15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 Trendy Tanrıça Kutusu Örgü Saç Modelleri

11. Canlı Kırmızı Örgüler

Bunun gibi kırmızı örgülerle kalabalığın arasından sıyrılın! Burada orta uzunlukta tanrıça kutu örgülerimiz var. Örgüler muhteşem ve canlı bir kırmızı gölgedir. Bu kırmızı rengi seviyoruz çünkü çok iddialı. Böyle saçlar herkese yakışır. Aşağıdaki YouTube eğitimini izleyerek stilin nasıl oluşturulduğunu görebilir ve kullanılan saçı inceleyebilirsiniz..

Canlı Kırmızı Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @naturally_curla

12. Muhteşem Örgülü Kabarık

Özel günler için göz alıcı bir saç stiline mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, aradığınız şey bu olabilir. Burada çok sayıda bukle ile muhteşem bir kabarıklıkta şekillendirilmiş jumbo tanrıça kutu örgülerimiz var. Bu güzel bir saç fikri ve partiler, geceler ve daha fazlası gibi etkinlikler için mükemmel olurdu..

Muhteşem Örgülü Kabarık

Kaynak: @naturally_younique

13. Şık Gri Örgüler

Giymeyi düşünmeniz gereken bir diğer havalı renk gridir. Bu sonraki fikir, gri örgülerin nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösteriyor! Saçlar, muhteşem uzun bukleler ile tanrıça örgüsü şeklinde şekillendirilmiştir. Bu örgüler yarı yukarı bir tarzda bağlanmıştır ve modaya uygun bir gri renge sahiptirler. Gri, siyah saç rengini güzel bir şekilde tamamlar ve gri gerçekten göze çarpar. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya herhangi bir kutu örgü stiliyle griyi deneyebilirsiniz..

Şık Gri Tanrıça Örgüler

Kaynak: @tammy_dark

14. Güzel Bukleli Uzun Kutu Örgüler

Bu sonraki saç fikri zahmetsizce çarpıcı görünüyor. Burada çok sayıda güzel bukleli çok uzun kutu örgülerimiz var. O kadar çok yönlü bir tarz ki, işten şehirdeki bir geceye kadar her fırsatta göz alıcı görünmenizi sağlayacak. Bu örgüler de herkese çok yakışacak. Buna benzer bir görünüm deneyin veya daha kısa bir sürüm deneyebilirsiniz. Her iki durumda da saçınız süper şık görünecek.

Güzel Bukleli Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @naturalhairflows_

15. Altın Sarısı ve Karamel Örgüler

Sırada sarı örgüleri seven bayanlar için başka bir saç fikrimiz var. Bu görünüm için saçlar altın sarısı örgülerle şekillendirilir ve bukleler muhteşem bir karamel tonudur. İki renk birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Saçlarınız parlak ve güneşten öpülmüş görüneceğinden bu sarışın görünüm yaz için harika olacak. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya sadece buklelerde karamel yapmak yerine altın ve karamel örgüler karışımına sahip olabilirsiniz..

Altın Sarısı ve Karamel Örgüler

Kaynak: @qthebraider

16. Yarı Yukarı, Yarı Aşağı Saç Fikri

Kutu örgüler farklı şekillerde şekillendirilebilir ve popüler bir görünüm yarı yukarı, yarı aşağı stildir. İşte güzel bir örnek. Kutu örgülerin yarısı at kuyruğuna bağlanır ve yarısı gevşek bırakılır. Gördüğünüz gibi, bu şık ve zarif bir saç modeli yaratıyor. Saç da aksesuarlıdır ve benzer bir görünümü yeniden oluşturabilir veya aksesuarlar olmadan basit tutabilirsiniz..

Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Saç Fikir

Kaynak: @tshanimarithe

17. Trendy Tanrıça Kutu Örgüler

Üçgen kısımlı örgüleri seviyor musunuz? O zaman bir sonraki saç fikrine göz atın. Bu örgüler çok uzun ve şık. Ayrıca gevşek bukleler ve bir tane de sevimli altın aksesuar var. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve herkese yakışır. Bunu yeniden yaratın veya daha cesur bir stil için örgüleri farklı bir renkte deneyebilirsiniz.

Trendy Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @tshanimarithe

18. Eşsiz Örgülü Saç Modeli

Size göstereceğimiz bir sonraki saç modeli benzersiz bir bohem havasına sahip. Bu tanrıça örgüler uzundur ve bir tarafa giyilir. Örgülerin bazıları da farklı canlı renklerdir. Hatta bazı aksesuarlar var. Bireysel tarzınızı gösteren harika bir saç fikri. Benzer bir görünüm deneyebilir veya kendi örgü renklerinizi ve aksesuarlarınızı seçebilirsiniz. Kullanılan saç: Glance Formation Örgü OM3T Rasta 30″, 4 paket Beach Twist 16″ Model Glance Örgü (renk #1, #30, #530 ve #27), 1 paket Queen B Örgü saç 50″ renkli 1B/BG (bordo), 1 paket 1B/30 renkli, 2 paket 1B/27 ve altı paket renkli #1.

Benzersiz Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @savaşlybritt

19. Siyah ve Kahverengi Tanrıça Kutu Örgüler

Yeni bir saç rengi denemek istiyor ancak örgülerinizin çok koyu görünmesini istemiyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada muhteşem buklelere sahip zarif tanrıça kutu örgülerimiz var. Örgülerin çoğu siyah ama güzel kahverengi renkte birkaç tane var. Farklı bir tonda sadece birkaç örgü olduğu için, yeni bir rengi daha ince bir şekilde giyebileceğiniz anlamına gelir. Siyah ve kahverengi stili yeniden yaratın veya tercih ettiğiniz farklı renkleri seçin.

Siyah ve Kahverengi Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @fancy_claws

20. Gevşek Bukleli Tanrıça Kutu Örgüler

Tanrıça kutu örgülerinin çoğu sıkı buklelere sahiptir. Ancak, bu sonraki saç fikri oldukça gevşek buklelere sahiptir. Örgüler, çarpıcı bukleler ile şık ve uzun. Gördüğünüz gibi, bu daha gevşek bukleler daha rahat bir saç modeli oluşturur. Bu yaz için mükemmel olacak başka bir görünüm. Bunlara benzer örgüler deneyin veya daha kısa bir versiyon deneyebilirsiniz.

Gevşek Bukleli Tanrıça Kutu Örgüler

Kaynak: @osh.rx

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas