15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

En Kısa Sürede Kopyalanacak 43 Güzel Mavi Siyah Saç Rengi Fikirleri

Mavi siyah süper şık bir saç rengidir. Siyah görünen alışılmadık bir renk ama özellikle farklı ışıklarda mavi bir tonu var. Rihanna ve Katy Perry gibi ünlüler de mavi siyahı salladı. Henüz sevmediyseniz bu rengi seveceğinizi düşünüyoruz! Bu yüzden, en güzel 43 mavi siyah saç rengi fikrini bir araya getirdik. Koyu saç modelleri, şık renk karışımları ve daha fazlasını bulacaksınız. Bir göz atın, önce hangisini deneyeceğinize karar veremiyorsunuz.!

1. Mavi Siyah Saç Bob

İlk olarak, bu modaya uygun mavi, siyah saç modelimiz var. Burada kullanılan mavi renk çok koyu ve lacivert bir tonu var. Herkese yakışacak muhteşem bir renk fikri. Bunun gibi bir rengi benzer bir saç stilinde deneyebilirsiniz, ancak bu mavi siyah tüm saç uzunluklarına ve stillerine uyacaktır..

Mavi Siyah Saç Bob

Kaynak: @girlscout

2. Mavi Siyah Ombre Saç

Bir glam saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Bu mavi siyah stil çok parlak ve muhteşem. Rengi mavi siyah kadife olarak tanımlanmıştır ve kullanılan ürünleri aşağıda yer alan sayfada inceleyebilirsiniz. Üstte siyah ve altta mavi olan böyle bir ombre görünümüne gidebilir veya tüm saçı tek bir tonda yapabilirsiniz..

Mavi Siyah Ombre Saç

Kaynak: @sydniiee

3. Mavi Siyah Uzun Bob

Saçınızı tamamen dönüştürmek mi istiyorsunuz? Sonra bunun gibi bir saç modeli seçin. Burada mavi siyah uzun bir bobumuz var. Lob çok şirin ve şık ve herkese yakışacak. Bu kesim 2019 için harika bir seçim. Koyu mavi siyah renk Kraliyet Moru, Retro Mavi ve Siyah ile oluşturuldu. Aşağıdaki sayfada kullanılan ürünleri görebilirsiniz..

Mavi Siyah Uzun Bob

Kaynak: @makyajbyfrances

4. Mavi Öne Çıkan Siyah Saç

Bu sonraki saç fikri, daha cesur mavi siyah görünümlerimizden biridir. Saç modelinde gri tonları, açık mavi ve mavi siyah tonları da olan son moda bir bob bulunuyor. Modaya uygun ve benzersiz bir görünüm yaratmak için birçok rengi birleştiren bir saç modelidir. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha fazla mavi siyah ekleyebilirsiniz. Bunun gibi bir renk kombinasyonu uzun saçlarda da işe yarayacaktır..

Mavi Öne Çıkanlar ile Ters Bob

Kaynak: @styled_by_carolynn

5. Kısa Akşam Saçı

Ardından, muhteşem bir mavi siyah görünüme sahibiz. Saç, akşam karanlığı olarak tanımlanmıştır ve güzel, koyu mavi siyah bir tondadır. Çarpıcı bir renk fikri ve herkese uyacak. Bu moda rengi oluşturmak için kullanılan tonları aşağıdaki sayfada görebilirsiniz..

Kısa Akşam Saçı

Kaynak: @monarchhairco

6. İnce Siyah Mavi Saç

Sıradaki saç modelimiz oldukça ince. Saç, mürekkepli, mavi siyah vurgularla siyahtır. Böyle bir saç modeli, mavi siyahı denemek isteyen ancak dramatik bir değişiklikten endişe duyan veya saçlarını çok cesur olmayanlar için mükemmeldir. Rengi denemek için şık ve az bakım gerektiren bir yoldur..

İnce Siyah Mavi Saç

Kaynak: @sadiejcre8s

7. Kalın Mavi Siyah

Daha cesur ve daha mavi bir görünüm istiyorsanız, bu fikre göz atın. Saç mavi siyah ama mavi gerçekten ışıkta parlıyor. Böylece, düşük ışıkta saç daha koyu görünecek ve daha parlak ışıkta mavi daha görünür olacaktır. Sevdiğimiz modaya uygun ve muhteşem bir saç fikri. Kullanılan renk karışımı SoColor Cult’tan Neon Mavi, Lacivert ve Kraliyet Morudur..

Cesur Mavi Siyah Saç Rengi Fikir

Kaynak: @makyajbyfrances

8. Siyahtan Maviye Ombre

Ombre, yakın zamanda hiçbir yere gitmeyen süper şık bir renk tekniğidir. Öyleyse neden mavi siyah ombre denemiyorsunuz?! İşte modaya uygun bir örnek. Saç karanlıkta başlar ve ardından muhteşem bir mavi siyah gölgeye karışır. Bu, mavi siyahı denemek isteyen bayanlar için harika bir fikir çünkü size göre olmadığına karar verirseniz renk kolayca uzayacaktır..

Siyahtan Maviye Ombre Saç

Kaynak: @astacia_hair

9. Mavi Uçlu Siyah Saç

Ardından, Dark Denim olarak tanımlanan mavi siyah bir görünüme sahibiz. Bu, saçın siyahtan başlayıp yavaş yavaş mavi siyaha dönüştüğü başka bir stil. Çok ince bir renk değişimi ama farkedilecek kadar mavi. Bu, ince ve şık bir mavi saç modeli isteyen herkes için mükemmeldir..

Koyu Denim Saç Rengi Fikir

Kaynak: @hairbynoora

10. Patlama ile Mavi Siyah Saç

Modaya uygun bir kesim ve şık bir renk mi arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Burada muhteşem bir saçaklı orta uzunlukta bir kesim var. Saç ayrıca ince bir mavi siyah renkte boyanmıştır. Bu saçınızı değiştirecek harika bir stil. Bu fikri seviyoruz!

Kaküllü Mavi Siyah Saç

Kaynak: @aaashleee

Previous Post
Instagram’dan 19 Glam St. Patrick Günü Tırnak Tasarımları
Next Post
41 Kön avslöjande spel alla kommer absolut att älska