15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Yıl Çıplak Tırnak Takmanın 63 Farklı Yolu

Nude tırnaklar şık ve çok yönlüdür. Nude nötr olduğu için, tırnak tasarım olanaklarını sonsuz kılan herhangi bir renk ve desene uyacaktır. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla çıplak tırnak tasarımı olduğu anlamına da geliyor! Biz de sizler için çalışmaların bir kısmını yaptık ve Instagram’da en güzel 63 tane nude ojeyi bulduk. Işıltılı görünümler, modaya uygun desenler, ışıltılı yapay elmas tırnaklar ve çok daha fazlasını bulacaksınız..

1. Glitter ile Nude Mat Tırnaklar

Bu şık ve ışıltılı fikirle en iyi seçimlerimize başlıyoruz. Tırnakların çoğu mat ve iki vurgulu tasarım var. Bir çivi çıplak krom ve diğeri parlak sim ile kaplanmıştır. Bu çok moda ve güzel bir fikir. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya daha kısa tırnaklarda da benzer bir tasarım kullanabilirsiniz..

Simli Nude Mate Nails

Kaynak: @margaritasnailz

2. İnce Çıplak Ombre Çiviler

Ombre, olmazsa olmaz nail art görünümlerinden biridir ve ten rengi ojeler ile şık ombreler oluşturabilirsiniz. Bu çarpıcı örneğe bir göz atın. Uzun tırnakların alt kısmı hafiftir ve uçlara doğru daha koyu bir nude tonuna dönüşür. Bu, her durum için takabileceğiniz zarif ve çok yönlü bir tırnak fikridir..

İnce Çıplak Ombre Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

3. Altın Parıltılı Çıplak Tabut Çivileri

Görünümünüzü bir sonraki fikrimizle süsleyin. Bu tırnaklarda iki farklı parıltılı cila ve parlak bir çıplak tırnak bulunur. Bunun gibi tırnaklar çok güzel ve herkesin gözünü kamaştıracak. Tırnakları, hepsi JustNails’de bulunan Cinnamon Gold, Hola ve Smokey Nude renkleriyle yeniden oluşturabilirsiniz..

Altın Parıltılı Nude Tabut Çivileri

Kaynak: @joannasnails

4. Rhinestones ile Nude Badem Çiviler

Ardından, size göstermek için basit ve zarif bir tasarımımız var. Bu tırnaklar, ince bir ombre ile çıplaktır ve her bir tırnak, bir ışıltılı elmas taklidi ile tamamlanmıştır. Böyle bir mani, düğün veya balo gibi özel bir durum için mükemmel olurdu. Tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Rhinestones ile Nude Badem Çiviler

Kaynak: @amur_nailleri

5. Kısa Tırnak Tasarımı

Sıradaki tırnak fikrimiz şık ve şık. Bu tırnakların hepsi açık ten rengi ve her biri siyah geometrik tırnak sanatına sahip. Tırnak sanatı, modaya uygun bir desen oluşturmak için bir araya getirilen ince, düzgün çizgilere sahiptir. Tırnak bandı ile bunlara benzer çizgiler deneyebilir veya şablonlar deneyebilirsiniz..

Geometrik Sanatlı Kısa Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @tior_nailleri

6. Basit Çıplak Tabut Çivileri

Rhinestones ve desenli tırnaklar senin işin değilse, o zaman böyle basit bir şey dene. Tırnaklar uzundur ve parlak bir çıplak oje tabakası ile tabut şeklindedir. Her durum için şık görünmenizi sağlayacak ince ve şık bir fikir. Tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uygun düz çıplak tırnaklar.

Basit Çıplak Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

7. Çıplak ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Bir sonraki fikir, kısa tırnaklarda ne kadar harika çıplak göründüğünü gösteriyor. Bu tırnaklar, kütikül boyunca gümüş parıltılı hafif bir gölgedir. Bu çok güzel ve zarif bir fikir. Tırnaklarını kısa ve şık tutmayı seven bayanlar için idealdir. Ancak, daha uzun tırnakları tercih ederseniz, böyle bir tasarım onlarda da güzel duracaktır..

Nude ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @joannasnails

8. Trendy Krom Tırnak Fikir

Kromu seviyor musun? O zaman bu tırnak fikri tam size göre. Bu görünüm için tüm tırnaklar açık krom rengine sahiptir. Bu çok şık ve şık bir tasarım. Klasik renkleri seven ama yeni bir şeyler denemek isteyen biri için bu tür tırnaklar harika bir seçim olacaktır. Bu şekilde, her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz ve aşırıya kaçmadan yeni bir tasarım deneyebilirsiniz..

Trendy Krom Çıplak Tırnak Fikir

Kaynak: @nailz_ann.indigo_

9. Glitter ve Rhinestones ile Çıplak Akrilik Çiviler

Özel bir gün için giymek için bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? O zaman bu tırnakları kontrol etmeniz gerekiyor. Tırnakların tümü vurgulu tasarımlarla hafif çıplaktır. İki çivi gümüş parıltılı nude ve diğer çivi şık ışıltılı bir desene sahip. Dışarıda bir gece, parti, balo ve hatta bir düğün için harika görünecek çarpıcı bir tırnak sanatı fikri..

Glitter ve Rhinestones ile Nude Akrilik Çiviler

Kaynak: @philglamournails

10. Glitter Ombre Accent Nail ile Basit Tırnak Tasarımı

Ardından, başka bir ışıltılı görünüme sahibiz. Tırnakların çoğu daha koyu ten rengindedir ve her elde birer vurgulu tırnak bulunur. Vurgulu tırnak, ışıltılı parıltılı hafif çıplak bir gölgeye sahiptir. Bu güzel bir fikir ve parıltı sadece bir çivide olduğu için oldukça ince. Herhangi bir parıltılı rengi böyle bir tasarımla eşleştirebilirsiniz. Gümüş, altın veya gül altın çarpıcı olurdu.

Glitter Ombre Accent Nail ile Nude Nails

Kaynak: @joannasnails

Previous Post
Instagram’dan 19 Glam St. Patrick Günü Tırnak Tasarımları
Next Post
41 Kön avslöjande spel alla kommer absolut att älska