15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 İçin En İyi 23 Sarışın Öne Çıkan Fikir

11. Sıcak Sarışın Öne Çıkanlar Fikri

Parlak sarı saç modelleri size göre değilse, böyle bir şey deneyebilirsiniz. Eklenen karamel ve açık sarı vurgularla saç kökünde koyu renklidir. Karameli seviyoruz çünkü sıcak bir saç modeli oluşturuyor ve sarışın incelikli ama saçı açmaya yetiyor. Bu şık, şık ve giymesi kolay bir görünüm.

Sıcak Sarışın Öne Çıkanlar Fikir

Kaynak: @colorbymichael

12. Bal Sarısı Öne Çıkanlar

Ardından, başka bir sıcak vurgulama fikrimiz var. Bu görünüm için kök rengi, bal sarısı vurguları eklenmiş çok koyu kahverengidir. Vurgular üstte biraz daha hafiftir ve daha sonra saçın uçlarına doğru koyulaşırlar. Çok güzel bir saç modeli herkese yakışacak.

Ballı Sarının Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @the_blondologist

13. Trendy Açılı Kesimli Sarışın Öne Çıkanlar

Bir sonraki saç fikri, modaya uygun bir kesim ve renge sahiptir. Burada güzel sarışın vurguları olan açık kahverengi saçlarımız var. Saç ayrıca açılı olarak kesilir, bu da önde daha uzun ve arkada daha kısa olmasını sağlar. Bu bizim favori saç modellerimizden biri çünkü kesimin olmazsa olmazı ve sarışın muhteşem görünüyor. Bunun gibi saçlar, tam bir saç dönüşümüne ihtiyaç duyan bayanlar için harika..

Trendy Açılı Kesimli Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @hairmeroar

14. Açık ve Ballı Sarının Öne Çıkan Özellikleri

Çok tonlu sarışınları seviyorsanız, sıradaki fikir sizin için mükemmel olabilir. Bu görünüm için saç, bal ve açık sarı vurguların bir karışımına sahiptir. Açık sarı baldan daha incedir ancak farklı tonlar güzel ve doğal görünen bir saç modeli oluşturur. Böyle saçlar muhteşem ve yaz için mükemmel olurdu.

Hafif ve Ballı Sarının Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @the_blondologist

15. Kısa Saçlar İçin Sarışın Öne Çıkanlar

Bu sonraki saç fikri başka bir kısa yol. Burada altın sarısı vurguları olan koyu saçlar var. Daha kısa saçlarla nasıl vurgulu giyebileceğinizi gösteren bir başka güzel saç modeli. Şık bir görünüm ve herkese yakışacak. Bu saç stilini yeniden yaratabilir veya farklı bir sarışın tonunu deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, muhteşem görünecek.

Kısa Saçlar İçin Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @emilyandersonstyling

16. Kül Sarışın

Deneyebileceğiniz bir başka şık sarışın tonu da kül sarısıdır. Bu sonraki saç modeli güzel bir örnek. Bu görünüm, muhteşem kül sarısı vurguları ile koyu kahverengi kök rengine sahiptir. Parlak ve şık bir saç fikri. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya daha ince bir saç modeli için daha az sarışın deneyebilirsiniz..

Küllü Sarışının Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @hairbybrii__

17. Koyu Karamel Öne Çıkanlar

Sırada, esmerler için başka bir saç fikrimiz var. Burada karamel vurguları eklenmiş uzun koyu kahverengi saçlarımız var. Sıcak karamel sarısı, kahverengi saç rengini güzel bir şekilde tamamlar. Bu, çok cesur olmadan saçlarını canlandırmak isteyen bayanlar için mükemmel. İlk kez sarışın deneyenler için harika çünkü sevmiyorsanız, sarışın incedir ve kolayca uzayacaktır..

Koyu Karamel Öne Çıkanlar

Kaynak: @riawna

18. Glam Açık Sarışın Ombre

Görünümünüzü böyle bir saç modeli ile süsleyin. Saç kökünde daha koyudur ve daha sonra saça parlak sarı eklenir. Sarışın rengini ve gerçek stili seviyoruz çünkü çok şık ve güzel bir görünüm yaratıyorlar. Bunun gibi saçlar herkese yakışacak ve vurgular ve stil herhangi bir kök rengiyle harika görünecek..

Glam Açık Sarı Ombre Saç

Kaynak: @the_blondologist

19. Cesur ve Parlak Sarışın Öne Çıkanlar

Saç modeli yapan bir açıklama mı arıyorsunuz? O zaman bu sonraki bakışa bakın. Burada çok parlak sarı vurgulara sahip koyu kahverengi saçlarımız var. Bu vurgular diğerlerinden daha cesur çünkü modaya uygun ve sinirli bir saç modeli yaratan harmanlanmış değiller. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya farklı bir sarı tonu deneyebilirsiniz..

Cesur ve Parlak Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @catherinelovescolor

20. Platin Sarı Saç Fikir

Bir sonraki saç fikri süper şık platin sarıya sahip. Bu görünüm için saç, platin sarısı vurgularla kökte daha koyu bir gölgedir. Gösterişli bir görünüm yaratan saça çok fazla sarışın eklendi, ancak daha ince saçlar için daha az sarı eklemeyi deneyebilirsiniz. Her iki durumda da saçınız modaya uygun ve muhteşem görünecek.

Platin Sarı Saç Fikir

Kaynak: @mikaatbhc

21. Sarı Noktalı Siyah Saç

Sarışın da siyah saçla harika görünüyor. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki bakışa bakın. Burada açık sarı vurguları olan siyah saçlarımız var. Koyu ve açık renkler arasındaki kontrastı seviyoruz. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya siyah saça platin gibi daha cesur bir sarışın ekleyebilirsiniz..

Sarı Noktalı Siyah Saç

Kaynak: @colorbymichael

22. Sıcak ve Soğuk Sarışın

Ardından, iki farklı sarı tonu kullanan başka bir saç modelimiz var. Saça daha sıcak altın tonunun yanı sıra parlak bir platin tonu eklendi. Renk kombinasyonu çarpıcı ve kesinlikle saçınıza bir asansör verecektir. Saç gibi herkese çok yakışacak. Kahverengi saçınızın görünümünü yeniden yaratın, ancak diğer saç renklerine de uyacaktır..

Sıcak ve Soğuk Sarı Saç Fikir

Kaynak: @catherinelovescolor

23. Koyu Sarışın Öne Çıkanlar

Size göstermemiz gereken son saç fikri çok şık. Bu görünüm için saç kökünde siyahtır ve saça koyu sarı vurgular eklenmiştir. Kullanılan koyu sarıyı seviyoruz çünkü kök rengiyle güzelce karışıyor. Bunun gibi saçlar, daha hafif bir sarışın denemek isteyen bayanlar için mükemmeldir..

Koyu Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @colorbymichael

Umarız bu muhteşem görünümlerden ilham almışsınızdır! yaptığımızı biliyoruz.

Previous Post
Büyük Geceniz İçin En Güzel 31 Gelinlik Modeli
Next Post
51 tatuajes de reyes y reinas para parejas