15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tamamen Evde Yapabileceğiniz 63 Süper Sevimli Çivi

Yeni tırnak sanatını mı arıyorsunuz? O zaman başka yere bakma! Birçok harika tırnak tasarımını inceledik ve görmeniz gereken 63 sevimli tırnak bulduk. İlginç desenlerden cesur renklere kadar harika bir dizi tırnak fikri var. En iyi seçimlerimiz, tırnaklarından sıkılan ve yeni ve şık bir şeyler denemek isteyen herkes için mükemmeldir. Hangisini önce deneyeceğine karar veremiyorsun!

1. Sevimli Kaktüs Çivileri

İlk olarak, bu süper sevimli kaktüs tırnaklarımız var. Her tırnağa farklı bir kaktüs boyanmış ve bu görünümü yeniden oluşturabilir ya da vurgu tırnağı olarak birini seçebilirsiniz. Benzersiz görünmeyi seven bayanlar için mükemmel, eğlenceli ve yaratıcı bir fikir. Aşağıda yer alan sanatçının sayfasında öğreticiyi ve kullanılan cilaları görüntüleyebilirsiniz..

Sevimli Kaktüs Çivileri

Kaynak @nailbycambria

2. Gökkuşağı Çivileri

Bu gökkuşağı çizgileriyle görünümünüzü aydınlatın. Her çivi, üstte güzel bir ışıltı ile canlı bir renk şeridine sahiptir. Bunlar çok güzel ve renkli, bu sizi kalabalığın arasından sıyrılacak bir manikür. Bunun gibi şeritler oluşturmak için bant kullanabilirsiniz ve çevrimiçi olarak takip edilmesi kolay öğreticiler vardır..

Sevimli Gökkuşağı Çivileri

Kaynak: @limoney2

3. Sevimli Tavşan Çivileri

Ardından, size göstermek için sevimli bir hayvan tasarımımız var. Bu tırnaklar, iki vurgulu çivi ile açık pembe bir renktir. Bir vurgulu çivi güzel pembe noktalara, diğeri ise sevimli bir tavşan tasarımına sahiptir. Bu güzel ve benzersiz bir fikir. Tavşan görünümünü yeniden yaratın veya seçtiğiniz bir hayvanı kullanın.

Sevimli Tavşan Çivileri

Kaynak: @kangannynails

4. Denizkızı Çivileri

Bir sonraki fikrimiz mermazing! Tırnaklar bir tutam parıltıyla siyahtır ve bir deniz kızı ölçeği vurgulu çivi vardır. Bu güzel ve modaya uygun bir fikir. Deniz kızlarını seven ve şık görünmeyi seven bayanlar için mükemmel bir manikür. Aşağıdaki sanatçının sayfasında kısa bir eğitim var ve görünümü oluşturmak için kullanılan cilalara da göz atabilirsiniz. Bu fikri seviyoruz!

Sevimli Deniz Kızı Çivileri

Kaynak: @badgirlnails

5. Sevimli Disney Çivileri

Disney tırnakları şık ve sevimlidir. İşte muhteşem bir örneğimiz var. Bu tırnaklar koyu kırmızı puantiyeli tırnaklarla siyah beyazdır. Puantiyeli tasarımı daha önce denemediyseniz oluşturmak oldukça basittir. Bir noktalama aracı kullanabilir veya sabit bir eliniz varsa, deseni yapmak için ince bir fırça kullanabilirsiniz. Bu görünümü yeniden yaratın veya diğer cesur temel renkleri deneyin.

Sevimli Disney Çivileri

Kaynak: @_beyliz_

6. Oldukça Pembe Puantiyeli Çiviler

Bunun gibi puantiyeler çok şık ve güzel. Tırnaklar güzel bir pembe, beyaz ve gümüş renk paleti kullanır. Tırnakların bir kısmı pembe ve beyaz puantiyeli, bir sonraki çivi gümüş ve pembe, son çivi ise beyaz ve gümüş. Bu, puantiyeli giymenin zarif ve modaya uygun bir yoludur. Bu görünümü oluşturabilir veya kendi renk kombinasyonunuzla lekeli kullanabilirsiniz. Noktaları elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz..

Güzel Pembe Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @justagirlandhernails

7. Cesur Kalp Çivileri

Ardından, sevimli bir kalp tasarımına sahip cesur bir tırnak fikrimiz var. Çivilerin çoğu, her iki elinde kalp vurgulu çivi bulunan koyu mavi veya mor renktedir. Bir vurgu çivisinin bir kalbi ve diğerinin birden fazla küçük kalbi vardır. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tek kalp tasarımını kullanabilirsiniz. Tırnaklar da herhangi bir renk olabilir.

Cesur Kalp Çivileri

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

8. Yaz İçin Sevimli Tırnaklar

Bunun gibi bir tasarımla tırnaklarınıza eğlenceli ve benzersiz bir görünüm kazandırın. Tırnaklar, iki vurgulu çivi ile parlak pembedir. Tırnaklardan biri beyaz, sonraki tırnak parlak yeşil, diğerleri ise süper sevimli bir kavun tasarımına sahip. Bu, klasik karpuz tırnak tasarımına harika bir yaklaşım ve yaz manikürleri veya biraz eğleneceğiniz günler için harika bir fikir olacaktır..

Yaz İçin Şirin Karpuz Çivileri

Kaynak: @kt_tk1

9. Şirin Kiraz Çivileri

Kalın tırnakları sever misin? O zaman bu fikir mükemmel! Bu tırnaklar canlı bir kiraz desenine sahiptir. Desen, tırnaklara sevimli, eski bir hava verir. Bunun gibi kirazları elle boyayabilir veya size benzer bir görünüm vermek için güzel kiraz tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz. Bu tırnak fikrini seviyoruz!

Şirin Kiraz Çivileri

Kaynak: @superflynails

10. Zarif Mat Tırnak Tasarımı

Bir sonraki fikrimiz zarif ve şık. Çivilerin çoğu farklı bir tasarıma sahiptir. Tırnaklardan iki tanesinde incili hafif bir cila var, sonraki tırnakta çizgili ışıltılı, sonra her tarafı simli ve son olarak küçük incili hafif bir tırnak var. Tüm tırnak tasarımlarını yeniden yaratın veya en çok beğendiklerinizi seçin.

Zarif Mat Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ana0m

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas