik bir bobumuz var. Perde tarzı saçak çok şık ve şık görünüyor. Saçın klas bir vintage görünüm olduğunu düşünüyoruz. Bob ve kısa boblara en çok yakıştığı için bu patlamalarla saçı daha uzun tutmaya çalışın.

Orta Kısmı Patlamalarla Sevimli Bob

Kaynak: @justinethestylist

28. Çilekli Sarı Kısa Saç

Ardından, size göstermek için başka bir moda rengimiz ve kesimimiz var. Burada yan süpürme patlamaları olan çok kısa saçlarımız var. Saç dokulu, modaya uygun ve kırmızı ve pembe tonlarında renklendirilmiştir. Çilek tonlarını seviyoruz ve bu renk kombinasyonunun ilkbahar ve yaz için mükemmel olduğunu düşünüyoruz. Böyle saçlar, saçlarını dramatik bir şekilde değiştirmek isteyenler için harika..

Çilek Sarısı Kısa Saç

Kaynak: @myguiltycrown

29. Cesur Kızıl Saç Fikir

Bu sonraki saç fikri giymek çok kolay ama aynı zamanda cesur. Stil, çarpıcı bir kırmızı gölge olan kısa bir peri kesimine sahiptir. Bunun gibi zengin ve koyu kırmızı tonlar, sonbahar ve kış görünümünüzü renklendirmek için mükemmeldir. Kakülleri gerçekten seviyoruz çünkü dramatik değiller ama yine de yüzü güzel bir şekilde çerçeveliyorlar. Her gün harika görünen telaşlı saçlara ihtiyacınız yoksa, benzer bir saç stili düşünün..

Kaküllü Kısa Kızıl Saç Kesimi

Kaynak: @hairbymakaylao

30. Kıvırcık Peri Kesimi

Kıvırcık saçlarınız varsa, kısa kestirmek kötü bir fikir gibi görünebilir. Bununla birlikte, aşağıdaki gibi saç modelleri, kıvırcık saçların daha kısa bir tarzda ne kadar harika görünebileceğini gösteriyor. Burada, daha uzun düz patlamalarla kesilmiş kısa bir peri var. Gördüğünüz gibi, bukleler çok moda görünüyor. Bukleleriniz kolayca yönetilebildiğinden, bunun gibi daha kısa stiller yaz için mükemmeldir..

Kıvırcık Peri Kesimi

Kaynak: @gayhairday

31. Çok Kısa Patlamalarla Kısa Kesim

Çok kısa gitmeyi mi düşünüyorsun? Eğer öyleyse, bu saç fikrini görmelisin. Burada kenarlarda süper kısa olan sinirli peri saçlarımız var. Patlamalar da çok kısa. Bu saç modelinin giyilmesi, bakımı kolaydır ve çok moda görünüyor. Bu kısa kakülleri seviyoruz çünkü saçın ön kısmını yumuşatıyorlar ve yüzü çerçeveliyorlar. Bunu yeniden yaratın ya da daha uzun patlamaları deneyebilirsiniz. Yan süpürme patlamaları en iyi seçenek olabilir.

Kadınlar için Sinirli Kısa Saç Kesimi Fikri

Kaynak: @eliasvelloso

32. Renkli Kısa Saç

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri! Saç, uzun kenarlı patlamalarla basit ve klasik bir kısa stilde kesilir. Gerçekten sevdiğimiz şey renk. Saç, kahverengi tondan mora ve ardından siyaha karışır. Bu, stili gerçekten canlandıran benzersiz ve ifade edici bir renk fikridir. Bu yaz için mükemmel olan eğlenceli bir görünüm.

Renkli Kısa Saç

Kaynak: @myguiltycrown

33. Patlamalarla Şık Bob

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz! Burada düz patlamalarla şık bir çene uzunluğunda bobumuz var. Saçlar da bob ile çok çarpıcı görünen siyahtır. Bu, herkese uyacak şekilde giymek kolay bir stildir. Saç, nasıl giydiğinize bağlı olarak farklı görünecektir. Sofistike, sinirli görünebilir veya hatta vintage bir havası olabilir. Sana bağlı.

Kaküllü Şık Bob

Kaynak: @dudanunxs

34. Yandan Süpüren Patlamalarla Pixie Cut

Peri kesimlerini seviyorsanız, bu saç modeli sizin için mükemmel olabilir. Burada, uzun kenarları süpürülmüş patlamalarla kesilmiş kısa ve şık bir peri var. Bu çok şık ve güzel bir saç modeli. Bu stili herhangi bir saç renginde yeniden oluşturabilirsiniz ve herkes üzerinde harika görünecek. Bunu yeniden yaratın ya da daha kısa patlamaları deneyebilirsiniz.

Uzun Yan Patlamalarla Pixie Cut

Kaynak: @cabelocurto

35. 1920’lerden İlham Veren Bob

Vintage esintili saçları sever misiniz? Eğer öyleyse, bunu kontrol etmeniz gerekir. Burada 1920’lerin tarzı bob var. Saçlar patlamalarla şık ve güzel bir sarı tonu. Bunu seviyoruz çünkü bize Great Gatsby’den Daisy havası veriyor. Bu, görünümün modern ve şık bir versiyonudur. Saçlarıyla dikkat çekmek isteyen bayanlar için birebir..

1920'lerden İlham Veren Bob

Kaynak: @melmattison

36. Kıvırcık Kısa Kesim

Ardından, başka bir kıvırcık kısa yolumuz var. Bu sefer saçlar, sevimli ve kısa kaküllerle yaklaşık çene boyunda. Bu sadece güzel ve giymesi kolay kısa bir stil. Bunun gibi bir kesim diğer saç tiplerinde de yapılabilir ancak bu bukleleri evcilleştirmek için harikadır. Düz kahküller bu kesimde en iyi sonucu verir ancak daha uzun veya daha kısa bir uzunluk deneyebilirsiniz.

Kıvırcık Kısa Kesim

Kaynak: @gayhairday

37. Patlamalarla Eşsiz Kısa Kesim

Daha eşsiz saç stillerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada katmanlı bir kesim var. En uzun katman arkadadır ve çene uzunluğu civarındadır. Daha sonra, patlamalar için olan en kısa katmanlara ulaşana kadar saçlar kısalmaya devam eder. Daha sıradışı saçlar isteyenler için mükemmel olan havalı ve sinirli bir kesim..

Patlamalarla Eşsiz Kısa Kesim

Kaynak: @gayhairday

38. Mor ve Pembe Kısa Saç

Yazının başında çilek tonları ile kısa bir stil paylaştık. Bu fikri sevdiyseniz, buna da bir göz atmalısınız. Bu sefer kaküllü benzer bir kısa kesimimiz var ama saç bunun yerine mor tonları kullanıyor. Saç, önde açık pembe olan koyu mor renktedir. Eğlenceli ve cesur bir saç modeli ve tek boynuzlu at havası da var.

Mor ve Pembe Kısa Saç

Kaynak: @myguiltycrown

39. Yan Süpürme Patlamalarla Trendy Kısa Kesim

Bir sonraki saç fikri daha rahat, modaya uygun ve giymesi kolay. Bu görünüm için, saç arkada daha kısa ve üstte daha uzun saç var. Yan süpürme patlamaları da saça kesildi. Saçlar da düz ve siyah, bu nedenle her mevsim için harika olacak. Böyle saçlar herkese çok yakışacak.

Uzun Yan Patlamalara Sahip Son Moda Kısa Saç Kesimi

Kaynak: @nothingbutpixies

40. Kısa Patlamalı Kıvırcık Bob

Bu sıradaki saç fikri, sinirli ve sevimli ve klasik arasında harika bir dengeye sahip. Ön kısım keskin ve kısa patlamalar halinde kesilirken saç bukleli kısa bir bob halinde kesilir. Şık bob ve modern patlamalarla çok havalı bir kombinasyon. Bu fikri seviyoruz ve şık ve düz saçlarla da harika görünecek..

Kısa Kaküllü Kıvırcık Bob

Kaynak: @hair.by.sarahscherer

41. Bakır Bob

Kızıl saçlı fikirleri beğendiniz mi? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada patlama ile sevimli bir bob var. Saçlar da bakır tonlarında boyanmıştır. Bakır tonlarını seviyoruz çünkü onlar sıcak, modaya uygun ve herkese yakışacak. Bakır kırmızıyı bob benzeri bir özellikli deneyebilir veya rengi pixies gibi daha kısa kesimlerde kullanabilirsiniz..

Bakır Bob

Kaynak: @yaratık.atl

42. Kaküllü Sevimli Bob

Ardından, bu listedeki en uzun stillerden birine sahibiz. Bu görünüm için saç, patlamalarla uzun bir bob halinde kesilir. Sadece saçınızı tamamen dönüştürmek için çok kısa kesmeniz gerekmediğini gösteriyor. Böyle saçlar çok kısa olmadan kestirmek isteyenler için harika. Saçın rengini ve kakülleri seviyoruz. Bu bob’u yandan süpürülmüş patlamalarla da yeniden oluşturabilirsiniz..

Kaküllü Sevimli Bob

Kaynak: @blend_studio

43. Vintage Vibe ile Kıvırcık Kısa Kesim

Bir sonraki saç modeli, vintage bir havası olan başka bir saç modeli. Burada kısa patlamalara sahip sevimli ve kıvırcık bir kesim var. Bu herkese uyacak çok eşsiz ve eğlenceli bir saç modeli. Böyle bir kesim, kıvırcık saça hacim ve şekil verdiği için en uygunudur. Kısa stil yapan bu ifadeyi seviyoruz.

Vintage Havalı Kıvırcık Kısa Kesim

Kaynak: @alexandraefst

Umarız denemek için havalı bir kısa saç modeli bulmuşsunuzdur! yaptığımızı biliyoruz.

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas