15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019’da Denenecek 21 Güzel Halo Örgü Saç Modeli

Halo örgüler, sahip olunması gereken güzel bir stildir. Bu stili seviyoruz çünkü çok yönlü. Sıradan bir günde bu örgülerden birini takabilir ya da düğün gibi özel günlere uygun saç stilini göz alıcı hale getirebilirsiniz! Size biraz saç ilhamı vermek için en güzel 21 halo örgü stilini bulduk. Canlı saç modelleri, aksesuarlı örgüler ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Herkese uygun bir örgü var!

1. Eşsiz Örgülü Tasarımlı Halo Örgü

Size göstermemiz gereken ilk fikir, bu güzel ve eşsiz halo örgü saç modeli. Bu görünüm için saç, ortasında örgülü bir tasarıma sahip tıknaz bir örgü şeklinde şekillendirilir. Örgüler bir çiçek tasarımı olarak tanımlandı ve çarpıcı bir bitmiş saç modeli yarattı. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya herhangi bir örgü modeli deneyebilirsiniz..

Benzersiz Örgülü Tasarımlı Halo Örgü

Kaynak: @mekajoi_stylez

2. Zarif Saç Modeli

Ardından, zarif bir halo örgümüz var. Saç, başın etrafına güzelce örülmüştür. Her durum için harika görünecek düzgün ve şık bir saç fikri. Bunun gibi bir kabarık, nedimeler veya balo gibi diğer özel etkinlikler için de harika bir seçim olacaktır..

Zarif Halo Örgü Saç Modeli

Kaynak: @michellehair

3. Doğal Saçta Çift Halo Örgü

Halo örgü oluştururken birden fazla örgü ekleyebilirsiniz. Sadece bu saç stiline bir göz atın. Çift örgü görünümü oluşturmak için saçlar iki kez örülmüştür ve saçlar arkada sevimli bir kabarıktır. Aşağıdaki sayfada kullanılan bir eğiticiye ve saça göz atabilirsiniz..

Doğal Saçlarda Çift Halo Örgü Modeli

Kaynak: @littlewithbigcurls_

4. Oldukça Çiçek Örgü Fikri

Örgülerinizi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. İşte muhteşem bir örnek. Saçlar örülmüş ve saçlara küçük çiçekler eklenmiştir. Böyle bir halo örgü, bir düğün veya özel bir etkinlik için harika bir seçim olacaktır. Ekleyebileceğiniz sadece çiçekler değil, incileri veya değerli taşları da deneyebilirsiniz..

Güzel Çiçek Halo Örgü Fikir

Kaynak: @zin_zin_thaw

5. Örgü ile Tıknaz Halo Örgü

Bir sonraki fikrimiz tıknaz bir halo örgüsü. Herkese yakışacak bir açıklama ve şık bir görünüm! Her durum için böyle bir saç modeli giyebilirsin, zamansız ve her zaman harika görünecek. Bu örgünün nasıl oluşturulacağına dair eğiticiye göz atın Londra’nın Güzeli Youtube kanalı. Stilist kanekalon X-Pression saç rengi #33 kullandı.

Dokuma ile Tıknaz Halo Örgü

Kaynak: @londonsbeautii

6. Buzlu, Balık Kuyruğu Halo Örgü

Bu sonraki örgülü görünüm, modaya uygun buzlu bir saç rengine sahiptir. Örgü, klasik hale görünümüne sahiptir, ancak gölge yaratan ifade nedeniyle modern ve şık bir bükülmeye sahiptir. Halo örgü ile herhangi bir saçı canlandırabilirsiniz ama biz bu görünüme bayılıyoruz! Bunun gibi bir saç modeli, cesur, yeni bir saç fikri arayan herkes için mükemmeldir.!

Buzlu, Balık Kuyruğu Halo Örgü

Kaynak: @sydneyannlopezhair

7. Basit Çift Örgü Görünüm

Ardından, başka bir çift örgü görünümümüz var. Bu herkese yakışacak güzel, sade ve şık bir saç fikri. Bu saç stilini ofisten özel bir güne kadar her yerde giyebileceğiniz için halo örgülerin çok yönlü bir versiyonudur. Bunun gibi örgüler de aksesuarlarla harika görünecek!

Siyah Saçlar İçin Sade ve Şık Halo Örgü

Kaynak: @stylezby_bneely

8. Fransız ve Balık Kuyruğu Halo Örgüler

Örgülerinizi benzersiz kılmanın bir başka yolu da farklı örgü stilleri kullanmaktır. İşte muhteşem bir örnek. Bir örgü geniş, gevşektir ve klasik üç iplikçik kullanır ve diğer örgü balık kuyruğu görünümüne sahiptir. Bu, göz alıcı görünmek istediğiniz günler için harika olacak güzel ve sıra dışı bir stil. Nedime veya balo için de mükemmel olurdu.

Gevşek Halo Örgü Kabarık

Kaynak: @michellehair

9. Canlı Halo Örgü

Sıradaki saç fikrimiz hem halo örgüye hem de harika bir saç rengine güzel bir örnek. Bu tıknaz örgü çarpıcı ve çeşitli canlı tonlara sahiptir. Sadece örgüyü deneyebilirsin ama neden harika rengi de seçmiyorsun? Bunun gibi saçlar sizi büyüleyecek ve kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak! Bu görünüm, saçlarında dönüşüm isteyen trend belirleyen bayanlar için mükemmel..

Canlı Halo Örgü

Kaynak: @liz.colors

10. Bir Topuzda Aksesuarlı Örgüler

Ardından, arkada muhteşem bir kabarıklığa sahip başka bir halo örgümüz var. Saçın önünde kalın bir örgü vardır ve şık bir kordonla aksesuarlanmıştır. Arkada, güzel bir topuz görünümü yaratan muhteşem bir örgülü kabarıklık var. Bu örgülü saç modeli bir glam vesilesiyle harika olurdu.

Topuzlu Aksesuarlı Halo Örgü

Kaynak: @londonsbeautii

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas