15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Örgü At Kuyruğu Giymenin 23 Yeni Yolu

At kuyruğu çok küçümsenir. Özellikle özel günler için saç modelleri söz konusu olduğunda bunlar genellikle gözden kaçabilir. Bu değişmekle alakalı. At kuyruğunun ne kadar muhteşem ve şık olabileceğini gösterecek 23 harika örgü at kuyruğu fikri bulduk. Örgülü görünümler, şık yan atkuyruğu ve daha nicesi bizde. Tarzınız ne olursa olsun, sizin için bir at kuyruğu var.

1. Kabarcık Örgü At Kuyruğu

Bu balon atkuyruğu ile başlamak istiyoruz. Balon at kuyruğu herkese yakışacak şık, havalı ve yaratıcı bir saç modelidir. Görünümü yeniden yaratmanıza yardımcı olacak çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz, ancak genellikle saç bağlarını at kuyruğunun sonuna kadar saça takmayı içerir. Tüm saç stilini veya belki sadece at kuyruğunu örgüler olmadan deneyin.

Kabarcık Örgü At Kuyruğu Saç Modeli

Kaynak: @magicfingersstudio

2. Örgüler ve Manşetlerle Kıvırcık At Kuyruğu

Bir glam saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu fikir tam size göre. Bu at kuyruğu, modaya uygun üçgen örgüler ve önde iki gevşek örgü ile güzel kıvırcık saçlara sahiptir. Örgüler ayrıca altın saç manşetleri ve daha fazlasıyla aksesuarlandırılmıştır. Bu at kuyruğunu seviyoruz, bukleler harika! Buna benzer bir görünüm yaratın veya farklı bir örgü tasarımı deneyin.

Örgüler ve Manşetler ile Kıvırcık Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @thebrilliantbeauty

3. Şık Düşük At Kuyruğu

Ardından, şık bir örgü at kuyruğumuz var. Bu şık, düz ve şık. Saç tokasının olacağı yerde güzel bir saç tokası da var. Böyle bir saç modeli kolay giyilebilir ve size zarif bir görünüm kazandıracaktır. Bunun gibi bir at kuyruğunu herhangi bir renkte yeniden oluşturabilirsiniz. Ayrıca güzel, daha kısa bir at kuyruğu için farklı bir saç uzunluğu veya örgü stili deneyin.

Siyah Kadınlar İçin Şık Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @hair2serveyou

4. Örgülü Örgülü At Kuyruğu

Örgülü at kuyruğu harika görünüyor, işte muhteşem bir örnek. Saçlar, başın üst kısmında ince ve kalın örgülerin bir kombinasyonu ile şık bir balık kuyruğu şeklinde örülür. Bu görünüm altın saç halkalarıyla tamamlandı. Bunun gibi bir at kuyruğu trend belirleyiciler içindir. Tüm saç modelini veya sadece balık kuyruğunu deneyebilirsiniz. Bu teknikte size yardımcı olacak çevrimiçi öğreticiler var.

Örgü ile Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @jess_jessy.s

5. Örgülü Yan At Kuyruğu Fikir

Klasik bir örgü ile yanlış gidemezsin. Bu at kuyruğu, modaya uygun ama aynı zamanda kolay bir şekilde bir örgünün nasıl giyileceğini gösterir. Saç, kalın bir yan örgü ile kafanın üzerinde şekillendirilmiştir. Bu at kuyruğu için örgü uzun ama daha kısa bir örgü de tercih edebilirsiniz. Her renkte böyle örgülü bir at kuyruğuna sahip olabilirsiniz..

Örgülü Yan At Kuyruğu

Kaynak: @filthyrichresses

6. Trendy Yarım At Kuyruğu

Atkuyruğu takmak ya da saçınızı açık bırakmak arasında kararsız mısınız? Peki, bu saç modeli ile zorunda değilsin! Bu görünüm, saçın yalnızca yarısını kullanan yüksek bir at kuyruğuna sahiptir. Saçın geri kalanı serbest bırakıldı. Bu sevimli ve şık bir yarı yukarıda, yarı aşağıda bir görünüm yaratır. Buna benzer bir stil yaratın veya farklı bir örgü tasarımı deneyin.

Örgülü Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @filthyrichresses

7. Örgülü Yarım Kıvırcık At Kuyruğu

Ardından, gök yüksekliğinde bir at kuyruğumuz var. Bu tür at kuyruğu, Ariana Grande ve Beyonce gibi ünlüler tarafından sevilir. Sadece kafasına süper yüksek stil verilmiş bir at kuyruğu içerir. Bunun gibi bir at kuyruğu seçebilir veya dalgalı yerine düz saç tercih edebilirsiniz. Bu aynı zamanda yukarıda gösterilen gibi yarı yukarı ve yarı aşağı şekillendirebileceğiniz bir at kuyruğu..

Örgülü Yarım Kıvırcık At Kuyruğu

Kaynak: @therealheur

8. Örgülü Düşük At Kuyruğu

Klasik at kuyruğunu havalı bir örgü tasarımına sahip olarak benzersiz yapabilirsiniz. İşte harika bir örnek. Buradaki saç, daha sonra şık bir at kuyruğuna yol açan ince ve kalın örgülerin bir kombinasyonuna sahiptir. Kendi atkuyruğunuzu oluştururken herhangi bir örgülü tasarımı kullanabilir, ayrıca korkak renkler de ekleyebilirsiniz..

Örgülü Düşük At Kuyruğu Fikir

Kaynak: @geminitwinshauwny

9. Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Bir açıklama yapan modaya uygun bir at kuyruğu mu arıyorsunuz? O zaman bu saç stiline bir göz atmalısın. Bu at kuyruğu uzun, kalın ve güzel bir kıvrıma sahiptir. Bunun gibi saçlar göz alıcı, şık ve her duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Bunun gibi uzun, bükülü bir atkuyruğu oluşturabilir veya daha kısa bir uzunluk deneyebilirsiniz..

Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @dekamchunu

10. Bukleli Şık At Kuyruğu

Bir sonraki fikrimiz, güzel bir bordo örgü at kuyruğuna sahip. Saç başlangıçta şık ve sonra at kuyruğu çok kıvırcık. Bukleleri seviyoruz çünkü at kuyruğuna stil ve zarafet katıyorlar. Renk de özellikle sonbahar ve kış için moda. Bu görünümü yeniden yaratın veya at kuyruğunu farklı bir renkte deneyin.

Bukleli Şık At Kuyruğu

Kaynak: @touchedbylu

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas